Παναιτωλικός-Πανσερραϊκός

Παρακολουθήστε live από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για την 3η αγωνιστική της Stoiximan Super League.

21:48
Καλησπέρα σας. Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα σε Παναιτωλικό και Πανσερραϊκό, για την 3η αγωνιστική της Stoiximan Super League. Σέντρα στις 22:00, τηλοπτική μετάδοση από Cosmote Sport 2 & ραδιοφωνική από bwinΣΠΟΡ FM 94,6, σε περιγραφή Μπάμπη Τσιρώνη. by Γιάννης Πολιάς
21:48
Οι ενδεκάδες των ομάδων Παναιτωλικός (Γ. Πετράκης): Τσάβες, Σιέλης, Παντελάκης, Μλάντεν, Μαυρίας, Τορεχόν, Πέρες, Λιάβας, Μπελεβώνης, Ντίας, Λομόνακο Στον πάγκο: Στεργιάκης, Τσελίκοβιτς, Νικολάου, Κοντούρης, Μπακάκης, Ρόα, Λαχούντ, Μαϊντέβατς, Μπουζούκης Πανσερραϊκός (Μ. Γρηγορίου): Γκουγκεσασβίλι, Κουτσογούλας, Μπέργκστρεμ, Χαντάκιας, Πεταυράκης, Στάικος, Λιάσος, Σάλαζαρ, Ντέλετιτς, Τομάς, Μπετανκόρ Στον πάγκο: Κατσίκας, Καρασαλίδης, Καραμανώλης, Παπαβασιλείου, Καπτούμ, Περούτσι, Μασκανάκης, Φαρές, Γκίγκιτς by Γιάννης Πολιάς
21:50
Διαιτητής: Τσαγκαράκης Βοηθοί: Στάικος, Τσολακίδης 4ος: Κατοίκος VAR: Παπαπέτρου, Πάτρας by Γιάννης Πολιάς
21:52
Οι δύο ομάδες είναι οι μοναδικές που δεν έχουν ακόμα βαθμό φέτος στο πρωτάθλημα. by Γιάννης Πολιάς
22:05
5' Πιο κινητικοί στα πρώτα λεπτά οι φιλοξενούμενοι. by Γιάννης Πολιάς
22:06
6' Μπλόκαρε την κεφαλιά του Μπετανκόρ ο Τσάβες, πρώτη αξιόλογη φάση στο ματς. by Γιάννης Πολιάς
22:07
Προηγήθηκε εξαιρετική προσπάθεια του Σάλαζαρ. by Γιάννης Πολιάς
22:10
Ισοπαλία, λίγο νωρίτερα, στη Θεσσαλονίκη ανάμεσα σε Άρη και Asteras AKTOR. by Γιάννης Πολιάς
22:13
12' Ωραίο σουτ του Πέρες από το ύψος της περιοχής, έβγαλε σε κόρνερ ο Γκουγκεσασβίλι. by Γιάννης Πολιάς
22:13
Και νέο κόρνερ. by Γιάννης Πολιάς
22:14
13' Παντελώς άστοχη η προσπάθεια του Παντελάκη. by Γιάννης Πολιάς
22:20
19' Έχει πάρει την πρωτοβουλία των κινήσεων εδώ και λίγη ώρα ο Παναιτωλικός. by Γιάννης Πολιάς
22:21
20' Διπλή ευκαιρία για τον Πανσερραϊκό! Ο Τομάς σούταρε αρχικά στο δεξί δοκάρι και ακολούθως ανάγκασε σε εντυπωσιακή επέμβαση τον Τσάβες! by Γιάννης Πολιάς
22:23
22' Κίτρινη κάρτα στον Πέρες για φάουλ. by Γιάννης Πολιάς
22:27
27' ΓΚΟΛ, 1-0 Ο ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΛΟΜΟΝΑΚΟ! Ο Αργεντινός κέρδισε την κόντρα με τον αντίπαλο αμυντικό και σούταρε μέσα από την περιοχή, στέλνοντας την μπάλα στα δίχτυα των Σερραίων! by Γιάννης Πολιάς
22:29
Αυτό είναι το πρώτο φετινό γκολ για τους Αγρινιώτες. by Γιάννης Πολιάς
22:31
29' Σουτ του Τομάς μέσα από την περιοχή, ο Τσάβες κατάφερε να σταματήσει την μπάλα με διπλή προσπάθεια. by Γιάννης Πολιάς
22:31
by Γιάννης Πολιάς
22:33
32' Αντιμετωπίζει πρόβλημα τραυματισμού ο Μαυρίας και αναμένεται να αντικατασταθεί. by Γιάννης Πολιάς
22:34
33' Στη θέση του Μαυρία ο Μπουζούκης, αναγκαστική αλλαγή. by Γιάννης Πολιάς
22:39
38' Γύρισμα Πεταυράκη από τα αριστερά, μπλόκαρε την μπάλα ο Τσάβες. by Γιάννης Πολιάς
22:40
22:42
41' Συρτό σουτ του Μπετανκόρ από τα δεξιά, εύκολα μάζεψε ο Τσάβες. by Γιάννης Πολιάς
