Παναιτωλικός-Asteras AKTOR

Παρακολουθήστε ζωντανά μέσα από το sport-fm.gr την αναμέτρηση για την 5η αγωνιστική της Stoiximan Super League.

20:11
Καλησπέρα σας! Ο Παναιτωλικός υποδέχεται στις 20:30 τον Asteras AKTOR στο πλαίσιο της 5ης αγωνιστικής της Stoiximan Super League. by Αναστασία Βοσνάκη
20:12
Μαζί θα παρακολουθήσουμε LIVE την αναμέτρηση, ενώ ραδιοφωνικά θα υπάρξει κάλυψη φυσικά από τον bwinΣΠΟΡ FM 94,6! by Αναστασία Βοσνάκη
20:16
Το ζευγάρι έχει… περίεργη παράδοση, αφού οι «κιτρινομπλέ» έχουν να χάσουν στην πόλη της Αιτωλοακαρνανίας από το 2016, τρέχοντας μεγάλο σερί. Παρόλα αυτά, τα τέρματα ανάμεσα στις δύο ομάδες είναι τα ίδια, 10-10. by Αναστασία Βοσνάκη
20:16
Ο Παναιτωλικός λοιπόν, ήρθε ισόπαλος 0-0 με τον Ολυμπιακό στο φαληρικό γήπεδο, παίρνοντας σπουδαίο βαθμό. Η ομάδα του Γιάννη Πετράκη βρίσκεται στην 9η θέση με 4 βαθμούς και μετράει ως τώρα δυο ήττες, μία νίκη και μια ισοπαλία. Δείχνει δουλεμένη ομάδα και σοβαρή και θα προσπαθήσει προφανώς να εκμεταλλευτεί τις αδυναμίες του Αστέρα και να «χτυπήσει» πάνω σε αυτές. by Αναστασία Βοσνάκη
20:17
Ο Asteras AKTOR με υπηρεσιακό προπονητή τον Στάικο Βεργέτη στο περασμένο παιχνίδι ηττήθηκε με 2-1 από τον Ατρόμητο στην Τρίπολη. by Αναστασία Βοσνάκη
20:18
Διαιτητής: Τσέτσιλας (Μεϊντάνας, Κωνσταντίνου, 4ος: Φίτσας, VAR: Πολυχρόνης, Κωσταράς) by Αναστασία Βοσνάκη
20:20
14 αγώνες 3 νίκες Παναιτωλικού 8 ισοπαλίες 3 νίκες Asteras AKTOR Γκολ: 10-10 by Αναστασία Βοσνάκη
20:21
Η τελευταία φορά που σκόραρε η ομάδα του Αγρινίου ήταν στις 3 Οκτωβρίου 2020, στο 1-1 ανάμεσα στις δύο ομάδες. Από τις οκτώ ισοπαλίες, οι πέντε είναι με 1-1 και οι άλλες τρεις με 0-0. by Αναστασία Βοσνάκη
20:22
Ας δούμε τις ενδεκάδες των δυο ομάδων. by Αναστασία Βοσνάκη
20:22
Παναιτωλικός (Γιάννης Πετράκης): Τσάβες - Σιέλης, Μλάντεν, Λιάβας - Μαυρίας, Μπουζούκης, Πέρες, Μπελεβώνης, Τορεχόν - Ντίας, Λομόνακο. by Αναστασία Βοσνάκη
20:22
Στον πάγκο για τους γηπεδούχους οι Στεργιάκης, Στάγιτς, Νικολάου, Κοντούρης, Αγαπάκης, Ρόα, Λαχούντ, Μάιντεβατς, Λουίς. by Αναστασία Βοσνάκη
20:23
Asteras AKTOR (Κλοντ Μακελελέ): Παπαδόπουλος - Καστάνιο, Τριανταφυλλόπουλος, Ντελί - Καλτσάς, Γιαμπλόνσκι, Μούμο, Χουχούμης - Μπαρτόλο, Άνταμ, Κρέσπι. by Αναστασία Βοσνάκη
20:23
Στον πάγκο για τους φιλοξενούμενους οι Τσιντώτας, Αλάγκμπε, Τζανδάρης, Γκαρθία, Γκος, Ρέτζιτς, Παλάσιος, Ζουγλής, Άλβαρες. by Αναστασία Βοσνάκη
