Λεπτό προς λεπτό τα ματς του Champions League

Παρακολουθήστε live από το sport-fm.gr την εξέλιξη των αναμετρήσεων της 3ης αγωνιστικής της League Phase του Champions League.

21:38
Καλησπέρα σας! by Δημήτρης Παπαδήμας
21:40
Μαζί θα παρακολουθήσουμε Live την εξέλιξη όλων των αναμετρήσεων που θα ξεκινήσουν στις 22:00, για την 3η αγωνιστική του Champions League! by Δημήτρης Παπαδήμας
21:40
Αναλυτικά τα παιχνίδια της βραδιάς: Άρσεναλ-Σαχτάρ Ρεάλ Μαδρίτης-Ντόρτμουντ Άστον Βίλα-Μπολόνια Τζιρόνα-Σλόβαν Μπρατισλάβας Γιουβέντους-Στουτγκάρδη Παρί Σεν Ζερμέν Αϊντχόφεν Στουρμ Γκρατς-Σπόρτινγκ by Δημήτρης Παπαδήμας
21:47
Προφανώς, το... remake του περσινού τελικού ανάμεσα σε Ρεάλ Μαδρίτης και Ντόρτμουντ τραβάει πάνω του τα περισσότερα βλέμματα! by Δημήτρης Παπαδήμας
21:49
Στα πρώτα παιχνίδια της αγωνιστικής που ολοκληρώθηκαν πριν από λίγο, η Μίλαν επικράτησε 3-1 της Μπριζ του Χρήστου Τζόλη, ενώ η Μονακό σκόρπισε με το εμφατικό 5-1 τον Ερυθρό Αστέρα! by Δημήτρης Παπαδήμας
21:50
Δύο Έλληνες βασικοί στα παιχνίδια που ξεκινούν στις 22:00! Διαβάστε εδώ τις ενδεκάδες όλων των αγώνων! by Δημήτρης Παπαδήμας
21:58
Οι ομάδες μπαίνουν στους αγωνιστικούς χώρους των επτά γηπέδων, όλα έτοιμα για να ξεκινήσει η δράση! by Δημήτρης Παπαδήμας
22:01
Ξεκίνησαν τα ματς! by Δημήτρης Παπαδήμας
22:05
5' η Άρσεναλ πιέζει την άμυνα της Σαχτάρ από τα πρώτα λεπτά, έχοντας ήδη 3 κόρνερ. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:06
6' Τεράστια ευκαιρία για την Άρσεναλ, με τον προωθημένο Καλαφιόρι να μην μπορεί να σκοράρει από πολύ πλεονεκτική θέση.. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:09
7' Μεγάλη ευκαιρία για την Μπολόνια μέσα στην έδρα της Άστον Βίλα, ο Μαρτίνες σταμάτησε τον Νταλίνγκα. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:09
Χωρίς γκολ στο πρώτο δεκάλεπτο των επτά αναμετρήσεων. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:11
Από μία καλή φάση για Ρεάλ Μαδρίτης και Ντόρτμουντ, ο Κουρτουά μπλόκαρε του σουτ του Γκιρασί, ενώ λίγο αργότερα ένα σουτ του Εμπαπέ κόντραρε και κατέληξε κόρνερ. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:13
12' Ευκαιρία για την Παρί κόντρα στην Αϊντχόφεν, ο Μπαρκολά δεν πλάσαρε σωστά το τετ-α-τετ του με τον τερματοφύλακα των Ολλανδών. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:18
