Βόλεϊ

Άνετα Ολυμπιακός και Πανναξιακός

Άνετες νίκες πανηγύρισαν στην 13η αγωνιστική της Α1 βόλεϊ γυναικών Ολυμπιακός και Πανναξιακός επικρατώντας 3-0 σετ κόντρα σε Μαρκόπουλο και Αίαντα Ευόσμου αντίστοιχα.

Χωρίς να ιδρώσουν πέρασαν από τα ματς της 13ης αγωνιστικής της Α1 βόλεϊ γυναικών Ολυμπιακός και Πανναξιακός.

Οι ερυθρόλευκες επιβλήθηκαν 3-0 σετ στην έδρα του Μαρκόπουλου, ενώ ο Πανναξιακός με το ίδιο σκορ νίκησε τον Αίαντα Ευόσμου.

Η ΑΕΚ επέστρεψε στα στραβά αποτελέσματα, γνωρίζοντας την ήττα με 3-1 σετ από τους Μακεδόνες, ενώ η Θέτις το πάλεψε μέχρι τέλους κόντρα στην Ηλιούπολη, όμως οι φιλοξενούμενες έμειναν όρθιες και πήραν σημαντικό τρίποντο.