20:24
Όλα έτοιμα για την αναμέτρηση στο Αγρίνιο. by Αναστασία Βοσνάκη
20:30
1' Σέντρα στο ματς! by Αναστασία Βοσνάκη
20:32
2' Μετά από φάουλ που εκτέλεσε ο Αστέρας, είχαμε σύγκρουση του Άνταμ με τον Τσάβες. by Αναστασία Βοσνάκη
20:33
Τώρα σηκώνεται σιγά-σιγά και ο τερματοφύλακας του Παναιτωλικού. by Αναστασία Βοσνάκη
20:35
5' Ο Αστέρας κυκλοφορεί ωραία την μπάλα στα πρώτα λεπτά. by Αναστασία Βοσνάκη
20:40
10' Καμία σπουδαία φάση μέχρι τώρα στο ματς. by Αναστασία Βοσνάκη
20:46
15' Σουτ στη κίνηση ο Μπαρτόλο, η μπάλα πέρασε λίγο άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:48
18' Κίτρινη ο Πέρες για τράβηγμα στον Κρέσπι. by Αναστασία Βοσνάκη
20:50
19' Δοκάρι για τον Αστέρα! Ο Χουχούμης έκανε το σουτ λίγο έξω από την περιοχή, με την μπάλα να μη του κάνει τη χάρη και να σταματάει στο δοκάρι της εστίας του Τσάβες. by Αναστασία Βοσνάκη
20:50
20:52
21' Κίτρινη ο Γιαμπλόνσκι. by Αναστασία Βοσνάκη
20:53
by Αναστασία Βοσνάκη
20:53
20:57
27' Κόρνερ για τον Αστέρα. by Αναστασία Βοσνάκη
20:59
28' ΓΚΟΛ για τον Asteras AKTOR! Κόρνερ του Μπαρτόλο, ο Ντελί παίρνει τη γυριστή κεφαλιά, ο Τσάβες και το δοκάρι του στερούν το γκολ αλλά ο Γιαμπλόνσκι παίρνει το ριμπάουντ και σκοράρει με σουτ στην κίνηση. by Αναστασία Βοσνάκη
21:05
35' ΓΚΟΛ ο Παναιτωλικός! Γύρισμα του Τορεχόν, ο Λομόνακο θα ξεχαστεί από την άμυνα των φιλοξενούμενων και εκτελεί εξ επαφής τον Παπαδόπουλο για το 1-1. by Αναστασία Βοσνάκη
21:06
21:07
21:09
39' Κάρτα ο Ντίας για μαρκάρισμα στον Μούμο. by Αναστασία Βοσνάκη
21:13
Ο Μακελελέ τα χώνει στους παίκτες του σε τυχόν λάθη τους. Δεν κάθεται καθόλου στον πάγκο. by Αναστασία Βοσνάκη
21:15
45' Κόρνερ για τους γηπεδούχους. by Αναστασία Βοσνάκη
21:15
Πέρασε ανεκμετάλλευτο. by Αναστασία Βοσνάκη
21:16
3 λεπτά ο έξτρα χρόνος. by Αναστασία Βοσνάκη
21:18
45+3' Ένα κακό σουτ του Κρέσπι περνάει άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
21:18
21:19
Ημίχρονο! Ο Παναιτωλικός πηγαίνει ισόπαλος 1-1 με τον Asteras AKTOR στα αποδυτήρια. Στο 28' ο Γιαμπλόνσκι άνοιξε το σκορ για τους Αρκάδες, με τον Λομόνακο στο 35' να ισοφαρίζει για τους Αγρινιώτες. by Αναστασία Βοσνάκη
21:35
Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο! by Αναστασία Βοσνάκη
21:40
50' Κίτρινη ο Μπαρτόλο και στον πάγκο των Αρκάδων. by Αναστασία Βοσνάκη
