Παρακολουθήστε live από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για τα πλέι-άουτ της Super League 1.

19:26
Καλησπέρα σας, μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση για την 5η αγωνιστική των playouts, ανάμεσα στον Βόλο και τον Ατρόμητο. by Αναστασία Βοσνάκη
19:27
Η νίκη επί της Λαμίας επιβεβαίωσε και μαθηματικά την παραμονή του Βόλου στην κατηγορία, ενώ έμεινε και για τρίτο παιχνίδι αήττητος με την ισοπαλία από τον Απόλλωνα Σμύρνης. Η νίκη επί της Λαμίας είναι η μοναδική του Βόλου στα τελευταία εννέα παιχνίδια πρωταθλήματος, όπου έχει ακόμα τέσσερις ήττες και τέσσερις ισοπαλίες. Πέτυχε έξι γκολ στα τρία τελευταία παιχνίδια του, ενώ είχε μόλις ένα στα αμέσως πέντε προηγούμενα. Στην έδρα του κέρδισε το τελευταίο με τη Λαμία 3-0, ενώ δεν είχε νίκη στα πέντε προηγούμενα. Είχε χάσει τρία και άλλα δύο ήταν ισόπαλα. Πριν από τα τρία γκολ στη Λαμία δεν είχε σκοράρει στα τρία τελευταία στο Πανθεσσαλικό. by Αναστασία Βοσνάκη
19:28
Αήττητος παραμένει στα Playouts ο Ατρόμητος και από την προηγούμενη αγωνιστική εξασφάλισε την παραμονή του στην κατηγορία. Από τα μέσα Φεβρουαρίου ξεκίνησε την αντεπίθεση και μάζεψε 17 βαθμούς στα εννέα τελευταία παιχνίδια, όπου έκανε πέντε νίκες. Αντίθετα είχε 14 βαθμούς στα 21 πρώτα, με τρεις μόλις νίκες. Έχει δεχτεί 50 γκολ, τα περισσότερα μαζί με τον Απόλλωνα Σμύρνης. Εκτός έδρας έκανε δύο νίκες στα τρία τελευταία, με Απόλλωνα και Παναιτωλικό, αφού δεν είχε καμία στα 12 πρώτα! Πήρε επτά βαθμούς στα τρία τελευταία, ενώ είχε τρεις στα 12 προηγούμενα! by Αναστασία Βοσνάκη
19:29
Η ιστορία: Νίκες Βόλου: 3, Ισοπαλίες: 1, Νίκες Ατρομήτου: 4 Με γηπεδούχο το Βόλο: Νίκες Βόλου: 2, Ισοπαλίες: 0, Νίκες Ατρομήτου: 2 by Αναστασία Βοσνάκη
19:54
Πάμε να δούμε τις ενδεκάδες των δυο ομάδων. by Αναστασία Βοσνάκη
19:54
Βόλος (Κώστας Μπράτσος): Παπαδόπουλος, Σιέλης, Άλχο, Γκιουλέν, Φεράρι, Τσοκάνης, Μπαριέντος, Μεταξάς, Φερνάντες, Μπαρτόλο, Φαν Βέερτ. by Αναστασία Βοσνάκη
19:54
Στον πάγκο οι Κλέιμαν, Πουρίτα, Λογαράς, Ρίνερ, Τριανταφύλλου, Τερεζίου, Ροσέρο. by Αναστασία Βοσνάκη
19:54
Ατρόμητος (Κρις Κόλμαν): Γιαννιώτης, Κιβρακίδης, Στρούγγης, Ερλινγκμαρκ, Καστεγιάνο, Σάλομον, Χαρίσης, Καρτάλης, Μουνίθ, Κλωναρίδης, Κουλούρης. by Αναστασία Βοσνάκη
19:54
Στον πάγκο οι Μάριτς, Βασιλαντωνόπουλος, Τζοβάρας, Μαυρομμάτης, Ναμπί, Αλιμπέκ, Νάτσος, Ντένιτς, Ροτάριου. by Αναστασία Βοσνάκη
