Παρακολουθήστε ζωντανά μέσα από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για την 4η αγωνιστική της Stoiximan Super League.

Καλησπέρα σας κυρίες και κύριοι! by Γιώργος Ζαχαρίου
20:01
Μαζί θα παρακολουθήσουμε το ένα εκ των δύο ντέρμπι της 4ης αγωνιστικής της Stoiximan Super League! Αυτό της Θεσσαλονίκης μεταξύ του ΠΑΟΚ και του Άρη στην Τούμπα. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:03
Η αναμέτρηση ξεκινάει στις 20:30. Η τηλεοπτική της μετάδοση θα γίνει από το Novasports Prime, ενώ θα υπάρχει και ραδιοφωνική ενημέρωση μέσω του bwinΣΠΟΡ FM 94,6 από τον Δημήτρη Τσορμπατζόγλου. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:06
Αυτή είναι η 63η αναμέτρηση για το πρωτάθλημα μεταξύ του ΠΑΟΚ και του Άρη κατά την οποία ο «δικέφαλος του βορρά» είναι γηπεδούχος. Ο ΠΑΟΚ μετρά συνολικά 34 νίκες, ο Άρης 11 ενώ 18 ματς έχουν ολοκληρωθεί χωρίς νικητή. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:08
Η ομάδα του Ράζβαν Λουτσέσκου βρίσκεται στην 4η θέση. Μετρά δυο νίκες (3-0 τον Αστέρα στην πρεμιέρα και 2-1 την Κηφισιά για την 2η αγωνιστική), ενώ ηττήθηκε στην Κρήτη από τον ΟΦΗ με σκορ 1-0 by Γιώργος Ζαχαρίου
20:09
Στο αγωνιστικό κομμάτι ο Ρουμάνος τεχνικός δεν υπολογίζει στον νεοαποκτηθέντα Μάρκος Αντόνιο και δεν ανατιμετωπίζει άλλα αγωνιστικά προβλήματα. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:10
Από την άλλη πλευρά ο φιλοξενούμενος Άρης, δεν έχει ξεκινήσει με τον καλύτερο τρόπο τη σεζόν στην Stoiximan Super League. Ήττα την 1η αγωνιστική 3-2 στην Κρήτη από τον ΟΦΗ, ήττα στη Λαμία 1-0 και νίκη στο «Κλεάνθης Βικελίδης» κόντρα στον Αστέρα Τρίπολης με σκορ 3-2. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:12
Ο Άκης Μάντζιος αντιμετωπίζει αρκετά αγωνιστικά προβλήματα ενόψει του αποψινού ντέρμπι. Συγκεκριμένα οι Ζαν Ζουλ, Ματαρίτα, Σαβέιρo, Φατόρε, Δεληζήσης και Παναγίδης δεν υπολογίζονται για διαφορετικούς λόγους ο καθένας. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:13
Μάλιστα η ατυχία συνεχίστηκε αφού ο Νταρίντα, ο οποίος προοριζόταν για το αρχικό σχήμα έμεινε εκτός. Ο Τσέχος χαφ, ένιωσε ενοχλήσεις στον προσαγωγό και έμεινε εκτός ενδεκάδας! by Γιώργος Ζαχαρίου
20:14
Αλλά ήρθε η ώρα να δούμε και τις επιλογές του Ράζβαν Λουτσέσκου και του Άκη Μάντζιου. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:15
Για τον ΠΑΟΚ λοιπόν ο Ρουμάνος τεχνικός επέλεξε τους εξής έντεκα ποδοσφαιριστές σε σχηματισμό 4-2-3-1. Συγκεκριμένα, ο Κοτάρσκι είναι κάτω από την εστία, με τους Βιεϊρίνια, Εκόνγκ, Κουλιεράκη και Μπάμπα στην τετράδα της άμυνας. Μεϊτέ και Οζντόεφ το δίδυμο στον άξονα, με τους Ζίβκοβιτς, Κωνσταντέλια και Τάισον στη μεσοεπιθετική τριπλέτα. Ο Σαμάτα ξεκινά στην κορυφή της επίθεσης. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:16
ΠΑΟΚ (Ραζβάν Λουτσέσκου): Κοτάρσκι – Βιεϊρίνια, Εκόνγκ, Κουλιεράκης, Μπάμπα – Μεϊτέ, Οζντόεφ – Ζίβκοβιτς, Κωνσταντέλιας, Τάισον – Σαμάτα. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:16
Στον πάγκο οι: Ζ. Ζίβκοβιτς, Κετζιόρα, Τσιγγάρας, Μουργκ, Μιχαηλίδης, Σβαμπ, Σοάρες, Τόμας, Ντεσπόντοφ. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:17
by Γιώργος Ζαχαρίου
20:17
Πάμε να δούμε και τη σύνθεση του Άρη. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:18
Ο Άκης Μάντζιος μετά το πρόβλημα με τον Νταρίντα δίνει φανέλα βασικού στον Βερστράτε, ενώ προτιμά τον Οντουμπάτζο αντί του Φεράρι για το αριστερό άκρο της άμυνας. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:18