21:42
52' Πιο καλά έχει μπει ο Παναιτωλικός, με διάθεση να απειλήσει. by Αναστασία Βοσνάκη
21:43
53' Ο Λομόνακο από θέση τετ-α-τετ κάνει το πλασέ, διώχνει εντυπωσιακά ο Παπαδόπουλος. Σηκώθηκε το σημαιάκι, ως μη γενόμενη η φάση. by Αναστασία Βοσνάκη
21:45
55' Κίτρινη ο Κρέσπι. by Αναστασία Βοσνάκη
21:46
56' Μεγάλη φάση για τον Παναιτωλικό! Εξ επαφής τελείωμα του Λομόνακο, διώχνει ενστικτωδώς με τα πόδια ο Παπαδόπουλος. by Αναστασία Βοσνάκη
21:49
59' Ο Αλάγκμπε μπαίνει στο ματς, βγαίνει ο Άνταμ. Ο Κρέσπι στην κορυφή της επίθεσης για τον Αστέρα. by Αναστασία Βοσνάκη
21:50
21:52
62' Κίτρινη ο Μλάντεν. by Αναστασία Βοσνάκη
21:53
62' Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα! Ο Μούμο έσπασε ωραία στον Καλτσά, εκείνος πήγε να δώσει στον Κρέσπι, αλλά τον πρόλαβε ο Σιέλης που παραλίγο να βάλει αυτογκόλ, με τον Τσάβες να διώχνει. by Αναστασία Βοσνάκη
21:55
63' Ο Ρόα μπήκε για τον Παναιτωλικό, βγήκε ο Ντίας. by Αναστασία Βοσνάκη
21:58
67' Κίτρινη ο Τριανταφυλλόπουλος. by Αναστασία Βοσνάκη
22:00
69' Ο διαιτητής έκανε on field review για να δει την προηγούμενη φάση και τελικά αλλάζει την κίτρινη και δίνει κόκκινη στον Τριανταφυλλόπουλο. Με 10 ο Αστέρας. Σκληρό μαρκάρισμα του παίκτη των Αρκάδων στον Μπελεβώνη. by Αναστασία Βοσνάκη
22:01
71' Γκαρθία αντί Μπαρτόλο. by Αναστασία Βοσνάκη
22:04
22:07
76' Λομόνακο, Μπουζούκης, Μπελεβώνης έξω, μπήκαν οι Μάιντεβατς, Λαχούντ, Λουίς. by Αναστασία Βοσνάκη
22:10
80' Καρφωτή κεφαλιά του Λουίς, πέφτει και μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος. by Αναστασία Βοσνάκη
22:11
81' Απειλεί ξανά ο Λουίς με γυριστό σουτ, ξανά ο Παπαδόπουλος είχε απάντηση. by Αναστασία Βοσνάκη
22:12
82' Δοκάρι για τον Παναιτωλικό! Μακρινό σουτ του Λιάβα, η μπάλα σταματάει στο οριζόντιο δοκάρι της αντίπαλης εστίας! by Αναστασία Βοσνάκη
22:12
Πιέζουν ασφυκτικά οι γηπεδούχοι. by Αναστασία Βοσνάκη
22:13
22:16
86' Ο Γιαμπλόνσκι θα βγει από το ματς. Έχει κουραστεί ο Λευκορώσος και φαίνεται να νιώθει και κάποια ενόχληση. by Αναστασία Βοσνάκη
22:18
87' Παλάσιος και Τζανδάρης μπαίνουν, βγαίνει ο Γιαμπλόνσκι όπως είπαμε και ο Καλτσάς. by Αναστασία Βοσνάκη
22:21
5 λεπτά ο έξτρα χρόνος. by Αναστασία Βοσνάκη
22:21
90+1' Κοντούρης αντί Πέρες. by Αναστασία Βοσνάκη
22:23
90+3' Κίτρινη και ο Μούμο. by Αναστασία Βοσνάκη