ΠΑΟΚ-Πλζεν

Παρακολουθήστε live από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για την 3η αγωνιστική της League Phase του Εuropa League.

19:27
Καλησπέρα σας. Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα σε ΠΑΟΚ και Βικτόρια Πλζεν, στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής της league phase του Europa League. Σέντρα στις 19:45, τηλεοπτική μετάδοση από Cosmote Sport 4 και ραδιοφωνική από bwinΣΠΟΡ FM 94,6, σε περιγραφή Δημήτρη Τσορμπατζόγλου. by Γιάννης Πολιάς
19:29
Σε τεράστια ανάγκη για νίκη ο Δικέφαλος του Βορρά, μετά το 0/2 απέναντι σε Γαλατάσαραϊ και Στεάουα Βουκουρεστίου, με τους Τσέχους από την άλλη να μετρούν δύο ισοπαλίες ενάντια σε Άιντραχτ Φρανκφούρτης και Λουντογκόρετς. by Γιάννης Πολιάς
19:31
Οι ενδεκάδες των ομάδων ΠΑΟΚ (Ρ. Λουτσέσκου): Κοτάρσκι, Σάστρε, Κεντζιόρα, Κόλεϊ, Γιόνι, Καμαρά, Μπακαγιόκο, Ζίβκοβιτς, Κωνσταντέλιας, Τάισον, Μπράντον Στον πάγκο: Μπαλωμένος, Μοναστηρλής, Θυμιάνης, Μιχαηλίδης, Μπάμπα, Σβαμπ, Οζντόεφ, Ντεσπόντοφ, Τισουντάλι Βικτόρια Πλζεν (Μ. Κούμπεκ): Γεντλίτσκα, Ντουέ, Μάρκοβιτς, Γεμέλκα, Χάβελ, Σόικα, Κάλβαχ, Καντού, Βίντρα, Σουλτς, Αντού Στον πάγκο: Βάιγκελε, Τβρντον, Χάιντα, Παλούσκα, Τσερβ, Κόπιτς, Μοσκέρα, Σουαρέ, Πάνος, Βαλέντα, Γίρκα, Βασούλιν by Γιάννης Πολιάς
19:32
Διαιτητής: Σνάιντερ (Ελβετία) Βοηθοί: Μ. Ζίρχερ, Μπ. Ζίρχερ (Ελβετία) 4ος: Καναγκασινγκάμ (Ελβετία) VAR: Τσούντι, Φον Μάνταχ (Ελβετία) by Γιάννης Πολιάς
19:35
Καλή η παράδοση της ελληνικής ομάδας κόντρα σε Τσέχους, με 4-1-1 και 3/3 στην Τούμπα! by Γιάννης Πολιάς
19:36
19:36
Και ο Γιάνναρος στο γήπεδο της αγαπημένης του ομάδας! by Γιάννης Πολιάς
19:39
Την ίδια ώρα, διεξάγεται και η αναμέτρηση του Παναθηναϊκού με την Τσέλσι, ενώ το βράδυ ο Ολυμπιακός δοκιμάζεται στο Μάλμε. by Γιάννης Πολιάς
19:47
2' ΓΚΟΛ, 1-0 Η ΠΛΖΕΝ, ΠΑΓΩΝΕΙ ΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ! Ο Αντού σκοράρει από κοντά μετά από εντυπωσιακή επέμβαση του Κοτάρσκι σε σουτ του Σουλτς... by Γιάννης Πολιάς
19:51
7' Μεγάλη χαμένη ευκαιρία για την Πλζεν, ο Βίντρα σούταρε ψηλά άουτ από πλεονέκτική θέση! by Γιάννης Πολιάς
19:51
Ο ΠΑΟΚ δεν πατάει καθόλου καλά σε αυτά τα πρώτα λεπτά του αγώνα. by Γιάννης Πολιάς
19:54
10' Άστοχο το σουτ του Σάστρε μέσα από την περιοχή, πρώτη τελική για τους γηπεδούχους. by Γιάννης Πολιάς
19:55
11' Κίτρινη κάρτα στον Ντουέ για αγκωνιά. by Γιάννης Πολιάς
19:59
14' Πτώση Μπράντον μέσα στην περιοχή, φωνές για πέναλτι από τους Θεσσαλονικείς. by Γιάννης Πολιάς
19:59
Αναμονή για VAR. by Γιάννης Πολιάς
20:00
Τίποτα, ο αγώνας συνεχίζεται. Πάντως ο Ντουέ φάνηκε να γκρεμίζει πράγματι τον επιθετικό του ΠΑΟΚ. by Γιάννης Πολιάς
