Παρακολουθήστε ζωντανά την αναμέτρηση για τη 14η αγωνιστική της Super League.

16:24
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση για την 14η αγωνιστική της Super Leauge, ανάμεσα στον ΟΦΗ και τον Ατρόμητο! by Αναστασία Βοσνάκη
16:26
Μόλις μια από τις μεταξύ τους συναντήσεις έχει ολοκληρωθεί χωρίς γκολ, τον Φεβρουάριο του 2006. Τα περισσότερα γκολ σημειώθηκαν στο αμέσως επόμενο παιχνίδι τους, τον Ιανουάριο του 2007, όταν ο ΟΦΗ επικράτησε με 4-1. Η μοναδική νίκη για τον Ατρόμητο ήταν στις 24 Φεβρουαρίου 2008, με 1-0 χάρη στο γκολ του Εμάνουελ Περόνε. by Αναστασία Βοσνάκη
16:33
ΟΦΗ (Βάλντας Νταμπράουσκας): Μανδάς – Πασαλίδης, Διαμαντής, Βούρος – Λάρσον, Ντιουσέ, Μεγιάδο, Τοράλ, Μαρινάκης – Ντίκο, Μπιφουμά. by Αναστασία Βοσνάκη
16:33
Ατρόμητος (Κρις Κόλμαν): Γιαννιώτης – Κεσχρίντα, Χατζηϊσαϊας, Μαυρομμάτης, Ντε Μποκ – Γκονζάλες, Έρλινγκμαρκ, Φριτζόνσον – Ρομπάιγ, Τζαβίδας, Ροτάριου. by Αναστασία Βοσνάκη
16:34
Διαιτητής: Αθανάσιος Τζήλος (Λάρισας) Βοηθοί: Σπυρίδων Βασιλόπουλος, Αλέξανδρος Μπαλιάκας 4ος: Κωνσταντίνος Τσέτσιλας VAR: Σπυρίδων Ζαμπάλας, Κωνσταντίνος Ψαρρής by Αναστασία Βοσνάκη
16:36
14 συναντήσεις 7 Νίκες ΟΦΗ 6 ισοπαλίες 1 νίκη Ατρόμητου by Αναστασία Βοσνάκη
16:39
Ο ΟΦΗ βρίσκεται στην 10η θέση με 10 βαθμούς και ο Ατρόμητος στην 8η θέση με 15 πόντους. by Αναστασία Βοσνάκη
16:53
Όλα είναι έτοιμα σε πέντε λεπτά περίπου θα ξεκινήσει το παιχνίδι! by Αναστασία Βοσνάκη
16:56
Οι δυο ομάδες βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο. by Αναστασία Βοσνάκη
17:01
1' Σέντρα στην αναμέτρηση! by Αναστασία Βοσνάκη
17:02
Κρατήθηκε και ενός λεπτού σιγή για τον θάνατο του Φανούρη Πατινιώτη. by Αναστασία Βοσνάκη
17:05
4' Πιο καλά έχει μπει ο Ατρόμητος στο παιχνίδι. by Αναστασία Βοσνάκη
17:09
9' Φάουλ για τον Ατρόμητο. by Αναστασία Βοσνάκη
17:10
Βγήκε και μπλόκαρε ο Μανδάς. by Αναστασία Βοσνάκη
17:11
10' Ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Δυνατό σουτ του Ντίκο, διώχνει ο Γιαννιώτης σε κόρνερ! by Αναστασία Βοσνάκη
17:17
16' Νευρικό ξεκίνημα από τις δυο ομάδες, πολλά λάθη και κακός ρυθμός ως τώρα. by Αναστασία Βοσνάκη
17:19
by Αναστασία Βοσνάκη
17:24
23' Κόρνερ για τον ΟΦΗ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:25
23' Πήρε την κεφαλιά ο Πασαλίδης, έβγαλε την μπάλα σε κόρνερ ο Έρλινγκμαρκ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:25
Πέρασε ανεκμετάλλευτο από τους Κρητικούς. by Αναστασία Βοσνάκη
17:28
27' Δυνατό σουτ του Ντιουσέ, η μπάλα ψηλά άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:31
Συμπληρώσαμε τη μισή ώρα στο ματς και το 0-0 παραμένει! by Αναστασία Βοσνάκη
17:32
31' Φάουλ για τον Ατρόμητο σε καλό σημείο. by Αναστασία Βοσνάκη
17:33
32' Εκτέλεσε ο Γκονζάλες, η μπάλα στην αγκαλιά του Μανδά. by Αναστασία Βοσνάκη
17:34
33' Σουτ ο Μεγιάδο, μπλοκάρει ο Γιαννιώτης. by Αναστασία Βοσνάκη
17:38
37' Αναγκαστική αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Μαυρομμάτης νιώθει ενοχλήσεις και δεν μπορεί να συνεχίσει, την θέση του παίρνει ο Στρούγγης. by Αναστασία Βοσνάκη
17:41
39' Δυνατό σουτ ο Λάρσον, η μπάλα κόντραρε στον Ροτάριου και βγήκε σε κόρνερ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:44
17:44
43' Γκολ ο Ατρόμητος! Ο Έρλινγκμαρκ λίγο έξω από την περιοχή έκανε ένα φοβερό βολέ, νικώντας τον Μανδά για το 1-0! by Αναστασία Βοσνάκη
17:46
3 λεπτά ο έξτρα χρόνος! by Αναστασία Βοσνάκη
