Live η εξέλιξη της αναμέτρησης για την 4η φάση του Κυπέλλου Ελλάδας Betsson ανάμεσα σε ΑΕΛ και Πανσερραϊκό.

18:45
Καλησπέρα σας! by Αναστασία Βοσνάκη
18:47
Η ΑΕΛ υποδέχεται στις 19:00 τον Πανσερραϊκό, για την 4η φάση του Κυπέλλου Ελλάδας Betsson. Μαζί θα παρακολουθήσουμε LIVE την αναμέτρηση, ενώ θα υπάρξει και ενημέρωση από τον bwinΣΠΟΡ FM 94,6. by Αναστασία Βοσνάκη
18:50
Μονή αναμέτρηση, σε περίπτωση ισοπαλίας ακολουθεί παράταση και αν χρειαστεί διαδικασία των πέναλτι. by Αναστασία Βοσνάκη
18:51
Ας δούμε τις ενδεκάδες των δυο ομάδων. by Αναστασία Βοσνάκη
18:51
ΑΕΛ (Αλέκος Βοσνιάδης): Σουλούκος, Ηλιάδης, Στάμου, Παπαγεωργίου, Ακόστα, Κοσονού, Γιαξής, Παναγιωτίδης, Τριμμάτης, Μωραΐτης, Κρητικός. by Αναστασία Βοσνάκη
18:52
Στον πάγκο για τους γηπεδούχους οι Περντρέου, Βαφέας, Φατάι, Μούργος, Παπαδόπουλος, Παπαγεωργίου, Σγουρός, Στίνα, Γραββάνης. by Αναστασία Βοσνάκη
18:52
Πανσερραϊκός (Χουάν Φεράντο): Κατσίκας, Πεταυράκης, Καρασαλίδης, Ντέλετιτς, Λιάσος, Μπετανκόρ, Τομάς, Στάικος, Μπέργκστρεμ, Δεληγιαννίδης, Σαλαζάρ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:52
Στον πάγκο για τους φιλοξενούμενους οι Τσομπανίδης, Κουτσογούλας, Γκίγκιτς, Χατζηστραβός, Σοφιανός, Ουαγκέ, Τέρζιτς, Ζελέν, Ντάβιντσον. by Αναστασία Βοσνάκη
18:53
Διαιτητής: Παπαδόπουλος Βοηθοί: Παπαδάκης, Στεφανής Τέταρτος: Τσάκαλης by Αναστασία Βοσνάκη
18:56
Οι δυο ομάδες βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο. by Αναστασία Βοσνάκη
18:59
1' Σέντρα στην αναμέτρηση! by Αναστασία Βοσνάκη
19:03
4' Ο Πανσερραϊκός κυκλοφορεί την μπάλα και έχει τον έλεγχο. by Αναστασία Βοσνάκη
19:05
6' Κόρνερ για την ΑΕΛ. by Αναστασία Βοσνάκη
19:05
Πέρασε ανεκμετάλλευτο. by Αναστασία Βοσνάκη
19:07
8' ΓΚΟΛ ο Πανσερραϊκός! Μετά από γύρισμα του Ντέλετιτς, ο Μπετανκόρ πήρε την κεφαλιά και έστειλε την μπάλα στα δίχτυα για το 1-0! by Αναστασία Βοσνάκη
19:12
13' Η ΑΕΛ παίζει κυρίως στις αντεπιθέσεις, χωρίς ωστόσο να είναι επικίνδυνη. by Αναστασία Βοσνάκη
19:18
19' Επιχείρησε ένα σουτ ο Γιαξής, η μπάλα σταμάτησε στα σώματα. by Αναστασία Βοσνάκη
19:22
Αυτό το γκολ του Μπετανκόρ ήταν το τρίτο της σεζόν. by Αναστασία Βοσνάκη
19:25
26' Κίτρινη κάρτα ο Καρασαλίδης. by Αναστασία Βοσνάκη
19:25
27' Ευκαιρία για την ΑΕΛ! Ωραία γύρισμα του Κρητικού, ο Παπαγεωργίου έκανε το σουτ, με τον Κατσίκα να βγάζει σε κόρνερ. by Αναστασία Βοσνάκη
19:27
19:27
29' Κίτρινη κάρτα ο Μωραΐτης. by Αναστασία Βοσνάκη
19:30
by Αναστασία Βοσνάκη
19:32
33' Ευκαιρία για την ΑΕΛ! Ο Παναγιωτίδης βρέθηκε σε πλεονεκτική θέση, αλλά δεν έπιασε καλά το σουτ και ο Δεληγιαννίδης απομάκρυνε την τελευταία στιγμή πριν επωφεληθεί κάποιος ποδοσφαιριστής των γηπεδούχων. by Αναστασία Βοσνάκη
