Παρακολουθήστε από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης ΟΦΗ-Παναιτωλικός για την 4η φάση του Κυπέλλου Ελλάδας Betsson.

Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση του ΟΦΗ με τον Παναιτωλικό, για την 4η φάση του Κυπέλλου Ελλάδας Betsson. by Αναστασία Βοσνάκη
18:44
Ας δούμε τι κάνουν οι δυο ομάδες στην Stoiximan Super League. by Αναστασία Βοσνάκη
18:46
Ο ΟΦΗ λοιπόν βρίσκεται στην 4η θέση του βαθμολογικού πίνακα με 8 πόντους. Οι Κρητικοί μετράνε μέχρι στιγμής 2 ισοπαλίες, 2 νίκες και μια ήττα. by Αναστασία Βοσνάκη
18:47
Από την άλλη, ο Παναιτωλικός βρίσκεται στην 9η θέση με 5 πόντους. Η ομάδα του Αγρινίου μετράει 2 ήττες, 2 ισοπαλίες και μια νίκη. by Αναστασία Βοσνάκη
18:48
ΟΦΗ (Τραϊανός Δέλλας): Χριστογεώργος, Μαρινάκης, Μπρεσάν, Χριστόπουλος, Αποστολόπουλος, Καραχάλιος, Μπάκιτς, Κουτεντάκης, Ριέρα, Αμπάντα, Σαλσέδο. by Αναστασία Βοσνάκη
18:48
Στον πάγκο οι Νάουμοφ, Χατζηθεοδωρίδης, Γκονζάλεθ, Νους, Μπαΐνοβιτς, Σενγκέλια, Γιουγκ, Σίλβα Ντίας, Θεοδοσουλάκης. by Αναστασία Βοσνάκη
18:49
Παναιτωλικός (Γιάννης Πετράκης): Στεργιάκης, Μλάντεν, Στάγιτς, Κοντούρης, Σιέλης, Νικολάου, Μαυρίας, Λουίς Μιγκέλ, Λαχούντ, Ρόα, Μάιντεβατς. by Αναστασία Βοσνάκη
18:49
Στον πάγκο οι Παρδαλός, Πέρες, Λομόνακο, Μπουζούκης, Αγαπάκης, Τορεχόν, Ντίαζ, Γαλιάτσος, Λιάβας. by Αναστασία Βοσνάκη
18:50
Διαιτητής: Τσιάρας Βοηθοί: Φωτόπουλος, Μπαλιάκας Τέταρτος: Περράκης by Αναστασία Βοσνάκη
18:51
Μόνη αναμέτρηση. Σε περίπτωση ισοπαλίας πάμε στην παράταση και αν χρειαστεί στα πέναλτι. by Αναστασία Βοσνάκη
18:51
Αυτή την ώρα διεξάγεται και το Λεβαδειακός-Ατρόμητος. Ενώ νωρίτερα είχαμε και τα εξής: Εθνικός-Άρης 0-1 Απόλλων Κρύας Βρύσης-Βόλος 0-3 ΠΑΣ Γιάννινα-Παναχαϊκή 0-2 Αιγάλεω-Καμπανιακός 3-2 by Αναστασία Βοσνάκη
19:00
1' Σέντρα στην αναμέτρηση! by Αναστασία Βοσνάκη
19:03
3' Φωνάζει για πέναλτι ο ΟΦΗ σε πέσιμο του Αποστολάκη στην περιοχή. Παίζετε έδειξε ο ρέφερι. by Αναστασία Βοσνάκη
19:05
6' Καλύτερα έχουν μπει οι Κρητικοί στο ματς, κυκλοφορούν ωραία την μπάλα. by Αναστασία Βοσνάκη
19:12
12' Χωρίς κάποια σπουδαία φάση το παιχνίδι μέχρι στιγμής. by Αναστασία Βοσνάκη
19:14
15' Κόρνερ για τον ΟΦΗ. by Αναστασία Βοσνάκη
19:15
Πέρασε ανεκμετάλλευτο για τους γηπεδούχους. by Αναστασία Βοσνάκη
19:16
16' Επιχειρεί ένα σουτ ο Ριέρα, αλλά μπλόκαρε ο Στεργιάκης. by Αναστασία Βοσνάκη
19:18
18' ΓΚΟΛ ο Παναιτωλικός! Μετά από λάθος του Ριέρα, ο Καραχάλιος έκλεψε ωραία, έδωσε στον Μάιντεβατς που πλάσαρε σε κενή εστία για το 1-0, αφού ο Χριστογεώργος είχε κάνει κακή έξοδο. Ένα γκολ κόντρα στη ροή του αγώνα, αφού μέχρι στιγμής ο ΟΦΗ πίεζε ασφυκτικά. by Αναστασία Βοσνάκη
19:20
21' Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. by Αναστασία Βοσνάκη
19:21
Πέρασε ανεκμετάλλευτο για τους φιλοξενούμενους. by Αναστασία Βοσνάκη
19:22
22' Ακόμα ένα κόρνερ για την ομάδα του Πετράκη. by Αναστασία Βοσνάκη
19:23
Ανεκμετάλλευτο και αυτό. by Αναστασία Βοσνάκη
19:28
28' Κίτρινη ο Σαλσέδο. by Αναστασία Βοσνάκη
19:30
