Παρακολουθήστε ζωντανά μέσα από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για την ένατη αγωνιστική της Stoiximan Super League

16:30
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση του Asteras AKTOR με τον Ολυμπιακό στο Θεόδωρος Κολοκοτρώνης για την 9η αγωνιστική της Stoiximan Super League. by Γιώργος Τσανάκας
16:32
Από τη μία, οι γηπεδούχοι αναζητούν αποτέλεσμα που θα τους εδραιώσει στην οκτάδα αλλά και το πρώτο τρίποντο εντός έδρας μετά από εννιά μήνες. Από την άλλη, οι φιλοξενούμενοι έρχονται με φόρα από την Ευρώοη και αναζητούν την επιστροφή στις νίκες στις εγχώριες διοργανώσεις. by Γιώργος Τσανάκας
16:32
Η τελευταία νίκη του Asteras AKTOR επί του Ολυμπιακού ήταν την σεζόν 2013-14, όταν στις 26 Μαρτίου 2014 είχε επικρατήσει με 2-1. Δεν έχει καταφέρει να σκοράρει στα τελευταία επτά εντός έδρας παιχνίδια του με τον Ολυμπιακό, όπου μετρά πέντε ήττες και δύο λευκές ισοπαλίες. by Γιώργος Τσανάκας
16:32
Ο Ολυμπιακός έχει ρεκόρ 10-5-3 ρεκόρ στην Τρίπολη με γκολ 25-8, ενώ η ευρύτερη νίκη του στην πρωτεύουσα της Αρκαδίας σημειώθηκε το 2019-20 και ήταν με σκορ 5-0. by Γιώργος Τσανάκας
16:33
Οι γηπεδούχοι προέρχονται από την εκτός έδρας λευκή ισοπαλία με τη Λαμία. Κακή εμφάνιση στο ντεμπούτο του Σάββα Παντελίδη, ο οποίος καλείται να ανεβάσει επίπεδο την ομάδα του και να την εδραιώσει στην πρώτη οκτάδα. by Γιώργος Τσανάκας
16:33
Για να παραμείνει λοιπόν σε θέση… Ευρώπης ο Αστέρας, θα πρέπει ο έμπειρος τεχνικός του να κερδίσει σήμερα για πρώτη φορά τον Ολυμπιακό (0-2-8) στην καριέρα του. Γενικότερα, οι Αρκάδες αναζητούν πλέον ισορροπία στο παιχνίδι τους, ψάχνοντας την καλή αμυντική λειτουργία αλλά και τα γκολ μπροστά. by Γιώργος Τσανάκας
16:34
Σήμερα, ο Αστέρας επί της ουσίας θα παραταχθεί πάνοπλος. Αυτό διότι ο Καστάνιο παραμένει τραυματίας, ενώ αντιθέτως επιστρέφει ο Μούμο που εξέτισε την τιμωρία του. by Γιώργος Τσανάκας
16:34
Οι φιλοξενούμενοι έρχονται φουριόζοι από το σπουδαίο διπλό στο Μάλμε, με το 1-0 να αδικεί την ομάδα του Μεντιλίμπαρ. Επανήλθε στα υψηλά στάνταρ της, έχοντας πραγματοποιήσει εξαιρετική εμφάνιση στη Σουηδία. Ζέλσον, Ρέτσος οι κορυφαίοι, από κοντά ο… φονιάς Ελ Κααμπί που και φέτος τα πάει εξαιρετικά, ενώ κανείς δεν υστέρησε. by Γιώργος Τσανάκας
16:34
Βέβαια, οι Πειραιώτες λίγες ημέρες πριν την ευρωπαϊκή τους επικράτηση είχαν φέρει ένα σοκαριστικό 2-2 εντός έδρας με τον Λεβαδειακό. Ματς στο οποίο προηγήθηκαν 2-0 ως το 21ο λεπτό αλλά δεν το κέρδισαν, με το αποτέλεσμα αυτό να ταρακουνά τους «ερυθρόλευκους». by Γιώργος Τσανάκας
16:34
