Ροντέο στις καθυστερήσεις του ΟΦΗ-Ατρόμητος: Γκολ ισοφάρισης του Καλοσκάμη, ένταση και τρεις αποβολές!

Χαμός έγινε στις καθυστερήσεις του αγώνα ΟΦΗ-Ατρόμητος, οι οποίες περιελάμβαναν γκολ ισοφάρισης των φιλοξενούμενων με τον Καλοσκάμη, μεγάλη ένταση και τρεις αποβολές!

ΟΦΗ και Ατρόμητος έμειναν στο 1-1, μετά από μία αναμέτρηση με αρκετές φάσεις, εναλλαγές συναισθημάτων και μεγάλη ένταση, ειδικά στο τελευταίο κομμάτι της.

Το ματς έγινε ροντέο ειδικά στις καθυστερήσεις. Η αρχή έγινε στο 90+2', με τον Δημήτρη Καλοσκάμη να ισοφαρίζει για τους φιλοξενούμενους. Ακολούθησε μεγάλη ένταση στους πάγκους, με τους ανθρώπους του ΟΦΗ να διαμαρτύρονται για το πλάγιο από το οποίο προήλθε το γκολ.

Η ένταση δεν σταμάτησε εκεί, αφού λίγα λεπτά αργότερα ο Μανσούρ αποβλήθηκε για ανακοπή υποσχόμενης επίθεσης των γηπεδούχων με δεύτερη κίτρινη κάρτα. Στην τελευταία φάση του αγώνα, μάλιστα, έγινε μία μικρή σύρραξη, η οποία οδήγησε σε δύο ακόμη αποβολές παικτών, των Κίνι και Ισέκα!