30' Ο Παναιτωλικός μετά το γκολ έχει πάρει μέτρα στο γήπεδο και προσπαθεί να βρει χώρους για να απειλήσει και να πετύχει και δεύτερο τέρμα. Από την άλλη ο ΟΦΗ παίζει λίγο στα χαμένα. by Αναστασία Βοσνάκη
19:32
33' Κόρνερ για τον ΟΦΗ. by Αναστασία Βοσνάκη
19:33
Πήρε την κεφαλιά ο Μπρεσάν, η μπάλα πέρασε άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
19:38
38' Ισορροπημένο το παιχνίδι στο τελευταίο πεντάλεπτο. by Αναστασία Βοσνάκη
19:43
by Αναστασία Βοσνάκη
19:44
45' Κίτρινη ο Κοντούρης. by Αναστασία Βοσνάκη
19:45
2 λεπτά ο έξτρα χρόνος. by Αναστασία Βοσνάκη
19:48
Ημίχρονο! Ο Παναιτωλικός πηγαίνει στα αποδυτήρια με προβάδισμα (0-1) του ΟΦΗ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:04
Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος. by Αναστασία Βοσνάκη
20:04
46' Μπαΐνοβιτς, Νους, Σενγκέλια μέσα. Καραχάλιος, Αποστολάκης, Ριέρα έξω. by Αναστασία Βοσνάκη
20:06
46' Ο Νους μετά από ωραία ατομική ενέργεια, έκανε και το σουτ, με την μπάλα να περνάει λίγο άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:06
48' Κάρτα σε Μπάκιτς και Σιέλη. by Αναστασία Βοσνάκη
20:10
Έχει πάρει την πρωτοβουλία ο ΟΦΗ, με τον Παναιτωλικό να ψάχνεται κυρίως στην κόντρα. by Αναστασία Βοσνάκη
20:13
54' Ωραία κίνηση του Λαχούντ, κάνει και το παράλληλο γύρισμα αλλά ο Χριστογεώργος πρόλαβε τον Ρόα. by Αναστασία Βοσνάκη
20:16
57' Κοντούρης έξω για τον Παναιτωλικό, μέσα ο Λιάβας. by Αναστασία Βοσνάκη
20:18
59' ΓΚΟΛ ο ΟΦΗ! Εκτέλεση φάουλ από τα δεξιά, κεφαλιά-πάσα του Χριστόπουλου και ο Νους από κοντά σκοράρει για το 1-1. by Αναστασία Βοσνάκη
20:19
60' Κόρνερ για τους Κρητικούς. by Αναστασία Βοσνάκη
20:20
Πέρασε ανεκμετάλλευτο. by Αναστασία Βοσνάκη
20:22
63' Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Πλασέ στην κίνηση του Λουίς Μιγκέλ μετά το γύρισμα του Μαυρία, μπλόκαρε ο Χριστογεώργος. by Αναστασία Βοσνάκη
20:27
68' Φάουλ για τον ΟΦΗ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:28
69' Σκοράρει ο Χριστόπουλος με κεφαλιά, αλλά δεν μετράει για οφσάιντ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:29
20:29
71' ΓΚΟΛ ο ΟΦΗ! Ο Νους ξαναχτυπάει και με ωραία κοντινή κεφαλιά γράφει το 2-1! by Αναστασία Βοσνάκη
20:36
75' Μπουζούκης, Ντίας, Λομόνακο μέσα. Μάιντεβατς, Ρόα, Λουίς έξω για τον Παναιτωλικό. Μέσα ο Χατζηθεοδωρίδης, έξω ο Μπάκιτς για τον ΟΦΗ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:40
20:43
84' Γιουγκ αντί Σαλσέδο για τον ΟΦΗ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:46
87' Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. by Αναστασία Βοσνάκη
20:46
20:48
Ένταση μεταξύ των παικτών. by Αναστασία Βοσνάκη
20:49
90' Κίτρινη ο Μαρινάκης, ο Μπαΐνοβιτς και ο Πέρες. by Αναστασία Βοσνάκη
20:49
5 λεπτά ο έξτρα χρόνος. by Αναστασία Βοσνάκη
20:54
95' Τεράστιες φάσεις για τον Παναιτωλικό! by Αναστασία Βοσνάκη
20:55
Σουτ του Μπουζούκη, ο Χριστογεώργος με υπερένταση διώχνει σε κόρνερ. Από την εκτέλεσή του, ο Μλάντεν πιάνει την κεφαλιά που περνά ελάχιστα άουτ! by Αναστασία Βοσνάκη
20:55
ΤΕΛΟΣ ΣΤΟ ΜΑΤΣ! Ο ΟΦΗ επικράτησε 2-1 του Παναιτωλικού με ανατροπή, χάρη σε δύο γκολ του Νους. by Αναστασία Βοσνάκη