Τα highlights του Μονακό-Ερυθρός Αστέρας: by Δημήτρης Παπαδήμας
22:19
18' Μεγάλη επέμβαση του Μπενίτες σε προσπάθεια του Λι Κανγκ Ιν, συνεχίζει να χάνει ευκαιρίες για να πάρει το προβάδισμα κόντρα στην Αϊντχόφεν η Παρί. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:21
20' Δοκάρι για την Παρί, απίστευτο χαμένο τετ-α-τετ από τον Ντεμπελέ! by Δημήτρης Παπαδήμας
22:23
21' Ο Ντουράν «άγγιξε» το 1-0 για την Άστον Βίλα κόντρα στην Μπολόνια, ο Σκορούπσκι είχε απάντηση στην κεφαλιά του. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:23
23' ΓΚΟΛ για την Σπόρτινγκ! Ο Νούνο Σάντος έβαλε το πρώτο γκολ της βραδιάς για λογαριασμό των Πορτογάλων, δίνοντάς τους το προβάδισμα στην Αυστρία και στην έδρα της Στουρμ Γκρατς! Ο Κάταμο έκανε το γύρισμα και μετά από... τσαφ του Γιόκερες, ο Σάντος έκανε το 0-1. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:26
Η μεγάλη χαμένη ευκαιρία του Καλαφιόρι: by Δημήτρης Παπαδήμας
22:26
24' Η Άστον Βίλα πιέζει πολύ και χάνει ευκαιρίες για να πάρει το προβάδισμα κόντρα στην Μπολόνια. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:27
Πλησίασε το γκολ για τη Ρεάλ ο Εμπαπέ: by Δημήτρης Παπαδήμας
22:29
29' ΓΚΟΛ για την Άρσεναλ! Ο Μαρτινέλι έδωσε προβάδισμα στους Λονδρέζους κόντρα στη Σαχτάρ, με το σουτ του να κοντράρει στο δοκάρι και στην πλάτη του Ρίζνικ για το 1-0. Ως αυτογκόλ του τερματοφύλακα της Σαχτάρ θα χρεωθεί. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:31
30' ΓΚΟΛ για την Ντόρτμουντ κόντρα στη Ρεάλ! Ο Μάλεν πάγωσε το Μπερναμπέου, μετά από αδράνεια στην άμυνα των γηπεδούχων και ασίστ του Γκιρασί! 1-0 μπροστά η Ντόρτμουντ! by Δημήτρης Παπαδήμας
22:34
34' ΓΚΟΛ για την Αϊντχόφεν μέσα στο Παρίσι! Κόντρα στη ροή του αγώνα και μετά από λάθος πάσα στον χώρο του κέντρου, ο Λανγκ έκανε το 1-0 για τους Ολλανδούς! by Δημήτρης Παπαδήμας
22:36
35' ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΚΟΛ για την Ντόρτμουντ στο «Μπερναμπέου»! Διπλό σοκ μέσα σε 4 λεπτά για τη Ρεάλ Μαδρίτης, μετά από γρήγορη αντεπίθεση ο Μάλεν αναστάτωσε ξανά την άμυνα των Ισπανών και σέρβιρε έτοιμο γκολ στον Γκίτενς για το 0-2! by Δημήτρης Παπαδήμας
22:39
37' Διπλό δοκάρι για τη Ρεάλ Μαδρίτης, με Μπέλιγχαμ και Ροντρίγκο να χάνουν δύο τεράστιες ευκαιρίες στην ίδια φάση! by Δημήτρης Παπαδήμας
22:41
39' Ευκαιρία για την Ντόρτμουντ, ο Κουρτουά απέκρουσε εντυπωσιακά σουτ-βολίδα του Μπραντ! Τρομερό ματς στη Μαδρίτη! by Δημήτρης Παπαδήμας