Μάλιστα, η δυσκολία του κατόχου του Conference League στο ελληνικό πρωτάθλημα φαίνεται αρκετά ως τώρα, μετρώντας μόλις μία νίκη στα πέντε πιο πρόσφατα ματς. Σίγουρα, η ήττα της ΑΕΚ αλλά και το γεγονός πως έχει Παναθηναϊκός-Άρης κάνει τη σημερινή αναμέτρηση ακόμη πιο σημαντική, ώστε η ομάδα του Μεντιλίμπαρ να επωφεληθεί βαθμολογικά. by Γιώργος Τσανάκας
16:34
Όπως έγινε γνωστό, ο Χοσέ Λουίς Μεντιλίμπαρ δεν θα έχει διαθέσιμους τους τραυματίες Ορτέγκα και Πιρόλα, ενώ εκτός έμειναν επίσης οι Ντόη, Βέλντε, Μουζακίτης και Μπακούλας. by Γιώργος Τσανάκας
16:34
Από την άλλη, ο Γιουσούφ Γιαζίτσι συμπεριλήφθηκε για πρώτη φορά σε αποστολή των «ερυθρόλευκων» και έτσι δεν αποκλείεται να τον δούμε να πραγματοποιεί το ντεμπούτο του. by Γιώργος Τσανάκας
16:36
16:39
Πάμε να δούμε τις ενδεκάδες των δύο ομάδων με ένα εικοσάλεπτο να απομένει. by Γιώργος Τσανάκας
16:45
Asteras AKTOR (Παντελίδης): Τσιντώτας – Άλχο, Τριανταφυλλόπουλος, Ντελί, Χουχούμης – Γιαμπλόνσκι, Μούμο – Καλτσάς, Μπαρτόλο, Ρεγκίς – Μακέντα. by Γιώργος Τσανάκας
16:46
Ολυμπιακός (Χοσέ Λουίς Μεντιλίμπαρ): Τζολάκης – Κοστίνια, Ρέτσος, Κάρμο, Αποστολόπουλος – Γκαρθία, Στάμενιτς – Ροντινέι, Κωστούλας, Μασούρας – Γιάρεμτσουκ. by Γιώργος Τσανάκας
16:46
Στον πάγκο για τους γηπεδούχους οι: Παπαδόπουλος, Άλβαρες, Γκαρθία, Τζανδάρης, Αλάγκμπε, Μπιλέ, Τζίμας, Παλάσιος, Άνταμ. Στον πάγκο για τους φιλοξενούμενους οι: Πασχαλάκης, Ζέλσον, Μπιανκόν, Γουίλιαν, Ελ Κααμπί, Έσε, Τσικίνιο, Ολιβέιρα, Γιαζίτσι. by Γιώργος Τσανάκας
16:47
Διαιτητής: Φωτιάς Βοηθοί: Κολλιάκος, Σπυρόπουλος Τέταρτος: Κατσικογιάννης VAR: Παπαδόπουλος, Αντωνίου by Γιώργος Τσανάκας
16:48
Οι δύο ομάδες ολοκλήρωσαν το ζέσταμά τους... by Γιώργος Τσανάκας
16:48
Μπόλικος κόσμος στο γήπεδο της Τρίπολης, περισσότεροι από 2 χιλιάδες οπαδοί του Ολυμπιακού. by Γιώργος Τσανάκας
16:59
Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες παρέα με το διαιτητικό τρίο. by Γιώργος Τσανάκας
17:00
Χειραψία τώρα του Παντελίδη με τον Μεντιλίμπαρ. Και οι δύο αρχηγοί, ο Μασούρας με τον Καλτσά ασφαλώς... by Γιώργος Τσανάκας
17:01
1' Σέντρα στην αναμέτρηση! by Γιώργος Τσανάκας
17:02
Με τα κλασικά κιτρινομπλέ οι Αρκάδες, με λευκές εμφανίσεις (με κόκκινες λεπτομέρειες) οι Πειραιώτες. by Γιώργος Τσανάκας
17:02
1' Διπλή τεράστια φάση για τον Αστέρα! Ο Καλτσάς κάνει το σουτ, η μπάλα κοντράρει στον Αποστολόπουλο, ο Έλληνας εξτρέμ σεντράρει στο δεύτερο δοκάρι, αφύλακτος ο Μπαρτόλο κάνει την καρφωτή κεφαλιά που βγάζει με το πόδι ο Τζολάκης εξ επαφής! by Γιώργος Τσανάκας
17:04
Αγγίζει το γκολ με το ξεκίνημα η ομάδα του Σάββα Παντελίδη... by Γιώργος Τσανάκας
17:05
