Οι μάχες της πρεμιέρας του νέου Champions League

Παρακολουθήστε μέσω του sport-fm.gr την εξέλιξη σε όλους τους αγώνες για την 1η αγωνιστική της League Phase του Champions League.

21:45
Καλησπέρα σας. Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη των βραδινών αναμετρήσεων της πρώτης μέρας της πρεμιέρας του Champions League! by Γιάννης Πολιάς
21:46
Οι εξής αναμετρήσεις ξεκινούν στις 22:00: Μπάγερν Μονάχου-Ντινάμο Ζάγκρεμπ Μίλαν-Λίβρπουλ Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Λιλ Ρεάλ Μαδρίτης-Στουτγκάρδη by Γιάννης Πολιάς
21:47
Υπενθυμίζεται πως πλέον δεν υπάρχει φάση ομίλων αλλά league phase 36 ομάδων, με κάθε μία εξ αυτών να δίνει οκτώ αγώνες, μισούς εντός και μισούς εκτός έδρας. by Γιάννης Πολιάς
21:50
Εδώ θα ενημερώνεστε για τα ματς σε Μόναχο, Λισαβόνα και Μαδρίτη. Για το μεγάλο ματς Μίλαν-Λίβερπουλ, θα ενημερώνεστε ΕΔΩ. by Γιάννης Πολιάς
21:51
Νωρίτερα, πρεμιέρα με τριάρες έκανεν Γιουβέντους και Άστον Βίλα. by Γιάννης Πολιάς
22:03
3' Απειλεί στο Μπερναμπέου η Στουτγκάρδη, σπουδαία επέμβαση του Κουρτουά. by Γιάννης Πολιάς
22:04
Μίλαν-Λίβερπουλ 1-0! by Γιάννης Πολιάς
22:08
7' Άστοχο το σουτ του Τσουαμενί, απαντά στις ευκαιρίες η Ρεάλ. by Γιάννης Πολιάς
22:08
9' Ακυρώνεται γκολ του Μουσιάλα για οφσάιντ. by Γιάννης Πολιάς
22:09
10' Νέα μεγάλη φάση για τη Στουτγκάρδη στη Μαδρίτη, αστόχησε σε τετ α τετ ο Μιγιό. by Γιάννης Πολιάς
22:15
22:16
16' ΓΚΟΛ, 1-0 η Μπάγερν Μονάχου με τον Γκνάμπρι! by Γιάννης Πολιάς
22:17
Πιθανό να ακυρωθεί το γκολ, φάνηκε να είναι εκτεθειμένος ο σκόρερ... by Γιάννης Πολιάς
22:17
Πάει στο VAR ο διαιτητής. by Γιάννης Πολιάς
22:18
Στο μεταξύ, η Στουτγκάρδη παίζει... μονότερμα τη Ρεάλ στη Μαδρίτη! by Γιάννης Πολιάς
22:18
Ακυρώνεται το γκολ του Γκνάμπρι αλλά δίνεται πέναλτι υπέρ της Μπάγερν νωρίτερα στη φάση! by Γιάννης Πολιάς
22:19
19' ΓΚΟΛ, 1-0 οι Βαυαροί με τον Κέιν να ευστοχεί! by Γιάννης Πολιάς
22:24
22:25
24' Άστοχη προσπάθεια του Γκερέιρο, παραμένει το 1-0 για την Μπάγερν στο Μόναχο. by Γιάννης Πολιάς
22:26
25' Καλή στιγμή και για τη Ρεάλ με τον Εμπαπέ. by Γιάννης Πολιάς
22:29
28' Δοκάρι για την απίθανη Στουτγκάρδη στη Μαδρίτη! by Γιάννης Πολιάς
22:31
22:33
33' Ακυρώνεται γκολ του Γκερέιρο στο Μόναχο. by Γιάννης Πολιάς
22:34
Εντέλει μετρά κανονικά, 2-0 για την Μπάγερν! by Γιάννης Πολιάς
22:34
Υπέροχο σουτ από τον Πορτογάλο. by Γιάννης Πολιάς
22:35
34' Πέναλτι για τη Ρεάλ, αναμένουμε την επιβεβαίωση από το VAR. by Γιάννης Πολιάς
22:36
Δεν υπάρχει πέναλτι τελικά! by Γιάννης Πολιάς
22:38
38' ΓΚΟΛ, 3-0 η Μπάγερν Μονάχου με κεφαλιά του Ολίσε! by Γιάννης Πολιάς
22:38
22:38
22:39
38' ΓΚΟΛ, 1-0 η Σπόρτινγκ τη Λιλ, με τον Γκιόκερες να σκοράρει και στο Champions League! by Γιάννης Πολιάς
22:43
40' Με δέκα παίκτες συνεχίζει η Λιλ, αποβλήθηκε ο Άνχελ Γκόμες. by Γιάννης Πολιάς
22:47
22:51