20:04
19' Κεφαλιά Τάισον, στέλνει την μπάλα προς το δεύτερο δοκάρι αλλά δεν βρίσκεται κανείς εκεί. by Γιάννης Πολιάς
20:05
20:06
22' Αλλεπάλληλα σουτ από το ύψος της περιοχής από πλευράς ΠΑΟΚ, όλα σταμάτησαν στα σώματα των Τσέχων. by Γιάννης Πολιάς
20:09
Παναθηναϊκός-Τσέλσι 0-1. by Γιάννης Πολιάς
20:14
20:15
31' Ακυρώνεται και δεύτερο γκολ για την Πλζεν! by Γιάννης Πολιάς
20:15
Ο Χάβελ έστειλε την μπάλα στα δίχτυα από κοντά, δοκάρι και μέσα, με τη σημαία του βοηθού να είναι υψωμένη. Αναμονή για VAR... by Γιάννης Πολιάς
20:17
Μετράει εντέλει το γκολ, 1-0 για τους Τσέχους στην Τούμπα! by Γιάννης Πολιάς
20:17
Τεράστιο κενό στην ελληνική άμυνα μετά την μπαλιά που έγινε από τα αριστερά. by Γιάννης Πολιάς
20:20
Ο Δικέφαλος του Βορρά έχει τώρα την πρωτοβουλία των κινήσεων, ιδανικά ο Λουτσέσκου θα ήθελε ένα γκολ πριν την ανάπαυλα. by Γιάννης Πολιάς
20:22
38' Έχασε την μπάλα λίγο έξω από τη μικρή περιοχή ο Κωνσταντέλιας μετά την προσπάθεια του Μπράντον από τα αριστερά. by Γιάννης Πολιάς
20:23
39' ΓΚΟΛ, 2-0 Η ΠΛΖΕΝ ΜΕ ΤΟΝ ΒΙΝΤΡΑ! Ο Αντού σούταρε από τα αριστερά, ο Κοτάρσκι απέκρουσε ασταθώς και ο Τσέχος έσπρωξε την μπάλα στα δίχτυα από κοντά! by Γιάννης Πολιάς
20:25
41' Κίτρινη κάρτα στον Μάρκοβιτς. by Γιάννης Πολιάς
20:28
20:30
Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις στο πρώτο μέρος. by Γιάννης Πολιάς
20:30
45+1' Παντελώς άστοχο το σουτ του Μπακαγιόκο λίγο έξω από την περιοχή. by Γιάννης Πολιάς
20:32
45+3' Κόντραρε το σουτ του Κωνσταντέλια, κανένα πρόβλημα για τον Γεντλίτσκα, που μπλόκαρε. by Γιάννης Πολιάς
20:34
Τέλος στο πρώτο μέρος, ΠΑΟΚ-Βικτόρια Πλζεν 0-2! by Γιάννης Πολιάς
20:34
Κακή η εικόνα των γηπεδούχων, που έχουν δεχτεί τρία γκολ και είδαν να μετρούν τα δύο... by Γιάννης Πολιάς
20:35
Θα χρειαστεί να αλλάξει πολλά ο Λουτσέσκου στο δεύτερο ημίχρονο προκειμένου να έχει τύχη η ομάδα του. by Γιάννης Πολιάς
20:53
49' Καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ, το σουτ του Γιόνι κόντραρε και ο Γεντλίτσκα απέκρουσε εντυπωσιακά. by Γιάννης Πολιάς
20:58
54' Έπεσε και μπλόκαρε ο Κοτάρσκι το σουτ που επιχείρησε ο Αντού. by Γιάννης Πολιάς
20:59
21:02
59' Σβαμπ αντί Μπακαγιόκο. by Γιάννης Πολιάς
21:04
61' Γίρκα αντί Βίντρα. by Γιάννης Πολιάς
21:05
61' Άστοχη η κεφαλιά του Αντού. by Γιάννης Πολιάς
21:06
62' Πάνω από την εστία η κεφαλιά του Σβαμπ, μετά τη σέντρα που επιχείρησε. by Γιάννης Πολιάς
21:07
Οι Θεσσαλονικείς πρέπει να ανεβάσουν ρυθμό γρήγορα αν θέλουν να έχουν ελπίδες. by Γιάννης Πολιάς
21:09
65' Καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ, ο Τάισον έκανε το σουτ από τα δεξιά μα ο Γεντλίτσκα απέκρουσε εντυπωσιακά. by Γιάννης Πολιάς
