Πάθος, ένταση και πολλές χαμένες ευκαιρίες: Τα highlights της «λευκής» ισοπαλίας ανάμεσα σε Παναθηναϊκό και Ολυμπιακό

Δείτε τα σημαντικότερα στιγμιότυπα από την ισοπαλία χωρίς τέρματα ανάμεσα σε Παναθηναϊκό και Ολυμπιακό στο ΟΑΚΑ, για την 7η αγωνιστική της Stoiximan Super League.

Παναθηναϊκός και Ολυμπιακός έμειναν στο 0-0 στο ΟΑΚΑ, στο πλαίσιο του ντέρμπι «αιωνίων», για την 7η αγωνιστική της Stoiximan Super League.

Το «τριφύλλι» ήταν ανώτερο στα πρώτα 45 λεπτά, όπου έφτιαξε και έχασε αρκετές ευκαιρίες, με τους «ερυθρόλευκους» να αντισταθμίζουν την κατάσταση στο δεύτερο ημίχρονο, αλλά αμφότερους να μένουν… άκαπνοι, χάνοντας την ευκαιρία για ένα πολύτιμο «τρίποντο»!