4' Απειλεί ο Ολυμπιακός! Υπέροχη αλλαγή του Στάμενιτς, ο Ροντινέι παίζει το ένα-δύο με τον Κοστίνια, ο τελευταίος επιλέγει από δύσκολη γωνία να σουτάρει και η μπάλα καταλήγει στην εξωτερική πλευρά των διχτυών. by Γιώργος Τσανάκας
17:06
5' Σέντρα-σουτ του Μασούρα, διώχνει ο Τσιντώτας και στη συνέχεια ο Χουχούμης παραχωρεί κόρνερ. by Γιώργος Τσανάκας
17:07
5' Απειλεί και πάλι ο Ολυμπιακός! Κόρνερ του Ροντινέι, αφύλακτος ο Κάρμο παίρνει την κεφαλιά αλλά η μπάλα περνά πάνω από το οριζόντιο δοκάρι. by Γιώργος Τσανάκας
17:07
Βάζει τις φωνές στους συμπαίκτες του ο Τσιντώτας καθώς τους βλέπει να μην αντιδρούν σωστά σε δύο συνεχόμενες φάσεις... by Γιώργος Τσανάκας
17:09
8' Γύρισμα του Ροντινέι, απομακρύνει η άμυνα του Αστέρα. Ανεβάζει στροφές ο Ολυμπιακός που γλίτωσε το γρήγορο σοκ από τους γηπεδούχους... by Γιώργος Τσανάκας
17:10
8' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Μασούρας υπέροχη αλλαγή στον Ροντινέι, ο οποίος κατεβάζει με το στήθος και κάνει το διαγώνιο σουτ που περνά δίπλα από την εστία. by Γιώργος Τσανάκας
17:10
9' Νέα φάση για τους Πειραιώτες! Στην εξέλιξη της προηγούμενης φάσης, ο Κωστούλας σεντράρει, ο Κοστίνια τρυπώνει σαν φορ αλλά η γυριστή κεφαλιά του περνά άουτ. by Γιώργος Τσανάκας
17:11
10' Φωνάζει για πέναλτι ο Αστέρας, κάρτα του Φωτιά στον Καλτσά για θέατρο! Ο Καλτσάς έβαλε πλάτη τον Γκαρθία και έπεσε στα όρια της περιοχής, με τον ρέφερι να θεωρεί πως δεν υπάρχει παράβαση. by Γιώργος Τσανάκας
17:13
Μάλλον έχει δίκιο ο ρέφερι όπως φαίνεται από τα ριπλέι, επεδίωξε την πτώση ο Καλτσάς... by Γιώργος Τσανάκας
17:15
Έχει πάρει τον έλεγχο ο Ολυμπιακός, προσπαθώντας με κάθετο ποδόσφαιρο να διασπάσει την αντίπαλη άμυνα. Ο Αστέρας από την άλλη μεριά ψάχνεται κυρίως στην κόντρα για να κάνει τη ζημιά, ούσα ιδιαίτερα επικίνδυνη ομάδα σε αυτόν τον τρόπο παιχνιδιού. by Γιώργος Τσανάκας
17:16
14' Κόρνερ για τους φιλοξενούμενους. by Γιώργος Τσανάκας
17:16
15' Σουτ του Ροντινέι, μπλόκαρε εύκολα ο Τσιντώτας. by Γιώργος Τσανάκας
17:20
17:21
19' Εξαιρετική παρέμβαση του Κάρμο, με τον Μπαρτόλο να θέλει να βγάλει σε επικίνδυνη κόντρα τον Αστέρα. by Γιώργος Τσανάκας
17:21
20' Κόρνερ για τον Αστέρα. by Γιώργος Τσανάκας
17:22
21' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ! Μετά την εκτέλεση του κόρνερ, ο Ρεγκίς κάνει το σουτ στην κίνηση, με τον Γιαμπλόνσκι να είναι αφύλακτος και να αλλάζει την πορεία της μπάλας για το 1-0. by Γιώργος Τσανάκας
17:24
Προβάδισμα σε ανύποπτη φάση για τους Αρκάδες, οι οποίοι πιάνουν στον ύπνο την ανασταλτική λειτουργία του Ολυμπιακού και πλέον τους βάζουν δύσκολα. by Γιώργος Τσανάκας
