Παναθηναϊκός-Μπραουνσβάιγκ

Παρακολουθήστε ζωντανά μέσα από το sport-fm.gr την εξέλιξη του φιλικού αγώνα του Παναθηναϊκού με την Μπράουνσβαϊγκ.

17:45
Καλησπέρα σας, μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της φιλικής αναμέτρησης ανάμεσα σε Παναθηναϊκό και Μπραουνσβάιγκ. Σέντρα στις 18:00, τηλεοπτική μετάδοση από Cosmote Sport 2 και ραδιοφωνική από bwinΣΠΟΡ FM 94,6, σε περιγραφή Διονύση Δεσύλλα. by Γιάννης Πολιάς
17:47
Αυτό θα είναι το τελευταίο ματς για την ομάδα του Ντιέγκο Αλόνσο επί αυστριακού εδάφους. by Γιάννης Πολιάς
17:47
Οι ενδεκάδες των ομάδων Παναθηναϊκός: Ντραγκόφσκι, Βαγιαννίδης, Σένκεφελντ, Αράο, Κώτσιρας, Ζέκα, Βιλένα, Λημνιός, Τζούριτσιτς, Μαντσίνι, Γερεμέγεφ Στον πάγκο: Λοντίγκιν, Λίλο, Φικάι, Κάτρης, Πέρεθ, Τσοκάι, Νίκας, Τρουιγιέ, Μπρέγκου, Αϊτόρ, Κυριόπουλος, Νταμπίζας Μπραουνσβάιγκ: Γκριλ, Ιβάνοφ, Τάουερ, Άμιν, Έλερς, Σάντσες, Σανέ, Σουζούκι, Κόλερ, Ρέμπιγκερ, Γκόμες by Γιάννης Πολιάς
17:53
by Γιάννης Πολιάς
17:53
17:58
Ομάδα Β' Γερμανίας η Μπραουνσβάιγκ, τερμάτισε πέρυσι στη 15η θέση της βαθμολογίας. by Γιάννης Πολιάς
17:59
Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες. by Γιάννης Πολιάς
18:01
Πάμε! by Γιάννης Πολιάς
18:01
Πέμπτο φιλικό αυτό για τους Γερμανούς, που έχουν 2-1-1 έως τώρα. by Γιάννης Πολιάς
18:02
1' Γύρισμα Τζούριτσιτς από τα δεξιά, εύκολα ο Γκριλ. by Γιάννης Πολιάς
18:03
18:06
6' Γύρισμα Βαγιαννίδη από τα δεξιά, η μπάλα βρήκε σε αμυντικό και ο Γκριλ απομάκρυνε. by Γιάννης Πολιάς
18:08
Πριν λίγο έγινε γνωστό πως ο Παναθηναϊκός θα δώσει φιλικό με την ΑΕΚ Λάρνακας στις 13 Ιουλίου. by Γιάννης Πολιάς
18:15
15' Ένα τέταρτο αγώνα, χωρίς κάποια μεγάλη στιγμή στην Αυστρία. by Γιάννης Πολιάς
18:16
15' Ωραίο συρτό σουτ του Αμίν έξω από την περιοχή, άουτ η μπάλα. by Γιάννης Πολιάς
18:18
17' Παντελώς άστοχο το σουτ του Τάουερ. by Γιάννης Πολιάς
18:21
20' Κόρνερ για το «τριφύλλι», απομάκρυναν οι Γερμανοί. by Γιάννης Πολιάς
18:25
24' Αντιμετωπίζει κάποιο πρόβλημα τραυματισμού ο Βιλένα. by Γιάννης Πολιάς
18:25
Διακοπή για cooling break. by Γιάννης Πολιάς
18:27
Συνεχίζεται η αναμέτρηση. by Γιάννης Πολιάς
18:28
28' Σουτ του Ρέμπιγκερ μέσα από την περιοχή, η μπάλα κατέληξε άουτ. by Γιάννης Πολιάς