Τέλος στο πρώτο ημίχρονο! Μπάγερν Μονάχου-Ντινάμο Ζάγκρεμπ 3-0 Μίλαν-Λίβερπουλ 1-2 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Λιλ 1-0 Ρεάλ Μαδρίτης-Στουτγκάρδη 0-0 by Γιάννης Πολιάς
23:07
46' ΓΚΟΛ, 1-0 η Ρεάλ με τον Εμπαπέ! by Γιάννης Πολιάς
23:08
49' ΓΚΟΛ, 3-1 μειώνει η Ντινάμο στο Μόναχο με τον Πέτκοβιτς! by Γιάννης Πολιάς
23:08
Ο Ούλραϊχ αντικατέστησε τον Νόιερ στο ημίχρονο όγω ενοχλήσεων του έμπειρου τερματοφύλακα αλλά δεν ξεκινά καθόλου καλά... by Γιάννης Πολιάς
23:10
50' ΓΚΟΛ, 3-2 ΜΕΙΩΝΕΙ Η ΝΤΙΝΑΜΟ, ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ! Ο Ογκιβάρα ξαναβάζει για τα καλά στο ματς τους Κροάτες, εν μέσω αποδοκιμασιών από τους Βαυαρούς! by Γιάννης Πολιάς
23:12
Ρεάλ και Σπόρτινγκ πιέζουν για το 2-0 απέναντι σε Στουτγκάρδη και Λιλ αντιστοίχως. by Γιάννης Πολιάς
23:17
57' ΓΚΟΛ, 4-2 η Μπάγερν με τον Κέιν! Ξαναμπαίνουν σε μια σειρά τα πράγματα στο Μόναχο... by Γιάννης Πολιάς
23:18
23:19
59' ΓΚΟΛ, 5-2 η Μπάγερν, με τον Κέιν να κάνει χατ τρικ! by Γιάννης Πολιάς
23:19
Ενδέχεται να υπάρχει οφσάιντ του Γκνάμπρι πάντως. by Γιάννης Πολιάς
23:19
Ακυρώθηκε το γκολ, πράγματι. by Γιάννης Πολιάς
23:21
61' ΓΚΟΛ, 5-2 η Μπάγερν με τον Ολίσε! Κι αυτή τη φορά μετράει κανονικά... by Γιάννης Πολιάς
23:21
Απίθανα πράγματα στο Μόναχο! by Γιάννης Πολιάς
23:28
65' ΓΚΟΛ, 2-0 η Σπόρτινγκ, αγκαλιάζει τη νίκη με ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ γκολ του Ντεμπάστ! by Γιάννης Πολιάς
23:28
Γκολάρα με απίθανο σουτ από τον Βέλγο! by Γιάννης Πολιάς
23:28
68' ΓΚΟΛ, 1-1 η Στουτγκάρδη, ο Ουντάβ πληγώνει τη Ρεάλ! by Γιάννης Πολιάς
23:29
Μίλαν-Λίβερπουλ 1-3! by Γιάννης Πολιάς
23:31
72' Πέναλτι για την Μπάγερν Μονάχου! by Γιάννης Πολιάς
23:31
Για χέρι μέσα στην περιοχή. by Γιάννης Πολιάς
23:32
73' ΓΚΟΛ, 6-2 η Μπάγερν με χατ τρικ του Κέιν! by Γιάννης Πολιάς
23:34
23:34
23:37
78' Κι άλλο πέναλτι για την Μπάγερν! by Γιάννης Πολιάς
23:37
78' ΓΚΟΛ, 7-2 με τον Κέιν να έχει τέσσερα γκολ & τα τρία εξ αυτών να είναι με πέναλτι! by Γιάννης Πολιάς
23:39
23:41
Μπαίνουμε στο τελευταίο δεκάλεπτο, με το ενδιαφέρον να συγκεντρώνεται στη Μαδρίτη, εκεί όπου η Στουτγκάρδη κρατά το 1-1. by Γιάννης Πολιάς
23:44
83' ΓΚΟΛ, 2-1 η Ρεάλ με κεφαλιά του Ρούντιγκερ! by Γιάννης Πολιάς
23:45
85' ΓΚΟΛ, 8-2 η Μπάγερν με συρτό σουτ του Σανέ! by Γιάννης Πολιάς
23:45
Αδυσώπητοι οι Βαυαροί... by Γιάννης Πολιάς
23:46
23:51
90+2', ΓΚΟΛ, 9-2 η Μπάγερν Μονάχου με τον Γκορέτσκα... by Γιάννης Πολιάς
23:56
23:56
90+5' ΓΚΟΛ, 3-1 η Ρεάλ Μαδρίτης με βολίδα του Έντρικ! by Γιάννης Πολιάς
23:57
Μπάγερν Μονάχου-Ντινάμο Ζάγκρεμπ 9-2 τελικό σκορ, όπως και Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Λιλ 2-0. by Γιάννης Πολιάς
23:57
Τέλος, Ρεάλ Μαδρίτης-Στουτγκάρδη 3-1. by Γιάννης Πολιάς
23:58
Ακολουθούν όλα τα ματς αναλυτικά στο spοrt-fm.gr, καλό σας βράδυ! by Γιάννης Πολιάς