Συγκεκριμένα ο Κουέστα θα είναι κάτω από τα δοκάρια, με τους Μοντόγια, Μπράμπετς, Φαμπιάνο και Οντουμπάτζο στην άμυνα. Στον άξονα ο Βερστράτε, με τον Ντουκουρέ και τον Ρουπ, ενώ η επιθετική τριάδα θα απαρτίζεται από τους Μενέντες, Κάρλσον και Μορόν! by Γιώργος Ζαχαρίου
20:18
Άρης (Άκης Μάντζιος): Κουέστα-Μοντόγια, Μπράμπετς, Φαμπιάνο, Οντουμπάτζο-Βερστράτε, Ντουκουρέ, Ρουπ- Μενέντες, Κάρλσον, Μορόν by Γιώργος Ζαχαρίου
20:18
Στον πάγκο έμειναν οι: Χουτεσιώτης, Φεράρι, Χριστοδουλόπουλος, Σαμόρα, Νταρίντα, Τζούρασεκ, Ρούμπεν Πάρδο, Βέλεθ, Σουλεϊμάνοφ by Γιώργος Ζαχαρίου
20:19
20:20
Έχουν μείνει δέκα λεπτά για τη σέντρα στην Τούμπα. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:21
Θυμίζουμε ότι πριν από λίγο ολοκληρώθηκε ένα απίθανο ματς στην Καισιαριανή με την Κηφισιά και τον Πανσερραϊκό να έρχονται ισόπαλοι 4-4! Δείτε τις λεπτομέρειες του ματς εδώ by Γιώργος Ζαχαρίου
20:22
Διαιτητής: Τάσος Παπαπέτρου (Αθηνών) Βοηθοί: Λάζαρος Δημητριάδης (Μακεδονίας), Ιορδάνης Απτόσογλου (Αθηνών) 4ος: Ιωάννης Παπαδόπουλος (Μακεδονίας) VAR: Τάσος Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου) AVAR: Θεόφιλος Μωυσιάδης (Ηπείρου) by Γιώργος Ζαχαρίου
20:23
Το 2-0 υπέρ του ΠΑΟΚ είναι το δημοφιλέστερο σκορ που υπάρχει στις μεταξύ τους αναμετρήσεις, αφοί οι 11 από τις 32 νίκες του Δικεφάλου είναι με το συγκεκριμένο σκορ. Ακολουθούν οι νίκες με 1-0 του ΠΑΟΚ με επτά εμφανίσεις, όσες έχει και η ισοπαλία 0-0. Οι έξι από τις 11 νίκες του Άρη είναι με 1-0. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:26
Οι παίκτες των δυο ομάδων βρίσκονται στη φυσούνα και ετοιμάζονται να κάνουν την είσοδο τους στον αγωνιστικό χώρο. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:27
Να σημειώσουμε ότι της αποστολής του Άρη ηγείται ο Θεόδωρος Καρυπίδης. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:29
Φαντασμαγορικό pyro show των οπαδών του ΠΑΟΚ στην Τούμπα. Οι ομάδες βγήκαν στον αγωνιστικό χώρο. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:30
Ο αρχηγός του ΠΑΟΚ, Αντελίνιο Βιεϊρίνια και αυτός του Άρη, Χούλιαν Κουέστα, αντάλλαξαν τα λάβαρα. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:30
20:31
'Ολα έτοιμα για τη σέντρα στην Τούμπα. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:31
Ο Άρης θα έχει τη σέντρα. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:32
Ο Τάσος Παπαπέτρου περιμένει να καθαρίσει η ατμόσφαιρα προκειμένου να σφυρίξει την έναρξη του ντέρμπι της Θεσσαλονίκης. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:33
1' Έναρξη στο ματς by Γιώργος Ζαχαρίου
20:34
Πρώτη απόπειρα του ΠΑΟΚ να απειλήσει μετά από κακή απομάκρυνση του Κουέστα, όμως η φάση ολοκληρώνεται με επιθετικό φάουλ του Τάισον στον Μπράμπετς, by Γιώργος Ζαχαρίου
20:35
2' Πήρε φάουλ από τον Φαμπιάνο στον χώρο του κέντρου ο Σαμάτα. Πέρασε ανεκμετάλλευτο. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:37
3' Πρώτο σουτ του ματς. Ο Μενέντες εβγαλε την μπαλιά στον κενό χώρο για τον Μορόν, αυτός σούταρε χωρίς δύναμη και ο Κοτάρσκι μπλόκαρε εύκολα. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:39
Ο Παπαπέτρου έδειξε κίτρινη κάρτα στον πάγκο του ΠΑΟΚ και τον Πάολο Καστορίνα για διαμαρτυρίες. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:41
Πιο δραστήριος ο ΠΑΟΚ στον αγωνιστικό χώρο ως τώρα. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:42
Το κορεό και το εντυπωσιακό pyro show των οπαδών του ΠΑΟΚ. Εικόνα live 21976492/101312.jpg by Γιώργος Ζαχαρίου