18:29
18:33
32' Κίτρινη κάρτα στον Γερεμέγεφ, που εκνευρίστηκε με αντίπαλο μετά από μαρκάρισμα στον χώρο του κέντρου. by Γιάννης Πολιάς
18:35
35' Αϊτόρ αντί Λημνιού, που αντιμετώπισε θέμα τραυματισμού. by Γιάννης Πολιάς
18:41
41' Κίτρινη κάρτα στον Ρέμπιγκερ για φάουλ. by Γιάννης Πολιάς
18:42
41' Εκτέλεσε το φάουλ ο Αϊτόρ, ο Έλερς παραλίγο να βάλει αυτογκόλ με κεφαλιά! by Γιάννης Πολιάς
18:43
42' Δύο διαδοχικά κόρνερ για τον Παναθηναϊκό, απομάκρυναν οι Γερμανοί. by Γιάννης Πολιάς
19:04
Ο Λοντίγκιν έχει αντικαταστήσει τον Ντραγκόφσκι, ο Ρούμπεν τον Βιλένα και ο Φικάι τον Βαγιαννίδη. by Γιάννης Πολιάς
19:05
Οι πρώτες εκτιμήσεις για τον Δημήτρη Λημνιό είναι καθησυχαστικές. by Γιάννης Πολιάς
19:05
19:09
51' Κόρνερ για την Μπραουνσβάιγκ μετά από επέμβαση του Αράο, έδιωξαν οι «πράσινοι». by Γιάννης Πολιάς
19:15
58' Οδεύουμε για τη συμπλήρωση μίας ώρας αγώνα, πάντοτε δίχως σκορ. by Γιάννης Πολιάς
19:17
59' Κίτρινη κάρτα στον Τάουερ. by Γιάννης Πολιάς
19:19
60' Μαζεμένες αλλαγές για την Μπραουνσβάιγκ. by Γιάννης Πολιάς
19:20
62' ΓΚΟΛ, 1-0 Η ΜΠΡΑΟΥΝΣΒΑΪΓΚ! Οι Γερμανοί ανοίγουν το σκορ με πολύ ωραίο σουτ του Μπα έξω από την περιοχή. by Γιάννης Πολιάς
19:21
Με το που μπήκε στο ματς, σκόραρε. by Γιάννης Πολιάς
19:23
65' Ακυρώνεται γκολ του Γερεμέγεφ μετά από φάουλ του Αϊτόρ. by Γιάννης Πολιάς
19:24
Μάρι, Μπίτσακτσιτς, Φιλίπ, Κράουσε και Μπα έχουν περάσει στο ματς για την Μπραουνσβάιγκ. by Γιάννης Πολιάς
19:28
70' Τελευταίο 20λεπτο στο ματς. by Γιάννης Πολιάς
19:29
71' Άστοχο το μακρινό σουτ του Φικάι. by Γιάννης Πολιάς
19:29
72' Μαζεμένες αλλαγές για τον Παναθηναϊκό. by Γιάννης Πολιάς
19:31
Νίκας αντί Αράο, Νταμπίζας αντί Τζούριτσιτς, Μπρέγκου αντί Μαντσίνι, Κάτρης αντί Ζέκα και Τσόκαϊ αντί Σένκεφελντ. by Γιάννης Πολιάς
19:33
75' Μαζεμένες αλλαγές για την Μπραουνσβάιγκ τώρα, πέρασαν στο ματς οι Λουκόκι, Νικολάου, Χίνεμπουργκ, Κάουφμαν και Τιταρένκο. by Γιάννης Πολιάς
19:34
19:36
79' Κυριόπουλος αντί Κώτσιρα. by Γιάννης Πολιάς
19:38
80' Κίτρινη κάρτα στον Κάουφμαν. by Γιάννης Πολιάς
19:40
19:44
Τελευταίο πεντάλεπτο στην αναμέτρηση. by Γιάννης Πολιάς
19:45
88' Κόντραρε το μακρινό σουτ του Τσόκαϊ, κόρνερ η μπάλα. by Γιάννης Πολιάς