22:42
42' ΓΚΟΛ για την Τζιρόνα κόντρα στη Σλόβαν! Ο Γκουτιέρες άνοιξε το σκορ για τους Καταλανούς κόντρα στους Σλοβάκους, μετά από όμορφο γύρισμα του Νταντζούμα! by Δημήτρης Παπαδήμας
22:44
Το γκολ της Σπόρτινγκ: by Δημήτρης Παπαδήμας
22:45
Τα δύο γκολ της Ντόρτμουντ κόντρα στη Ρεάλ: by Δημήτρης Παπαδήμας
22:45
Το δοκάρι του Ντεμίροβιτς για την Στουργκάρδη κόντρα στη Γιουβέντους: by Δημήτρης Παπαδήμας
22:46
44' Τεράστια ευκαιρία για την Άρσεναλ να κάνει το 2-0 με τη Σαχτάρ, ο Κρίζνικ βγήκε νικητής στο τετ-α-τετ του με τον Ζεσούς. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:48
Λήξη πρώτου ημιχρόνου σε όλα τα παιχνίδια! by Δημήτρης Παπαδήμας
22:49
Άρσεναλ-Σαχτάρ Ντόνετσκ 1-0 Άστον Βίλα-Μπολόνια 0-0 Γιουβέντους-Στουτγκάρδη 0-0 Παρί Σεν Ζερμέν-Αϊντχόφεν 0-1 Ρεάλ Μαδρίτης-Ντόρτμουντ 0-2 Στουρμ Γκρατς-Σπόρτινγκ Λισαβόνας 0-1 Τζιρόνα-Σλόβαν Μπρατισλάβας 1-0 by Δημήτρης Παπαδήμας
22:49
Το γκολ του Λανγκ για το προβάδισμα της Αϊντχόφεν κόντρα στην Παρί: by Δημήτρης Παπαδήμας
22:53
Οι μεγάλες χαμένες ευκαιρίες της Ρεάλ: by Δημήτρης Παπαδήμας
22:56
Η τρομερή επέμβαση του Κουρτουά στο σουτ-βολίδα του Μπραντ: by Δημήτρης Παπαδήμας
23:05
Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο στα επτά γήπεδα! by Δημήτρης Παπαδήμας
23:06
48' ΓΚΟΛ για την Στουτγκάρδη! ΟΙ Γερμανοί έχασαν ευκαιρίες στο πρώτο ημίχρονο και τελικά πήραν το προβάδισμα στο ξεκίνημα του δεύτερου, με τον Ουντάβ να νικά τον Περίν για το 0-1! by Δημήτρης Παπαδήμας
23:09
Ακυρώθηκε μέσω VAR για χέρι του Ουντάβ στην προσπάθειά του να κοντρολάρει, το γκολ της Στουτγκάρδης, παραμένει το 0-0. by Δημήτρης Παπαδήμας
23:09
Το γκολ της Άρσεναλ κόντρα στη Σαχτάρ: by Δημήτρης Παπαδήμας
23:10
54' ΓΚΟΛ για την Σπόρτινγκ! Ο Γιόκερες σκοράρει ξανά στη φετινή σεζόν για την πορτογαλική ομάδα, η ομάδα πλέον προηγείται με 2-0 της Στουρμ Γκρατς! by Δημήτρης Παπαδήμας
23:12
54' Η Παρί πιέζει την άμυνα της Αϊντχόφεν, ψάχνοντας το γκολ της ισοφάρισης. by Δημήτρης Παπαδήμας
23:14
55' ΓΚΟΛ για την Άστον Βίλα! Ο ΜακΓκίν άνοιξε το σκορ για τους Άγγλους κόντρα στην Μπολόνια, με απευθείας εκτέλεση φάουλ που πέρασε από όλους τους αμυντικούς και τους επιθετικούς by Δημήτρης Παπαδήμας
23:14
56' ΓΚΟΛ και για την Παρί, ισοφάρισε την Αϊντχόφεν! Ο Χακίμι έδωσε τη λύση στους πρωταθλητές Γαλλίας, ισοφαρίζοντας σε 1-1! by Δημήτρης Παπαδήμας