17:25
Να δούμε την αντίδραση της ομάδας του Μεντιλίμπαρ που ήλεγχε τον αγώνα, αλλα κατάφερε να μείνει πίσω στο σκορ και τώρα... τρέχει. Στα μισά του πρώτου μέρους, 1-0 προηγούνται οι γηπεδούχοι. by Γιώργος Τσανάκας
17:25
24' Σπαταλά τεράστια φάση ο Μασούρας, αλλά έχει κοντρολάρει νωρίτερα με το χέρι. by Γιώργος Τσανάκας
17:27
17:30
28' Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. by Γιώργος Τσανάκας
17:31
29' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Γυριστή κεφαλιά του Κωστούλα από τα όρια της περιοχής, έχει απάντηση ο Τσιντώτας. by Γιώργος Τσανάκας
17:32
31' Νέα τελική του Κωστούλα με κεφαλιά, άουτ η μπάλα. Κόρνερ ζήτησε ο μικρός, δίκιο είχε, από το σώμα του Τριανταφυλλόπουλου βγήκε η μπάλα. by Γιώργος Τσανάκας
17:35
17:36
35' Σκοράρει ο Ολυμπιακός, αλλά υπάρχει οφσάιντ! Σουτ του Ροντινέι, η μπάλα κοντράρει, στρώνεται στον Μασούρα, η μπάλα στο δοκάρι και στην εξέλιξη της φάσης ο Βραζιλιάνος σκοράρει σε κενή εστία. Ήταν εκτεθειμένος ο Μασούρας στη φάση... by Γιώργος Τσανάκας
17:38
36' Κόρνερ για τους Πειραιώτες. by Γιώργος Τσανάκας
17:38
37' Μεγάλη φάση για τον Ολυμπιακό! Καρφωτή κεφαλιά του Κάρμο, ο Τσιντώτας εντυπωσιακά σε κόρνερ. by Γιώργος Τσανάκας
17:40
Η ομάδα του Μεντιλίμπαρ πιέζει για να βρει το γκολ της ισοφάρισης πριν βγει το ημίχρονο. by Γιώργος Τσανάκας
17:42
41' Νέα ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Εκτέλεση κόρνερ του Ροντινέι, ο Κοστίνια πηδά ψηλότερα απ' όλους αλλά η κεφαλιά του περνά λίγο άουτ. by Γιώργος Τσανάκας
17:44
Τελική ευθεία στο πρώτο μέρος, το 1-0 παραμένει... by Γιώργος Τσανάκας
17:46
Μπήκαμε στο τελευταίο λεπτό του ημιχρόνου. by Γιώργος Τσανάκας
17:46
45' Κάρτα στον Μασούρα. Για δυνατό φάουλ στον Άλχο. by Γιώργος Τσανάκας
17:49
ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΣΤΗΝ ΤΡΙΠΟΛΗ! Ο Αστέρας προηγείται 1-0 του Ολυμπιακού χάρη στο γκολ του Γιαμπλόνσκι στο 21ο λεπτό. Καλύτεροι συνολικά οι ερυθρόλευκοι, έχουν πάρα πολλές τελικές αλλά δεν τις έχουν μετουσιώσει σε γκολ, σε αντίθεση με τους κυνικούς και ουσιαστικούς Αρκάδες. by Γιώργος Τσανάκας
17:49
4-13 οι τελικές, 2-6 τα κόρνερ, 36%-64% η κατοχή αλλά το ταμπλό γράφει 1-0 υπέρ των γηπεδούχων. by Γιώργος Τσανάκας
17:50
Μοιάζει δεδομένο πως ο Μεντιλίμπαρ θα προχωρήσει σε αλλαγές στο ημίχρονο. Ίσως ο Ελ Κααμπί, ενδεχομένως και Ζέλσον, Γιαζίτσι να επιστρατευτούν. by Γιώργος Τσανάκας
18:02
Γουίλιαν και Έσε μέσα για τον Ολυμπιακό. Πέρασαν εκτός οι Μασούρας και Στάμενιτς. by Γιώργος Τσανάκας
18:03
46' ΣΕΝΤΡΑ ΣΤΟ ΔΕΥΕΡΟ ΜΕΡΟΣ. by Γιώργος Τσανάκας
18:04
