Λεβαδειακός-Ατρόμητος

Παρακολουθήστε από το control-room του sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης, Λεβαδειακός-Ατρόμητος, για το Κύπελλο Betsson.

16:58
Καλησπέρα σας. Παρέα θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση για το Κύπελλο Ελλάδας Betsson ανάμεσα σε Λεβαδειακό και Ατρόμητο. Η αναμέτρηση ξεκινά στις 17:00 και μεταδίδεται τηλεοπτικά από Cosmote Sport 2. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:00
17:01
1' Ξεκίνησε το παιχνίδι! Ο Ατρόμητος στη σέντρα! by Γιώργος Ζαχαρίου
17:02
1' Ευκαιρία για τους γηπεδούχους! Ο Γιαννιώτας από τα δεξιά έκανε το σλάλομ, συνέκλινε και σούταρε με το αριστερό, αλλά ο Κοσέλεφ, απέκρουσε και γλίτωσε την ομάδα του! by Γιώργος Ζαχαρίου
17:03
Εν τω μεταξύ δείτε και την ενδεκάδα του Ατρομήτου! Εικόνα live 28801191/84423.jpg by Γιώργος Ζαχαρίου
17:04
Να λοιπόν που η ομάδα του Νίκου Παπαδόπουλου πήγε να αιφνιδιάσει αυτή του Πάμπλο Γκαρσία. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:07
5' Ευκαιρία για τον Ατρόμητο με τον Βρακά! Ο μέσος της ομάδας του Περιστερίου έκανε όμορφη κίνηση στον άξονα, προχώρησε και πλάσαρε, αλλά το σουτ του πέρασε λίγο άουτ από το αριστερό κάθετο δοκάρι του Γκαραβέλα! by Γιώργος Ζαχαρίου
17:07
Καλός ρυθμός στο παιχνίδι στο πρώτο πεντάλεπτο της αναμέτρησης με την μπάλα πάνω κάτω και τις δυο ομάδες να δείχνουν διάθεση να κυνηγήσουν από νωρίς το γκολ. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:08
7' Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα αριστερά. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:09
Τεράστια στιγμή με τον Μανσούρ! Ο Αθανασίου εκτέλεσε, ο Μανσούρ έκανε τρομερό άλμα και έπιασε την κεφαλιά, αλλά η μπάλα πέρασε σύριζα άουτ. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:11
10' Προσπάθησε ο Μορέιρα για τον Λεβαδειακό να περάσει μια κάθετη πάσα με στόχο τον Ζίνι, ωστόσο δεν τα κατάφερε. Άουτ η μπάλα. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:12
11' Κόρνερ για τον Λεβαδειακό που κερδίζει ο Ζίνι. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:13
12' ΓΚΟΛ ο Λεβαδειακός! Με τρομερό γκολ του Γιαννιώτα! Το 1-0 με φοβερό μονοκόμματο του Έλληνα εξτρέμ! Ο Τσόκαϊ εκτέλεσε, ο Μορέιρα έκανε την κίνηση και την έστρωσε στον Γιαννιώτα, που έκανε το κοντρόλ και σούταρε. Η μπάλα κόντραρε, τόσο, όσο να καταλήξει στα δίχτυα. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:16
Πολύ άμεσοι και σωστοί στις μεταβιβάσεις τους οι παίκτες του Λεβαδειακού. Ξεπέρασαν την πίεση του πρώτου πενταλέπτου, ανέβασαν την ένταση και βρήκαν δίκαια το προβάδισμα. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:17
16' Φάουλ σε αρκετά καλό σημείο για τον Ατρόμητο. Ευκαιρία για να γεμίσει η περιοχή του Γκαραβέλη. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:18
Ο Καραμάνης δεν μπόρεσε μετά το γέμισμα να σουτάρει και να στείλει την μπάλα στην εστία. Ο Κωστή τελευταία στιγμή έβαλε την προβολή και εν συνεχεία απομάκρυνε. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:21
Θυμίζουμε ότι τα ματς είναι μονά. Συνεπώς αν το σκορ παραμείνει έτσι ο Λεβαδειακός θα προχωρήσει στην επόμενη φάση. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:22
21' Μακρινό σουτ του Λαμαράνα, μακριά από την εστία η μπάλα. Πολύ φιλόδοξο. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:24
Το γκολ του Γιαννιώτα που έδωσε το προβάδισμα στον Λεβαδειακό! by Γιώργος Ζαχαρίου
17:26
25' Δοκάρι για τον Λεβαδειακό! Ο Κωστή με τον Ζίνι έπαιξαν το 1-2 ο τελευταίος μπήκε από αριστερά και πλάσαρε με δύναμη, αλλά η μπάλα τράνταξε το οριζόντιο του Κοσέλεφ. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:27
26' Κόρνερ για τους γηπεδούχους με τον Τσόκαϊ by Γιώργος Ζαχαρίου
17:28
27' Νέο σουτ από μακριά, αυτή τη φορά ο Μορέιρα το εξαπέλυσε. Άουτ η μπάλα, αλλά καλύτερο, σίγουρα, από του Λαμαράνα. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:29
Προσπαθεί να πάρει λίγα μέτρα ο Ατρόμητος. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:36
34' Ευκαιρία ο Ατρόμητος. Ο Αθανασίου έκανε τη σέντρα, ο Λιάγκας απομάκρυνε ο Βίχορλ πήρε την μπάλα και σούταρε, αλλά η μπάλα έφυγε ψηλά. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:37
Το δοκάρι του Ζίνι. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:40