19:55
Διαιτητές: Κωνσταντίνος Περράκης, Θεόφιλος Μωυσιάδης, Παντελής Σπυρόπουλος 4ος Διαιτητής: Κωνσταντίνος Τσετσίλας by Αναστασία Βοσνάκη
20:30
1' Σέντρα στην αναμέτρηση! by Αναστασία Βοσνάκη
20:32
3' Σουτ ο Φεράρι, η μπάλα πέρασε άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:36
6' Πιο απειλητικός ο Βόλος στα πρώτα λεπτά. by Αναστασία Βοσνάκη
20:39
9' Σουτ ο Μπαριέντος, η μπάλα σταμάτησε στην άμυνα του Ατρομήτου. by Αναστασία Βοσνάκη
20:43
13' Σουτ ο Κουλούρης, ο Φεράρι έβαλε το πόδι του και τον έκοψε. by Αναστασία Βοσνάκη
20:47
16' Ευκαιρία για τον Βόλο! Ωραίο σουτ του Μπαρτόλο, η μπάλα ελάχιστα άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:50
20' Σέντρα σουτ ο Καστεγιάνο, μπλόκαρε εύκολα ο Παπαδόπουλος. by Αναστασία Βοσνάκη
20:52
23' Σουτ ο Μεταξάς, η μπάλα σταμάτησε στα σώματα. by Αναστασία Βοσνάκη
20:53
23' Κόρνερ για τους γηπεδούχους, πέρασε ανεκμετάλλευτο. by Αναστασία Βοσνάκη
20:53
24' Ο Κλωναρίδης φαίνεται να αντιμετωπίζει κάποιο μυϊκό πρόβλημα. by Αναστασία Βοσνάκη
20:55
Θα γίνει αναγκαστική αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Κλωναρίδης δεν μπορεί να συνεχίσει, μπαίνει στην θέση του ο Ροτάριου. by Αναστασία Βοσνάκη
20:57
27' Μέσα ο Ροτάριου για τον Ατρόμητο. by Αναστασία Βοσνάκη
20:59
30' Πολύ κακό σουτ ο Μεταξάς, η μπάλα πέρασε ψηλά άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
21:00
Συμπληρώσαμε τη μισή ώρα. Ο Βόλος είναι φανερά πιο απειλητικός από τον Ατρόμητο και έχει δημιουργήσει αρκετές ευκαιρίες για να σκοράρει. Το 0-0 παραμένει. by Αναστασία Βοσνάκη
21:03
21:04
21:12
42' Γκολ ο Ατρόμητος! Βαθιά μπαλιά του Κιβρακίδη, ο Κουλούρης κέρδισε στη μονομαχία τον Άλχο και πλάσαρε κάτω από τα πόδια του Παπαδόπουλου κάνοντας το 1-0! by Αναστασία Βοσνάκη
21:15
45' Φάουλ σε πολύ καλό σημείο για τον Βόλο. Πήρε την κεφαλιά ο Γκιουλέν, η μπάλα πέρασε άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
21:16
45+1' Κίτρινη ο Μπαρτόλο. by Αναστασία Βοσνάκη
21:17
Τέλος στο πρώτο ημίχρονο! Ο Βόλος ήταν καλύτερος συνολικά, αλλά ο Ατρόμητος ήταν εκείνος που κατάφερε να βρει το γκολ με τον Κουλούρη στο 42ο λεπτό της αναμέτρησης, δίνοντας προβάδισμα στους Περιστεριώτες. Επιστρέφουμε σε λίγο... by Αναστασία Βοσνάκη
21:29
by Αναστασία Βοσνάκη
21:32
Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο! by Αναστασία Βοσνάκη