47' Τεράστιες επεμβάσεις από Τζολάκη στα σουτ των Μπαρτόλο, Καλτσά. Ως μη γενόμενη η φάση, οφσάιντ ο τελευταίος. by Γιώργος Τσανάκας
18:04
47' Νέα τελική του Γιαμπλόνσκι από δύσκολη γωνία, μπλόκαρε ο Τζολάκης. by Γιώργος Τσανάκας
18:05
48' Μεγάλη φάση για τον Ολυμπιακό. Μετά από σέντρα, η μπάλα φτάνει στο δεύτερο δοκάρι αλλά ο Γουίλιαν από καλή θέση δεν βρίσκει εστία με κεφαλιά. by Γιώργος Τσανάκας
18:07
50' Πανέξυπνη κάθετη του Κοστίνια, ο Κωστούλας δεν μπορεί να κάνει επαφή από τη μικρή περιοχή. by Γιώργος Τσανάκας
18:07
50' ΔΟΚΑΡΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ! Ο Μπαρτόλο μένει όρθιος στην περιοχή από το ασφυκτικό μαρκάρισμα του Κάρμο, γυρίζει και ο Μακέντα κάνει το πλασέ που σταματά στο δεξί δοκάρι. by Γιώργος Τσανάκας
18:08
51' Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα! Φεύγει στην κόντρα ο Μπαρτόλο, γυρίζει στον αμαρκάριστο Μακέντα ο οποίος κάνει το πλασέ στην κίνηση από τα όρια της περιοχής, αλλά στέλνει την μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι. by Γιώργος Τσανάκας
18:09
Οι Αρκάδες χτυπάνε ξανά το καμπανάκι στον Ολυμπιακό, το θέμα είναι αν θα το ακούσουν οι παίκτες του. by Γιώργος Τσανάκας
18:10
53' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Εξαιρετικό γύρισμα του Κοστίνια, ο Έσε το πλασέ στην κίνηση αλλά ο Τσιντώτας το βγάζει και αυτό! by Γιώργος Τσανάκας
18:11
Το παιχνίδι είναι run & gun, η μπάλα πάνω κάτω και ο ρυθμός εξαιρετικός! by Γιώργος Τσανάκας
18:13
Όλος ο Αστέρας πίσω από την μπάλα, με διπλή ζώνη άμυνας και ψάχνει τις κόντρες. Ο Ολυμπιακός έχει ηρεμία και υπομονή στο παιχνίδι του, αλλά ακόμα δεν έχει βρει το γκολ που θα φέρει το σκορ στα ίσα. by Γιώργος Τσανάκας
18:13
56' Μέσα ο Ελ Κααμπί, έξω ο Γιάρεμτσουκ για τον Ολυμπιακό. by Γιώργος Τσανάκας
18:14
56' Μέσα ο Αλάγκμπε, έξω ο Ρεγκίς για τον Αστέρα. Με 4-3-3 πλέον οι Αρκάδες, στο πλάι μεταφέρεται ο Μπαρτόλο. by Γιώργος Τσανάκας
18:14
57' Σουτ του Ελ Κααμπί από τα όρια της περιοχής, δεν βρίσκει στόχο. by Γιώργος Τσανάκας
18:18
Συμπληρώσαμε μια ώρα στην Τρίπολη, το 1-0 του Αστέρα κόντρα στον Ολυμπιακό παραμένει. by Γιώργος Τσανάκας
18:22
Έχει αρχίσει να παγώνει το ματς, κάτι που βολεύει ασφαλώς τους γηπεδούχους και όχι τόσο τους φιλοξενούμενους. by Γιώργος Τσανάκας
18:25
Στο 67ο λεπτό, το 1-0 δεν έχει αλλάξει... by Γιώργος Τσανάκας
18:27
70' Γιαζίτσι και Ζέλσον μέσα για τον Ολυμπιακό, εκτός οι Αποστολόπουλος, Κωστούλας για τον Ολυμπιακό. by Γιώργος Τσανάκας
18:28
70' Δυνατό σουτ του Μουνιόθ, κοντράρει και περνά κόρνερ. by Γιώργος Τσανάκας
18:29