38' Tελική, αλλά πολύ κακή του Μίχορλ. Ο νέος παίκτης του Ατρομήτου πήρε κάθετα την μπάλα από τον Βρακά και έκανε του σουτ από δύσκολη θέση. Ψηλά η μπάλα άουτ. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:42
Έχει πέσει εμφανώς ο ρυθμός. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:47
Τέλος πρώτου μέρους! Λεβαδειακός - Ατρόμητος 1-0 με το γκολ του Γιαννιώτα στο 12΄. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:03
Αλλαγές και για τις δυο ομάδες! Για τον Λεβαδειακό ο Τσάπρας παίρνει τη θέση του Μορέιρα! by Γιώργος Ζαχαρίου
18:05
46' Σέντρα στο δεύτερο μέρος by Γιώργος Ζαχαρίου
18:06
Τριπλή για τον Ατρόμητο! Κίνι αντί Μανσούρ, Μπάκου αντί Καλοσκάμη και Tσιγγάρας αντί Καραμάνη! by Γιώργος Ζαχαρίου
18:07
Ο Ατρόμητος έχει την κατοχή στα πρώτα λεπτά της αναμέτρησης. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:08
48' Ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ο Βίχορλ με έξυπνο σουτ πήγε να νικήσει τον Γκαραβέλη, που με υπερένταση απομάκρυνε. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:10
51' Κίτρινη κάρτα στον Μπάκου. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:14
54' Και στον Μίχορλ τώρα κίτρινη κάρτα για μαρκάρισμα στον χώρο του κέντρου. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:17
57' Τελική για τον Ατρόμητο με τον Βρακά να συγκλίνει προς τον άξονα και να σουτάρει με το δεξί. Μπλόκαρε ο Γκαραβέλης. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:20
Συνεχίζεται το ματς, χωρίς ωστόσο τον ίδιο ρυθμό με το αντίστοιχο διάστημα του πρώτου μέρους. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:21
61' Ο Ουάρντα στο ματς! Παίρνει και το περιβραχιόνιο, αλλά και τη θέση του Έντερ στο γήπεδο. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:23
63'Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Μπάλτσι αντί του Όζμπολντ. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:25
65' Aπειλεί και κερδίζει κόρνερ ο Λεβαδειακός. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:26
66' Εκτελέστηκε με πάσα το φάουλ, ο Κωστή έκανε τη σέντρα σουτ, αλλά η μπάλα πέρασε άουτ. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:28
69' Κόρνερ για τον Ατρόμητο απομάκρυνε ο Λεβαδειακός. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:30
71' Φάουλ για τον Ατρόμητο και ευκαιρία να γεμίσει η περιοχή. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:30
Αλλαγή για τον Λεβαδειακό, Ο Ρόμο παίρνει τη θέση του Ζίνι. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:31
Τεράστια στιγμή για τον Ατρόμητο! Ο Ουάρντα εκτέλεσε το φάουλ στο δεύτερο δοκάρι, ο Μπάκου έκανε την κίνηση και πλάσαρε, αλλά η μπάλα έφυγε πολύ ψηλά. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:35
74' Τεράστια στιγμή για τον Λεβαδειακό! Υπέροχη συνεργασία των γηπεδούχων, με τον Τσόκαϊ να βρίσκει κάθετα τον Γιαννιώτα, αυτός αμέσως στον Μπάλτσι με υπέροχο τρίγωνο, ο τελευταίος πλάσαρε, αλλά ο Τσιγγάρας βρέθηκε στο κατάλληλο σημείο και έδιωξε στη γραμμή. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:38
77' ΓΚΟΛ ο Ατρόμητος! Πολύ όμορφο τελείωμα από τον Μπάκου ο οποίος μετά από πάσα του Γιουμπιτάνα εκτέλεσε με το δεξί, η μπάλα... σύρθηκε με δύναμη στην δεξιά γωνία του Γκαραβέλη για το 1-1! by Γιώργος Ζαχαρίου
18:38
Να λοιπόν που ο Ατρόμητος δίκαια φέρνει το ματς στα ίσα, βάσει απόδοσης, στο δεύτερο μέρος. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:40
79' Ανατροπή για τον Ατρόμητο! ΓΚΟΛ από τον Μπάκου ξανά μετά από ασίστ του Αθανασίου, ο Γερμανός βρέθηκε αφύλακτος και πλάσαρε εξ επαφής! 2-1 οι Περιστεριώτες! by Γιώργος Ζαχαρίου
18:41
Ολική ανατροπή σε δύο λεπτά για την ομάδα του Πάμπλο Γκαρσία, ο οποίος δικαιώνεται για τις έξι αλλαγές που είχε δικαίωμα να κάνει. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:44
85' Αλλαγή για τον Λεβαδειακό με τον Πλέγα αντί του Λαμαράνα. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:48
88' Κίτρινη καρτα στον Κίνι που τράβηξε τη φανέλα του αντιπάλου του. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:49
Το 1-1 του Ατρομήτου! by Γιώργος Ζαχαρίου
18:49
Τρία λεπτά η καθυστερήσεις by Γιώργος Ζαχαρίου
18:53
Τέλος στο ματς! Ο Ατρόμητος επικρατεί 2-1 με ανατροπή και προχωρά στην επόμενη φάση του Κυπέλλου Ελλάδος Betsson! by Γιώργος Ζαχαρίου
18:58
Αυτά από εμάς! Παραμείνετε στο sport-fm.gr για το κείμενο του ματς και δηλώσεις! Καλό σας βράδυ! by Γιώργος Ζαχαρίου