19:36
37' Σέντρα του Κρητικού, ο Παπαγεωργίου πήγε να πάρει την κεφαλιά αλλά δεν τα κατάφερε, με την μπάλα να περνάει άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
19:41
42' Ωραίο διαγώνιο σουτ του Κρητικού, διώχνει σε κόρνερ ο Κατσίκας. by Αναστασία Βοσνάκη
19:41
Πέρασε ανεκμετάλλευτο το κόρνερ. by Αναστασία Βοσνάκη
19:42
43' Δυνατό σουτ ο Ακόστα, πέφτει και μπλοκάρει ο Κατσίκας. by Αναστασία Βοσνάκη
19:46
45+2' Φάση για τον Πανσερραϊκό! Ωραία ατομική ενέργεια του Σαλαζάρ, κάνει και το πλασέ, αλλά η μπάλα περνάει λίγο άουτ! by Αναστασία Βοσνάκη
19:46
Ημίχρονο. Ο Πανσερραϊκός προηγείται της ΑΕΛ 1-0 χάρη στο γκολ του Μπετανκόρ από το 8ο λεπτό. Επιστρέφουμε σε λίγο. by Αναστασία Βοσνάκη
20:02
Σέντρα στο δεύτερο μέρος. Χωρίς αλλαγές συνεχίζουν οι δύο ομάδες. by Αναστασία Βοσνάκη
20:06
20:06
49' Κίτρινη κάρτα ο Πεταυράκης. by Αναστασία Βοσνάκη
20:09
52' Κόρνερ για την ΑΕΛ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:09
20:10
20:14
57' Τομάς, Σαλαζάρ έξω, Τέρζιτς, Χατζηστραβός μέσα για τον Πανσερραϊκό. by Αναστασία Βοσνάκη
20:19
62' Σέντρα σουτ του Χατζηστραβού, η μπάλα περνάει άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:20
63' Στίνα, Φατάι μέσα, Μωραΐτης, Παπαγεωργίου έξω για την ΑΕΛ. Ζελέν μέσα, έξω ο Στάικος για τον Πανσερραϊκό. by Αναστασία Βοσνάκη
20:25
67' Κρητικός και Φατάι μπερδεύονται μέσα στην περιοχή και δεν μπορούν να απειλήσουν... by Αναστασία Βοσνάκη
20:27
69' Μεγάλη φάση για την ΑΕΛ! Γύρισμα του Κρητικού, ο Φατάι κάνει το σουτ μέσα από την περιοχή, αλλά ο Κατσίκας πέφτει στη δεξιά του γωνία και απομακρύνει σε κόρνερ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:28
20:30
73' Κίτρινη κάρτα ο Φατάι. by Αναστασία Βοσνάκη
20:34
77' Σγουρός και Παπαδόπουλος μέσα, Κρητικός και Παναγωτίδης έξω για την ΑΕΛ. Μπετανκόρ και έξω Δεληγιαννίδης, μέσα οι Βαγκέ, Γκίγκιτς για τον Πανσερραϊκό. by Αναστασία Βοσνάκη
20:35
78' Δυνατό σουτ του Στίνα, η μπάλα λίγο άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:37
80' ΜΕ 10 Ο ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ! Ο Πεταυράκης αντικρίζει την δεύτερη κίτρινη κάρτα για σκληρό φάουλ στον Τριμμάτη. by Αναστασία Βοσνάκη
20:44
Οδεύουμε προς το φινάλε... Η ΑΕΛ προσπαθεί να βάλει κάποιο γκολ και να στείλει το ματς στην παράταση. by Αναστασία Βοσνάκη
20:48
5 λεπτά ο έξτρα χρόνος. by Αναστασία Βοσνάκη
20:53
ΤΕΛΟΣ! by Αναστασία Βοσνάκη
20:54
Ο Πανσερραϊκός επικράτησε με 1-0 της ΑΕΛ και πέρασε στην επόμενη φάση του Κυπέλλου. Αυτά από εμάς, καλό σας βράδυ. by Αναστασία Βοσνάκη