21:10
66' Ντεσπόντοφ αντί Τάισον, Μπάμπα αντί Σάστρε και Τισουντάλι αντί Μπράντον. by Γιάννης Πολιάς
21:14
70' Κόκκινη κάρτα στον Ντουέ, που δέχτηκε δεύτερη κίτρινη για φάουλ! by Γιάννης Πολιάς
21:14
Και κίτρινη στον Αντού για διαμαρτυρία. by Γιάννης Πολιάς
21:14
Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ να πιέσει ακόμη περισσότερο! by Γιάννης Πολιάς
21:16
73' Χάιντα αντί Αντού. by Γιάννης Πολιάς
21:19
76' Τσάλοφ αντί Γιόνι. by Γιάννης Πολιάς
21:21
77' Πολύ καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ, ο Ντεσπόντοφ έκανε το γύρισμα από τα δεξιά, ο Τσάλοφ έκανε επαφή με την μπάλα με τη μία αλλά ο Γεντλίτσκα απέκρουσε! by Γιάννης Πολιάς
21:21
Παραλίγο να σκοράρει με το που μπήκε ο Ρώσος φορ. by Γιάννης Πολιάς
21:24
80' Νέα καλή ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, ο Κωνσταντέλιας σούταρε βιαστικά και αδύναμα μέσα από την περιοχή, εύκολα μάζεψε ο τερματοφύλακας των Τσέχων. by Γιάννης Πολιάς
21:25
81' Κίτρινη κάρτα στον Τισουντάλι για διαμαρτυρία. by Γιάννης Πολιάς
21:28
83' Ασύλληπτη χαμένη ευκαιρία για την Πλζεν, βγήκε μόνος του μπροστά ο Γίρκα αλλά ο Κοτάρσκι τον σταμάτησε! by Γιάννης Πολιάς
21:28
84' ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΛ, ΜΕΙΩΝΕΙ ΣΕ 2-1 Ο ΠΑΟΚ ΜΕ ΤΟΝ ΤΙΣΟΥΝΤΑΛΙ! Εξαιρετικό γύρισμα του Ντεσπόντοφ από τα δεξιά, ο Μαροκινός έπιασε την κεφαλιά κι έστειλε στα δίχτυα την μπάλα! by Γιάννης Πολιάς
21:29
Και τώρα πάμε για θρίλερ! by Γιάννης Πολιάς
21:29
85' Σπουδαία απέμβαση Γεντλίτσκα σε σουτ του Καμαρά! by Γιάννης Πολιάς
21:30
86' Άστοχη η προσπάθεια του Τισουντάλι από τα αριστερά. by Γιάννης Πολιάς
21:30
Η Τούμπα έχει πάρει φωτιά! by Γιάννης Πολιάς
21:32
88' Δοκάρι για τον ΠΑΟΚ, μετά από σουτ του Τσάλοφκαι ασταθή επέμβαση του Γεντλίτσκα! by Γιάννης Πολιάς
21:33
Υπήρξε και έλεγχος από το VAR για μια πτώση στην περιοχή της Πλζεν, δεν δόθηκε κάτι. by Γιάννης Πολιάς
21:33
89' Αλλεπάλληλες κόντρες μέσα στην περιοχή της Πλζεν, ο ΠΑΟΚ ψάχνει ασταμάτητα το 2-2! by Γιάννης Πολιάς
21:34
90' Άουτ η κεφαλιά του Κόλεϊ. by Γιάννης Πολιάς
21:34
Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις. by Γιάννης Πολιάς
21:35
90+1' Κίτρινη κάρτα στον Γεντλίτσκα. by Γιάννης Πολιάς
21:35
21:35
90+2' Τραγικά άστοχο το σουτ του Καμαρά. by Γιάννης Πολιάς
21:37
90+3' ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ, 2-2 Ο ΠΑΟΚ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ! Ο Γκανέζος λυτρώνει τους Θεσσαλονικείς με κεφαλιά από κοντά μετά από σέντρα Ζίβκοβιτς και κεφαλιά-πάσα του Καμαρά! by Γιάννης Πολιάς
21:38
90+4' Αποβλήθηκε ο προπονητής της Πλζεν. by Γιάννης Πολιάς