23:19
60' ΓΚΟΛ για τη Ρεάλ Μαδρίτης! Ο Ρούντιγκερ ξαναβάζει τη «βασίλισσα» στο ματς, μειώνοντας σε 2-1 με κεφαλιά μετά από σέντρα του Εμπαπέ! by Δημήτρης Παπαδήμας
23:22
62' ΓΚΟΛ για τη Ρεάλ Μαδρίτης! Η ομάδα του Αντσελότι ισοφαρίζει με δύο γκολ σε τρία λεπτά, ο Βινίσιους έκανε το 2-2! Αρχικά οι διαιτητές έδειξαν οφσάιντ, αλλά το γκολ μέτρησε μετά από εξέταση της φάσης από τους VAR. by Δημήτρης Παπαδήμας
23:25
64' ΓΚΟΛ για την Άστον Βίλα! Ο Ντουράν με προβολή απλοποίησε την κατάσταση για τους Άγγλους κόντρα στην Μπολόνια. 2-0. by Δημήτρης Παπαδήμας
23:31
73 ΓΚΟΛ για την Τζιρόνα! Ο Χουάνπι έκανε το 2-0 κόντρα στην Σλόβαν, με απευθείας εκτέλεση φάουλ! by Δημήτρης Παπαδήμας
23:34
77' Χαμένο πέναλτι για την Άρσεναλ, ο Ρίζνικ νίκησε τον Τροσάρ και διατήρησε το 1-0. by Δημήτρης Παπαδήμας
23:39
Έχοντας περάσει το 80' στα παιχνίδια: Άρσεναλ-Σαχτάρ Ντόνετσκ 1-0 Άστον Βίλα-Μπολόνια 2-0 Γιουβέντους-Στουτγκάρδη 0-0 Παρί Σεν Ζερμέν-Αϊντχόφεν 1-1 Ρεάλ Μαδρίτης-Ντόρτμουντ 2-2 Στουρμ Γκρατς-Σπόρτινγκ Λισαβόνας 0-2 Τζιρόνα-Σλόβαν Μπρατισλάβας 2-0 by Δημήτρης Παπαδήμας
23:42
83' ΓΚΟΛ και ολική ανατροπή για τη Ρεάλ Μαδρίτης! Ο Λούκας Βάθκεθ χρυσός σκορερ για τη «βασίλισσα», βρέθηκε πίσω με 2-0 αλλά πλέον προηγείται 3-2 της Ντόρτμουντ! by Δημήτρης Παπαδήμας
23:43
85' Πέναλτι για την Στουτγκάρδη και κόκκινη κάρτα στον Ντανίλο της Γιουβέντους! by Δημήτρης Παπαδήμας
23:45
86' Ο Περίν απέκρουσε το πέναλτι κρατώντας το 0-0! by Δημήτρης Παπαδήμας
23:45
87' ΓΚΟΛ για τη Ρεάλ Μαδρίτης! Ο Βινίσιους δίνει διαστάσεις θριάμβου στη νίκη της Ρεάλ, με το δεύτερο προσωπικό του γκολ! by Δημήτρης Παπαδήμας
23:51
90'+3' ΓΚΟΛ για την Στουτγκάρδη κόντρα στη Γιουβέντους! Οι Γερμανοί παίρνουν αυτό που τους άξιζε στα τελευταία λεπτά και με γκολ του Τουρέ φαίνεται πως παίρνουν ένα τεράστιο διπλό στο Τορίνο! by Δημήτρης Παπαδήμας
23:52
90'+4' ΓΚΟΛ για τη Ρεάλ Μαδρίτης! Ο Βινίσιους κάνει το χατ-τρικ του και ολοκληρώνει το πάρτι της «βασίλισσας» στο «Μπερναμπέου»! by Δημήτρης Παπαδήμας
23:58
Τέλος σε όλα τα παιχνίδια: Άρσεναλ-Σαχτάρ Ντόνετσκ 1-0 Άστον Βίλα-Μπολόνια 2-0 Γιουβέντους-Στουτγκάρδη 0-1 Παρί Σεν Ζερμέν-Αϊντχόφεν 1-1 Ρεάλ Μαδρίτης-Ντόρτμουντ 5-2 Στουρμ Γκρατς-Σπόρτινγκ Λισαβόνας 0-2 Τζιρόνα-Σλόβαν Μπρατισλάβας 2-0 by Δημήτρης Παπαδήμας