20:43
10' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από τα δεξιά που κέρδισε ο Σαμάτα. Ο Ζίβκοβιτς εκτέλεσε αλλά πέρασε ο κίνδυνος για την άμυνα του Άρη. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:45
Πιέζει ψηλά ο «δικέφαλος του βορρά». by Γιώργος Ζαχαρίου
20:47
20:47
Προσπαθούν να πάρουν μέτρα οι φιλοξενούμενοι. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:48
Να σημειώσουμε ότι ο Οντουμπάτζο κινείται στο δεξί άκρο της άμυνας και ο Μοντόγια στο αριστερό! by Γιώργος Ζαχαρίου
20:49
16' Ο Κωνσταντέλιας επιχείρησε να «κρεμάσει» τον Κουέστα με μακρινό σουτ από το κέντρο του γηπέδου, αλλά απέτυχε. Μπλόκαρε ο Ισπανός. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:51
Ασφυκτικό το πρέσινγκ των γηπεδούχων. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:52
19' Ο Μορόν βγήκε στην αντεπίθεση, θέλησε να δώσει στον Κάρσλον που ερχόταν μόνος του αλλά ο Ισπανός έκανε κακή πάσα. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:53
Συμπληρώθηκε το πρώτο εικοσάλεπτο με το ματς στην Τούμπα να μην έχει σκορ. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:55
22' Κίτρινη κάρτα στον Ντουκουρέ που ανέκοψε την αντεπίθεση του ΠΑΟΚ τραβώντας τη φανέλα του Τάισον. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:56
23' Νέο κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:57
Εκτέλεσε ο Τάισον, η άμυνα του Άρη απομάκρυνε. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:59
21:01
28' Κίτρινη κάρτα στον Μοντόγια για αντικανονικό μαρκάρισμα στον Ζίβκοβιτς. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:01
29' Φάουλ για τον ΠΑΟΚ μεταξύ κέντρου και περιοχής, μπλόκαρε ο Κουέστα. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:02
Προσπαθεί να απειλήσει ο Άρης με τον Κάρλσον να κάνει την επέλαση από τα δεξιά και τον Κοτάρσκι να μπλοκάρει. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:05
32' Κλασσική κίνηση από Βιεϊρίνια που συνέκλινε προς τα μέσα και σούταρε με το αριστερό. Η μπάλα πάνω από τα δοκάρια του Κουέστα. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:07
34' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από τα αριστερά. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:08
35' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ με τον Τάισον να σεντράρει στο δεύτερο δοκάρι, τον Εκόνγκ να πιάνει την κεφαλιά και τον Κουέστα να διώχνει σε κόρνερ. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:09
Ζητάει πέναλτι για χέρι του Μοντόγια ο Καμερουνέζος στην εξέλιξη της φάσης αλλά ο Παπαπέτρου δεν το συζητά. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:09
36' Κίτρινη στον Βιεϊρίνια για μαρκάρισμα στον Μορόν. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:13
39' Προσπάθεια του Ρουπ να βγει στην κόντρα αλλά ήταν τελείως μόνος. Μπάμπα και Τάισον τον «ντούμπλαραν» και τον σταμάτησαν. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:15
42' Πρώτο κόρνερ για τον Άρη. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:16
Καλή στιγμή για τους «κίτρινους»! Εκτέλεσε με πάσα ο Μενέντες στον Ρουπ, ο Γερμανός σέντραρε με στόχο τον Ντουκουρέ, αλλά η κεφαλιά του Ιβοριανού έφυγε άουτ. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:18
Συμπληρώνουμε τα πρώτα 45 λεπτά. Ο χρόνος των καθυστερήσεων θα είναι 2 λεπτά. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:19
45+1' Σπουδαία επέμβαση του Κουέστα. Όμορφη συνεργασία Τάισον και Ζίβκοβιτς με τον Σέρβο να σουτάρει χαμηλά και τον Ισπανό να αποκρούει. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:21
