94' Λήξη του αγώνα

90' Ευκαιρία για τους γηπεδούχους στο τελευταίο λεπτό της κανονική διάρκειας. Καλοχτυπημένο φάουλ του Λουτσιάνο το οποίο αποκρούει ο Τζόρβας στέλνοντας τη μπάλα κόρνερ.

83' Κίτρινη κάρτα για τον Ατρόμητο την οποία δέχεται ο Κριπιντίρης

81' Κίτρινη κάρτα για τον Γελαδάρη του Ατρομήτου.

80' Κίτρινη κάρτα για τον ΟΦΗ στον Ρουμπάκη.

77' Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Κατεμής στη θέση του Σίριο.

75' Καλή στιγμή για τον ΟΦΗ. Ο Γκέρμπερ κάνει το πλασέ αλλά η μπάλα απομακρύνεται πάνω στην γραμμή.

72' Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Πλούσης στην θέση του Γκάντσεφ.

71' ΓΚΟΟΟΟΛ για τους γηπεδούχους Ο Ατρόμητος παίρνει κεφάλι στο σκορ με τον Λουτσιάνο να περνάει τη μπάλα πάνω απο το τείχος των παικτών του ΟΦΗ και να πλασάρει τον Τζόρβα ο οποίος έπεσε προς την γωνία.

61' Νέα καλή στιγμή για τον Ατρόμητο με τον "συνήθη ύποπτο" Λουτσιάνο να μπαίνει στην περιοχή του ΟΦΗ, όμως ο Ταραλίδης αντέδρασε ψύχραιμα στέλνοντας τη μπάλα κόρνερ.

60' Με αριθμητικό πλεονέκτημα πλέον ο ΟΦΗ μπαίνει στην αντίπαλη περιοχή με τον Σφακιανάκη, όμως το σουτ που επιχείρησε βρίσκει στο δοκάρι του Μιχαηλίδη.

59' Κόκκινη κάρτα για τον Ατρόμητο. Ο Ολιβέιρα βλέπει την δεύτερη κίτρινη κάρτα και πέρνει τον δρόμο για τα αποδυτήρια.

52' Νέα καλή στιγμή για τους γηπεδούχους, με τον Σίριο να μπαίνει στην περιοχή του ΟΦΗ και να επιχειρεί το σουτ το οποίο έδιωξε με γροθιές ο Τζόρβας σε κόρνερ.

47' Πρώτη καλή στιγμή για τον Ατρόμητο στο δεύτερο μέρος. Μετά απο πάσα του Λουτσιάνο ο Τρέχο μπήκε στην περιοχή αλλά το σουτ που επιχείρησε έφυγε παράλληλα με τη γραμμή του άουτ

46' Αλλαγή για τους φιλοξενούμενους. Ο Λεοζίνιο περνάει στη θέση του Κουνενάκη

46' Έναρξη δευτέρου μέρους

45' Λήξη πρώτου ημιχρόνου.

40' O Aτρόμητος απειλεί και πάλι από στημένη φάση με τον Λουτσιάνο. Ο Βραζιλιάνος εκτελεί το φάουλ και η μπάλα περνά λίγο άουτ.

33' Κόρνερ από τα δεξιά με τον Λουτσιάνο, ο Τζόρβας δείχνει να αιφνιδιάζεται, ωστόσο τελικά αποκρούει.

18' Καλή στιγμή για τον ΟΦΗ, ο Γκέρμπερ σε τετ-α-τετ με τον Μιχαηλίδη σουτάρει και η μπάλα περνά λίγο άουτ.

2. Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο να ανοίξει το σκορ. Ο Λουτσιάνο εκτέλεσε το φάουλ και η μπάλα τράνταξε το οριζόντιο δοκάρι της εστίας του Τζόρβα.

1' Έναρξη του αγώνα. Περίπου 2.000 φίλαθλοι στο γήπεδο.

Οι συνθέσεις των ομάδων:

Ατρόμητος: Μιχαηλίδης, Γελαδάρης, Γεωργίου, Ολιβέιρα, Μαρίνος, Ιωάννου, Ρέγες, Τρέχο, Σίριο, Λουτσιάνο, Κορακάκης.

ΟΦΗ: Τζόρβας, Αρβανίτης, Πίτσος, Κουνενάκης, Ταραλίδης, Ρουμπάκης, Σφακιανάκης, Γκέρμπερ, Γκάντσεφ, Πόποβιτς, Ντρούλιτς.

Διαιτητής: Ηλίας Μαζαράκος (Άρτας)