21:36
50' Φάουλ για τον Βόλο. by Αναστασία Βοσνάκη
21:38
51' Εκτελεί ο Φερνάντες, πολύ δυνατό το σουτ, η μπάλα πέρασε άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
21:39
52' Γκολ ο Βόλος και 1-1 με πολύ ωραίο πλασέ του Φαν Βέερτ! by Αναστασία Βοσνάκη
21:42
55' Γύρισμα του Κουλούρη, μπλόκαρε ο Παπαδόπουλος. by Αναστασία Βοσνάκη
21:44
57' Κεφαλιά ο Τσοκάνης, η μπάλα πέρασε άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
21:46
59' Φάουλ για τον Βόλο. by Αναστασία Βοσνάκη
21:46
60' Κόρνερ για τους γηπεδούχους. by Αναστασία Βοσνάκη
21:47
Κεφαλιά ο Σιέλης, η μπάλα βγήκε σε κόρνερ ξανά. by Αναστασία Βοσνάκη
21:48
61' Ξανά κεφαλιά ο Σιέλης, μπλόκαρε ο Γιαννιώτης. by Αναστασία Βοσνάκη
21:49
62' Αλλαγή για τον Βόλο. Ο Ριένστρα στη θέση του Τσοκάνη. by Αναστασία Βοσνάκη
21:50
21:52
65' Κίτρινη ο Κουλούρης. by Αναστασία Βοσνάκη
21:53
66' Μεγάλη ευκαιρία για τον Βόλο! Διαγώνιο σουτ ο Φαν Βέερτ, η μπάλα πέρασε ξυστά από την εστία. by Αναστασία Βοσνάκη
21:54
21:55
67' Δυνατό σουτ ο Σάλομον, ο Παπαδόπουλος κάνει μεγάλη επέμβαση και διώχνει την μπάλα σε κόρνερ, το οποίο πέρασε ανεκμετάλλευτο. by Αναστασία Βοσνάκη
21:57
70' Μεταξάς, Γκιουλέν έξω, Τριανταφύλλου, Ροσέρο μέσα για τον Βόλο. by Αναστασία Βοσνάκη
21:59
72' Μεγάλη ευκαιρία για τους γηπεδούχους! Ο Μπαρτόλο έκανε το γύρισμα, ο Ροσέρο μέσα από τη μικρή περιοχή δεν μπόρεσε να σκοράρει. by Αναστασία Βοσνάκη
22:04
77' Αλλαγές για τον Ατρόμητο. Ο Άλιμπεκ παίρνει τη θέση του Καρτάλη, ο Βασιλαντονώπουλος του Κιβρακίδη και ο Τζοβάρας του Καστεγιάνο. by Αναστασία Βοσνάκη
22:06
22:07
80' Απίστευτη χαμένη ευκαιρία για τον Βόλο! Κεφαλιά ο Σιέλης, ο Γιαννιώτης διώχνει με το πόδι. by Αναστασία Βοσνάκη
22:09
83' Αλλαγή για τον Βόλο. Ο Μπαρτόλο εκτός, ο Πουρίτα μέσα. by Αναστασία Βοσνάκη
22:10
84' Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ντένιτς αντι Μουνίθ. by Αναστασία Βοσνάκη
22:13
86' Σουτάρα του Φεράρι, έδιωξε δύσκολα ο Γιαννιώτης. by Αναστασία Βοσνάκη
22:13
87' Mακρινό σουτ του Πουρίτα, μπλόκαρε ο Γιαννιώτης. by Αναστασία Βοσνάκη
22:15
22:16
89' Απειλεί ο Ατρόμητος με τον Κουλούρη να κάνει το πλασέ που σταμάτησε στα σώματα. by Αναστασία Βοσνάκη
22:17
3 λεπτά οι καθυστερήσεις by Αναστασία Βοσνάκη
22:20
Τέλος στο ματς! Βόλος και Ατρόμητος ήρθαν ισόπαλοι με σκορ 1-1, με τους Φαν Βέερτ και Κουλούρη να σκοράρουν. by Αναστασία Βοσνάκη