45+2' Τέλος ημιχρόνου στην Τούμπα. ΠΑΟΚ και Άρης πάνε στα αποδυτήρια χωρίς σκορ. (0-0). by Γιώργος Ζαχαρίου
21:36
Κάνουν την είσοδο τους στον αγωνιστικό χώρο για το δεύτερο ημίχρονο οι δύο ομάδες. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:38
46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:38
Ο ΠΑΟΚ στη σέντρα και τις πρώτες πάσες της επανάληψης. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:40
47' Προσπάθεια για συνεργασία Μορόν-Μενέντες που έπαιξαν το «ένα δυο» με τον Εκόνγκ να κόβει. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:41
48' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από τα αριστερά. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:42
49' Γρήγορη αντεπίθεση με τον Μορόν να κάνει τρομερή «40αρα» μπαλιά στον Οντουμπάτζο και τον Ζίβκοβιτς να γυρίσει και να παραχωρεί πλάγιο άουτ. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:43
51' Φάουλ για τον ΠΑΟΚ σε καλό σημείο. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:45
53' Εκτέλεσε ο Ζίβκοβιτς βγήκε και καθάρισε ο Κουέστα. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:47
54' Σταματάει τη ροή του αγώνα ο Παπαπέτρου λόγω της ατμόσφαιρας που έχει δημιουργηθεί από τα καπνογόνα. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:48
Αναμονή λοιπόν. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:52
O Παπαπέτρου προσπαθεί να συνεννοηθεί με τον Σιδηρόπουλο στο VAR και να πάρει το «ΟΚ» για τα πλάνα by Γιώργος Ζαχαρίου
21:52
Ξεκίνησε ξανά το ματς μετά από έξι λεπτά διακοπής. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:54
61΄ Φάουλ για τον ΠΑΟΚ που κερδίζει ο Οζντόεφ καθώς μετά το μαρκάρισμα που έκανε στον Ντουκουρέ ο Ιβοριανός έπιασε με το χέρι την μπάλα χωρίς να έχει υποδειχθεί κάτι. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:56
62' Τεράστια ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Τάισον εκτέλεσε στο δεύτερο δοκάρι, εκεί που ήρθε από πίσω ο Κουλιεράκης, έπιασε την κεφαλιά, αλλά η μπάλα π' έρασε λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Κουέστα. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:56
Ετοιμάζεται για το ντεμπούτο του με τα «ασπρόμαυρα» ο Κιρίλ Ντεσπόντοφ. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:58
65' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Ντεσπόντοφ περνά στο γήπεδο αντί του Κωνσταντέλια. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:59
Ένα... δείγμα από την ατμόσφαιρα στην Τούμπα νωρίτερα. Εικόνα live 21976492/77395.jpg by Γιώργος Ζαχαρίου
22:00
67' Κίτρινη κάρτα στον Κουλιεράκη by Γιώργος Ζαχαρίου
22:01
68' Καλό σουτ με δύναμη του Βερστράτε, μπλόκαρε ο Κοτάρσκι χωρίς δυσκολία. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:03
Εν τω μεταξύ ο Άκης Μάντζιος προχώρησε σε τριπλή αλλαγή. Ο Σουλεϊμάνοφ, ο Βέλεθ και ο Σαμόρα στο ματς. Εκτός οι Ρουπ, Ντουκουρέ και Μενέντες. Μάλιστα ο Βέλεθ πάει αμυντικός χαφ τώρα. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:04
71' Φάουλ του Βερστράτ στον Σαμάτα από τα δεξιά εκτός περιοχής. Σχεδόν στη γωνία. Ο Ζίβκοβιτς θα εκτελέσει. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:04
Απομάκρυναν οι φιλοξενούμενοι. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:05
72' Δύο αλλαγές και από τον Λουτσέσκου. Ο Σαμάτα δίνει τη θέση του στον Μπράντον Τόμας και ο Οζντόεφ στον Σβαμπ. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:07
73' Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ από το πουθενά! Ο Μπάμπα Ράχμαν έκανε από τα αριστερά μια πανέξυνη-σέντρα σουτ με τον Κουέστα να απομακρύνει με υπερένταση. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:09
Έχει πέσει πολύ ο ρυθμός του ντέρμπι. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:12
80' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ που κέρδισε από τον Μπράμπετς ο Τόμας. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:14
81' Τεράστια ευκαιρία για τον Άρη! Τρομερή αντεπίθεση με τον Λάρσον να παίρνει την μπάλα από τα δεξιά και να συγκλίνει προς τα μέσα, σούταρε με το αριστερό με την μπάλα να περνά ελάχιστα άουτ από το δεξί κάθετο δοκάρι του Κοτάρσκι. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:16
83' Φάουλ από τα αριστερά για τον Άρη με τον Σουλεϊμάνοφ να εκτελεί, την μπάλα να φτάνει από τον Μορόν στον Μπράμπετς αλλά το σουτ του από κοντά δεν έφερε πρόβλημα στον Κοτάρσκι. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:17
84' Γκολ ο ΠΑΟΚ με τον Ντεσπότοφ! by Γιώργος Ζαχαρίου
22:18
Η προσπάθεια του Τάισον από τα αριστερά, ο Βραζιλιάνος έκανε τη σέντρα ο Σβαμπ γύρισε στον Μπράντον, που πάτησε στον Βούλγαρο και αυτός με ιδανικό πλασέ νίκησε τον Κουέστα για το 1-0! by Γιώργος Ζαχαρίου
22:18
Υπέροχο τελείωμα από τον Βούλγαρο. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:20
Ακυρώνεται το γκολ! Ο Παπαπέτρου σε συνεργασία με τον Σιδηρόπουλο στο VAR βλέπουν ότι ο Μπράντον Τόμας είναι εκτεθειμένος την στιγμή που πάει να στρώσει στον Ντεσπότοφ! Επιβεβαιώνεται και από το replay πάντως. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:22
89' Φάουλ για τον Άρη από τα αριστερά με τον Κάρλσον. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:23
90' Καλή στιγμή για τον Άρη με τον Φαμπιάνο να παίρνει την κεφαλιά η οποία έφυγε άουτ. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:23
90' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Μουργκ στη θέση του Τάισον. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:23
Έντεκα λεπτά θα είναι ο χρόνος των καθυστερήσεων! by Γιώργος Ζαχαρίου
22:25
90+2' Δύο αλλαγές για τον Άρη. Ο Χριστοδουλόπουλος και ο Πάρντο στο ματς. Έξω Βερστράτ και Κάρλσον. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:26
90+3' Κίτρινη στον Κεντζιόρα για μαρκάρισμα στον Χριστοδουλόπουλο by Γιώργος Ζαχαρίου
22:28
90'+4' Απειλεί ο ΠΑΟΚ με τον Μπάμπα να σεντράρει και τον Κουέστα να βγαίνει προτού ο Μουργκ γίνει επικίνδυνος. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:30
90'+6' Πολύ σκληρό μαρκάρισμα του Μουργκ στον Μοντόγια και κίτρινη κάρτα στον Αυστριακό. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:32
90'+8' Μακρινό σουτ του Οντουμπάτζο η μπάλα πάνω από τα δοκάρια του Κοτάρσκι. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:33
Αναζητά την κόντρα επίθεση ο Άρης... by Γιώργος Ζαχαρίου
22:33
Τελευταίο μισό λεπτό στην Τούμπα. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:34
Τέλος στο ντέρμπι! Ο ΠΑΟΚ με τον Άρη μένουν στο 0-0 για την 4η αγωνιστική της Stoiximan Super League! by Γιώργος Ζαχαρίου
22:36
Ένα ματς στο οποίο η ομάδα του Λουτσέσκου είχε την πρωτοβουλία και λίγο έλειψε να πάρει τη νίκη στο 84' με το γκολ του Ντεσπότοφ να ακυρώνεται. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:36
Πρώτη ισοπαλία και για τις δυο ομάδες φέτος. Ο ΠΑΟΚ πηγαίνει στους 7 βαθμούς ενώ από την άλλη ο Άρης φτάνει στους 4! by Γιώργος Ζαχαρίου