72' Έξω οι Καλτσάς, Γιαμπλόνσκι, μέσα ο Άλβαρες, Τζανδάρης για τον Αστέρα. by Γιώργος Τσανάκας
18:30
Περνά ο χρόνος και ο Ολυμπιακός δεν έχει καταφέρει ακόμη να ισοφαρίσει... by Γιώργος Τσανάκας
18:31
74' Κάρτα στον Μπαρτόλο. by Γιώργος Τσανάκας
18:33
76' Ωραία σέντρα του Γιαζίτσι, απομάκρυνε ο Ντελί. by Γιώργος Τσανάκας
18:35
79' Παλάσιος και Γκαρθία μέσα, έξω οι Μπαρτόλο, Μούμο για τον Αστέρα. by Γιώργος Τσανάκας
18:38
Τελευταίο δεκάλεπτο στο ματς, το σκορ παραμένει 1-0 υπέρ του Αστέρα απέναντι στον Ολυμπιακό. by Γιώργος Τσανάκας
18:39
Γρήγορη κόντρα του Αστέρα με τον Παλάσιος, αλλά δεν βγαίνει αποτέλεσμα. by Γιώργος Τσανάκας
18:40
83' Στην περιοχή ο Γιαζίτσι, πάει να παίξει για τον Ελ Κααμπί αλλά ο Τριανταφυλλόπουλος διώχνει. by Γιώργος Τσανάκας
18:41
84' ΔΟΚΑΡΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ! Ο Ελ Κααμπί στην πορεία της μπάλας, πιάνει καρφωτή κεφαλιά από τη σέντρα του Κοστίνια, η μπάλα τραντάξει το δεξί δοκάρι! by Γιώργος Τσανάκας
18:43
Τέσσερα λεπτά για τα 90'... by Γιώργος Τσανάκας
18:45
88' Κάρτα στον Χουχούμη. by Γιώργος Τσανάκας
18:46
89' Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. by Γιώργος Τσανάκας
18:47
Ανεκμετάλλευτο και αυτό... by Γιώργος Τσανάκας
18:47
6 λεπτά ο έξτρα χρόνος. by Γιώργος Τσανάκας
18:48
90'+1' Ο Έσε κλέβει στα όρια της περιοχής, αλλά το γύρισμά του είναι κακό, κατευθείαν πάνω στον Τσιντώτα. by Γιώργος Τσανάκας
18:49
Πέρασαν τα δύο λεπτά, άλλα τέσσερα απομένουν. by Γιώργος Τσανάκας
18:51
90'+3' Φοβερό κόψιμο του Ντελί προ του Γιαζίτσι. by Γιώργος Τσανάκας
18:51
Πλάγιο για τον Αστέρα, κερδισμένος χρόνος και ανάσες. by Γιώργος Τσανάκας
18:52
90'+5' Κάρτα στον Άλβαρες τώρα... by Γιώργος Τσανάκας
18:52
Ο Γιαζίτσι πονά πολύ, είναι στο έδαφος... Ο Τούρκος σφαδάζει, ο Γουίλιαν και ο Ρέτσος πιάνουν το κεφάλι τους. by Γιώργος Τσανάκας
18:53
Πάτησε πολύ άσχημα ο Γιαζίτσι, πάρα πολύ... Φεύγει υποβασταζόμενος, ενδεχομένως να έχει υποστεί πολύ σοβαρή ζημιά. by Γιώργος Τσανάκας
18:55
ΤΕΛΟΣ ΣΤΟ ΜΑΤΣ! by Γιώργος Τσανάκας
18:55
Ο Αστέρας επικράτησε 1-0 του Ολυμπιακού, ο οποίος εμφανίζεται για άλλο ένα ματς στην Ελλάδα αδιόρθωτος! by Γιώργος Τσανάκας
18:56
Πρώτο τρίποντο επί του Ολυμπιακού μετά από 10 και πλέον χρόνια για τον Αστέρα, παρθενική νίκη εντός έδρας γενικότερα μετά από 9 μήνες ακριβώς! by Γιώργος Τσανάκας
18:56
Ο Γιαμπλόνσκι ο χρυσός σκόρερ του αγώνα, ο Γιαζίτσι ο μεγάλος άτυχος του αγώνα που αποχώρησε με τραυματισμό και ενδεχομένως να είναι σοβαρος. by Γιώργος Τσανάκας
18:57
Πετά ξανά βαθμούς ο Ολυμπιακός, που δεν εκμεταλλεύεται την ήττα της ΑΕΚ και χάνει και αυτός! by Γιώργος Τσανάκας