17:47
45+2' Φάουλ για τον Ατρόμητο. Κοντινό σουτ του Στρούγγη, η μπάλα πέρασε άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:49
Τέλος στο πρώτο μέρος! Ο Ατρόμητος πηγαίνει στα αποδυτήρια με προβάδισμα χάρη στο γκολ του Έρλινγκμαρκ στο 43ο λεπτό της αναμέτρησης με τον ΟΦΗ! Επιστρέφουμε σε λίγο... by Αναστασία Βοσνάκη
17:51
17:54
18:05
46' Γκερέρο αντί Μπιφουμά για τον ΟΦΗ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:05
46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο! by Αναστασία Βοσνάκη
18:09
49' Σουτ ο Διαμαντής, έδιωξε ο Μανδάς. by Αναστασία Βοσνάκη
18:11
51' Φάουλ για τον ΟΦΗ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:11
51' Γκολ ο ΟΦΗ! Μετά την εκτέλεση φάουλ, ο Βούρος από κοντά έκανε το 1-1! by Αναστασία Βοσνάκη
18:12
Έλεγχος στο VAR. by Αναστασία Βοσνάκη
18:13
ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΕΙ ΤΟ ΓΚΟΛ! Παραμένει το 1-0 υπέρ του Ατρόμητου! Ο Βούρος ήταν σε θέση οφσάιντ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:17
57' Σουτ ο Μαρινάκης, μπλόκαρε ο Γιαννιώτης. by Αναστασία Βοσνάκη
18:18
18:18
18:20
60' Σέντρα του Κεσχρίντα, η μπάλα στο χέρι του Μεγιάδο που ήταν κολλημένο το σώμα του. Σωστά συνεχίστηκε το ματς παρά τις φωνές των Περιστεριωτών για πέναλτι. by Αναστασία Βοσνάκη
18:22
18:24
64' Ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Σουτ του Λάρσον μέσα από την περιοχή, μπλόκαρε ο Γιαννιώτης. by Αναστασία Βοσνάκη
18:25
65' Μεγάλη ευκαιρία ξανά για τον ΟΦΗ! Σουτ του Ντίκο μέσα από την περιοχή, η μπάλα σταμάτησε στο αριστερό δοκάρι της εστίας του Γιαννιώτη! by Αναστασία Βοσνάκη
18:29
69' Σουτ ο Τοράλ αδύναμο, μπλοκάρει ο Γιαννιώτης. Πιέζει ο ΟΦΗ στα τελευταία λεπτά. by Αναστασία Βοσνάκη
18:31
70' Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ροτάριου, Ρομπάιγ έξω, μέσα Τζοβάρας και Κλωναρίδης. by Αναστασία Βοσνάκη
18:35
18:36
76' Ντιουσέ έξω, μέσα ο Περέα για τον ΟΦΗ. Οικονομίδης και Κιάρτανσον μέσα, Φριτζόνσον και Τζαβίδας έξω για τον Ατρόμητο. by Αναστασία Βοσνάκη
18:43
83' Το 1-0 υπέρ του Ατρόμητου παραμένει, ενώ η κρητική ομάδα πιέζει πάρα πολύ για να βρει το γκολ της ισοφάρισης. by Αναστασία Βοσνάκη
18:45
85' Ντουρμισάι μέσα, Τοράλ έξω για τον ΟΦΗ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:46
85' Κίτρινη ο Νέιρα για τράβηγμα στον Στρούγγη. Κιτρινίστηκε και ο Στρούγγης. by Αναστασία Βοσνάκη
18:47
87' Φάουλ για τον ΟΦΗ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:47
Πήρε την κεφαλιά ο Διαμαντής, η μπάλα πάνω από την εστία του Γιαννιώτη. by Αναστασία Βοσνάκη
18:51
Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις... by Αναστασία Βοσνάκη
18:52
Πέρασε το πρώτο, άλλα τέσσερα. Ο Ατρόμητος κρατάει γερά, ο ΟΦΗ προσπαθεί για την ισοφάριση αλλά δεν βγάζει καθαρή φάση. by Αναστασία Βοσνάκη
18:53
90'+3' Φάουλ σε εξαιρετικό σημείο για τον ΟΦΗ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:54
90'+4' Στο τείχος η εκτέλεση του Γκερέρο. Κόρνερ για τον ΟΦΗ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:55
Βγαίνει και μπλοκάρει εύκολα ο Γιαννιώτης. Λιγότερο από ένα λεπτό για τη λήξη. by Αναστασία Βοσνάκη
18:56
90'+6' Φάση για τον ΟΦΗ! Σουτ του Γκερέρο έξω από την περιοχή, η μπάλα άουτ! by Αναστασία Βοσνάκη
18:56
Τέλος στο ματς! Ο Ατρόμητος επικράτησε 1-0 του ΟΦΗ στην Κρήτη, χάρη σε γκολ του Έρλινγκμαρκ. by Αναστασία Βοσνάκη