22:47
45' Τεράστια ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Ο Λομόνακο βγήκε ολομόναχος απέναντι στον Γκουγκεσασβίλι και επιχείρησε να τον κρεμάσει από μακριά, στέλνοντας ωστόσο άουτ την μπάλα... by Γιάννης Πολιάς
22:47
Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις στο πρώτο μέρος. by Γιάννης Πολιάς
22:49
Τέλος πρώτου ημιχρόνου, Παναιτωλικός-Πανσερραϊκός 1-0 με το γκολ του Λομόνακο στο 27ο λεπτό. by Γιάννης Πολιάς
23:06
46' Φαρές αντί Χαντάκια. by Γιάννης Πολιάς
23:08
47' Κόρνερ μετά από απομάκρυνση του Τσάβες σε σέντρα του Σάλαζαρ. by Γιάννης Πολιάς
23:08
...απευθείας άουτ η μπάλα! by Γιάννης Πολιάς
23:11
50' ΓΚΟΛ, 2-0 Ο ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΙΑΣ! Εξαιρετικό ξεκίνημα στο δεύτερο μέρος για τους γηπεδούχους, με τον Παραγουανό να κάνει τρομερή ντρίμπλα στον Λιάσο και να σουτάρει έξω από την περιοχή, στέλνοντας την μπάλα στα δίχτυα! by Γιάννης Πολιάς
23:14
54' Κίτρινη κάρτα στον Στάικο. by Γιάννης Πολιάς
23:16
55' Κίτρινη κάρτα και στον Φαρές. by Γιάννης Πολιάς
23:17
57' Τρομερή, διπλή επέμβαση από τον Γκουγκεσασβίλι! Ο Γεωργιανός σταμάτησε διαδοχικά τους Μπουζούκη και Σιέλη με εντυπωσιακές αποκρούσεις! by Γιάννης Πολιάς
23:19
58' Περούτσι αντί Λιάσου. by Γιάννης Πολιάς
23:20
58' Κίτρινη κάρτα στον Μπελεβώνη. by Γιάννης Πολιάς
23:25
64' Πολύ καλή στιγμή για τον Πανσερραϊκό, ο Τσάβες σταμάτησε το σουτ του Ντέλετιτς μέσα από την περιοχή. by Γιάννης Πολιάς
23:26
23:29
68' Παράλληλη μπαλιά του Τορεχόν από τα αριστερά, δεν κατάφερε να μπει στην πορεία της ο Λομόνακο. by Γιάννης Πολιάς
23:31
70' Γκίγκιτς αντί Μπετανκόρ και Καπτούμ αντί Στάικου. by Γιάννης Πολιάς
23:32
71' Λαχούντ αντί Ντίας και Μαϊντέβατς αντί Λομόνακο. by Γιάννης Πολιάς
23:36
75' Φάουλ από τα αριστερά για τους γηπεδούχους. by Γιάννης Πολιάς
23:36
76' ΓΚΟΛ, 3-0 Ο ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΟΥΖΟΥΚΗ! Η μπάλα απομακρύνθηκε μετά το φάουλ μα ο Έλληνας μεσοεπιθετικός την κάρφωσε στα δίχτυα με εξαιρετικό σουτ από το ύψος της περιοχής! by Γιάννης Πολιάς
23:37
Κάπου εδώ τελειώνει το ματς... by Γιάννης Πολιάς
23:41
80' Μπακάκης αντί Λιάβα και Νικολάου αντί Μπελεβώνη. by Γιάννης Πολιάς
23:45
84' Διαδικαστικά τα τελευταία λεπτά στο Αγρίνιο, με τον Παναιτωλικό να παίρνει τους πρώτους του φετινούς βαθμούς. by Γιάννης Πολιάς
23:45
85' Μασκανάκης αντί Κουτσογούλα. by Γιάννης Πολιάς
23:48
87' Άστοχο το μακρινό σουτ του Τομάς. by Γιάννης Πολιάς
23:48
23:49
88' Κίτρινη κάρτα στον Μπουζούκη. by Γιάννης Πολιάς
23:51
90' Κίτρινη κάρτα στον Μλάντεν. by Γιάννης Πολιάς
23:52
Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις. by Γιάννης Πολιάς
23:53
90+3' Συρτό σουτ του Λαχούντ, κανένα πρόβλημα για τον Γκουγκεσασβίλι. by Γιάννης Πολιάς
23:55
Τέλος, Παναιτωλικός-Πανσερραϊκός 3-0, με τους Αγρινιώτες να παίρνουν τους πρώτους τους βαθμούς και να αφήνουν τους ηττημένους στον πάτο της βαθμολογίας της Stoiximan Super League. by Γιάννης Πολιάς