LIVE Champions League

Παρακολουθήστε μέσω του sport-fm.gr την εξέλιξη των αναμετρήσεων για το Champions League.

21:52
21:53
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη των έξι αναμετρήσεων που αρχίζουν στις 22:00 για την πρεμιέρα του Champions League! by www.sport-fm.gr
21:53
21:55
Συγκεκριμένα, θα παρακολουθήσουμε το Σάλτσμπουργκ-Μίλαν για τον 5ο όμιλο, τα Σέλτικ-Ρεάλ Μαδρίτης και Λειψία-Σαχτάρ Ντόνετσκ για τον 6o, το Σεβίλλη-Μάντσεστερ Σίτι για τον 7ο και τα Παρί Σεν Ζερμέν-Γιουβέντους και Μπενφίκα-Μακάμπι Χάιφα για τον 8ο. by www.sport-fm.gr
21:56
Ξεχωρίζει φυσικά το Παρί Σεν Ζερμέν-Γιουβέντους, την εξέλιξη του οποίου μπορείτε να παρακολουθήσετε ξεχωριστά εδώ. by www.sport-fm.gr
21:58
21:58
21:58
21:58
21:58
21:58
Βασικός ο Βλαχοδήμος για την Μπενφίκα, καθώς και Σούντγκρεν για τη Μακάμπι! Εικόνα live 21972115/18851.jpg by www.sport-fm.gr
21:58
22:00
Υπενθυμίζεται ότι νωρίτερα, για το 5ο γκρουπ, η Ντινάμο έκανε την έκπληξη επικρατώντας 1-0 εντός έδρας της Τσέλσι. Άνετη επικράτηση (3-0) για την Ντόρτμουντ επί της Κοπεγχάγης για το 7ο γκρουπ. by www.sport-fm.gr
22:00
22:05
5' ΓΚΟΛ η Παρί! 1-0! Σκόρερ ο Εμπαπέ! Ο Νεϊμάρ σηκώνει υπέροχα προς τον Γάλλο επιθετικό, ο οποίος τελειώνει έξοχα τη φάση με βολ-πλανέ! ΓΚΟΛΑΡΑ! by www.sport-fm.gr
22:09
22:10
22:11
22:12
12' Ωραία προσπάθεια του Γκρίλις για τη Σίτι, συνέκλινε και πλάσαρε, με την μπάλα να καταλήγει στην εξωτερική πλευρά των διχτυών. by www.sport-fm.gr
22:13
22:15
Αυτό ήταν το 34ο τέρμα για τον Εμπαπέ στο Champions League, πιάνοντας έτσι τον Γκερντ Μίλερ (στο Πρωταθλητριών). by www.sport-fm.gr
22:16
22:17
22:17
22:17
22:19
22:21
20' ΓΚΟΛ η Σίτι! 0-1! Σκόρερ ο Χάαλαντ! Πάρε-βάλε από τον Ντε Μπρόινε, τελειώνει από κοντά ο Νορβηγός στράικερ και ανοίγει λογαριασμό με τους «πολίτες» και στο Champions League! by www.sport-fm.gr
22:21
22:22
22' ΓΚΟΛ η Παρί! 2-0! Πάλι ο Εμπαπέ! Τρομερός συνδυασμός μεταξύ Χακίμι και Εμπαπέ, με τον τελευταίο να τελειώνει ιδανικά τη φάση! by www.sport-fm.gr
22:26
22:27
22:29
28' ΓΚΟΛ η Σάλτσμπουργκ! 1-0 τη Μίλαν! Σκόρερ ο Οκαφόρ! Τρομερή ποδιά στον Καλουλού και πλασέ για το 1-0. by www.sport-fm.gr
22:30
30' Πλήγμα για τη Ρεάλ: Αναγκαστική αλλαγή για τον Μπενζεμά! Στη θέση του ο Αζάρ. by www.sport-fm.gr
22:32
22:32
22:37
22:40
40' ΓΚΟΛ η Μίλαν! 1-1! Σκόρερ ο Σαλεμάκερς! Ωραία προσπάθεια του Λεάο, σπάει στο ύψος του πέναλτι στον συμπαίκτη του, ο οποίος τελείωσε τη φάση με πλασέ με το αριστερό. by www.sport-fm.gr
22:49
Φινάλε στα πρώτα ημίχρονα: Λειψία-Σαχτάρ Ντόνετσκ 0-1, Μπενφίκα-Μακάμπι Χάιφα 0-0, Παρί Σεν Ζερμέν-Γιουβέντους 2-0, Σάλτσμπουργκ-Μίλαν 1-1, Σέλτικ-Ρεάλ Μαδρίτης 0-0, Σεβίλλη-Μάντσεστερ Σίτι 0-1. by www.sport-fm.gr
22:49
22:50
22:51
23:04
Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο όλων των αγώνων, εκτός από εκείνον της Πορτογαλίας! by www.sport-fm.gr
23:06
23:07
23:10
23:13
53' ΓΚΟΛ η Γιουβέντους! Μειώνει σε 2-1! Σκόρερ ο ΜακΚένι! Ωραίο γύρισμα του Κόστιτς από αριστερά, δυναμικό άλμα από τον Αμερικανό χαφ και κεφαλιά για το 2-1! by www.sport-fm.gr
23:14
23:15
23:15
23:17
Δύο γκολ στο Λειψία-Σαχτάρ! 57' 1-1 με τον Σιμακάν και στο 59' εκ νέου προβάδισμα για τους φιλοξενούμενους με τον Σβεντ! by www.sport-fm.gr
23:17
23:18
60' Κι άλλο γκολ η Ρεάλ! 0-2! Σκόρερ ο Μόντριτς με τρομερό πλασέ με το εξωτερικό! by www.sport-fm.gr
23:20
23:21
23:21
23:23
23:23
23:24
Χάαλαντ λοιπόν και 0-3! Πλασεδάκι χωρίς ιδιαίτερη πίεση. Βέβαια, ξεκίνησε ο ίδιος τη φάση. Τι παικταράς! by www.sport-fm.gr
23:30
Λειψία-Σαχτάρ Ντόνετσκ 1-2, Μπενφίκα-Μακάμπι Χάιφα 2-0, Παρί Σεν Ζερμέν-Γιουβέντους 2-1, Σάλτσμπουργκ-Μίλαν 1-1, Σέλτικ-Ρεάλ Μαδρίτης 0-2, Σεβίλλη-Μάντσεστερ Σίτι 0-3. by www.sport-fm.gr
23:34
76' Κι άλλο γκολ η Σαχτάρ! 1-3! Εξαιρετική αντεπίθεση από τους Ουκρανούς, ιδανικό τελείωμα από τον Μούντρικ! by www.sport-fm.gr
23:34
23:40
23:42
85' Κι άλλο η Σαχτάρ! 1-4! Πω πω πω... Σκόρερ ο Τραορέ, διασυρμός για τη Λειψία... by www.sport-fm.gr