Παρακολουθήστε live από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για τα πλέι-άουτ της Super League 1.

Καλησπέρα σας! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:20
Ένα ακόμα βήμα για την παραμονή στη Σούπερ Λίγκα στοχεύει να κάνει ο Ατρόμητος, ο οποίος αντιμετωπίζει τον Παναιτωλικό στο Αγρίνιο για την 3η αγωνιστική των πλέι-άουτ της Σούπερ Λίγκας! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:20
Το ματς είναι προγραμματισμένο να ξεκινήσει στις 20:30 (Cosmote Sport 2, BwinΣΠΟΡ FM 94,6 και sport-fm.gr). by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:21
Οι γηπεδούχοι, από τη μεριά τους, θέλουν να κάνουν την πρώτη τους νίκη στους αγώνες κατάταξης, αφού έχουν δύο ήττες από Λαμία και Απόλλωνα Σμύρνης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:21
Στην έδρα της η ομάδα του Γιάννη Αναστασίου δεν νίκησε στα δύο τελευταία ματς, ενώ έχασε από τη Λαμία, αφού ήταν τρία παιχνίδια αήττητη, χωρίς να δεχτεί γκολ. Μάζεψε 17 βαθμούς εκτός έδρας και 15 στην έδρα του. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:21
Ο Ατρόμητος, με τις δύο πρώτες αγωνιστικές των πλέι-άουτ, βελτίωσε τη θέση του κατά ένα βαθμό από τη Λαμία, αφού είναι έξι μπροστά της, και ένα από τον Απόλλωνα, αφού είναι τώρα στο συν 11. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:21
Ο Παναιτωλικός νίκησε δύο φορές φέτος τον Ατρόμητο, αφού δεν είχε κάνει νίκη στα οκτώ προηγούμενα μεταξύ τους! Μάλιστα νίκησε και για πρώτη σε διαδοχικά παιχνίδια στην ιστορία τους. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:21
Την αναμέτρηση ορίστηκε να διευθύνει ο κ. Καραντώνης (Ημαθίας), με βοηθούς τους κ.κ. Χριστάκογλου (Χαλκιδικής), Σάκκα (Θεσσαλίας) και τέταρτο τον κ. Ζαμπαλά (Ηπείρου). Στο VAR θα βρίσκονται οι κ.κ. Περέιρα (Πορτογαλία) και Ψαρρής (Ζακύνθου). by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:22
Πάμε να δούμε τις ενδεκάδες by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:22
Παναιτωλικός: Ανέστης, Κορνέλιους, Αντούνες, Βργκοτς, Λούι, Φλόρες, Μάρτενσον, Ντίας, Νταγκό, Ντουάρτε, Βέργος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:22
Ατρόμητος: Γιαννιώτης, Κιβρακίδης, Καστεγιάνο, Μαυρομμάτης, Στρούγγης, Έρλινγκμαρκ, Χαρίσης, Σάλομον, Κλωναρίδης, Μουνίθ, Κουλούρης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:27
Στην αποστολή της ομάδας του Αγρινίου επιστρέφει μετά από 15 μήνες, ο Γιώργος Λιάβας και θα είναι στην διάθεση του Γιάννη Αναστασίου. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:27
Θυμίζουμε πως ο 22χρονος αμυντικός των Αιτωλών, απουσιάζει από τον Γενάρη του 2021 όταν και υπέστη ρήξη χιαστού στην αναμέτρηση με τον ΠΑΟΚ στην Τούμπα, ενώ το καλοκαίρι στην προετοιμασία έπαθε το ίδιο στο άλλο πόδι. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:27
Για τον Ατρομητο, εκτός έμεινε ο Δημήτρης Χατζηισαΐας που έχει ενοχλήσεις στον τετρακέφαλο από το παιχνίδι κόντρα στον Αστέρα, ενώ εκτός είναι και ο Κυριάκος Παπαδόπουλος, που έχει πρόβλημα στο γόνατο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:27
Επιπλέον, εκτός παραμένει ο Ντόριν Ροτάριου, τιμωρημένος είναι ο Ντένις Αλιμπέκ ενώ ο Σπιριντόνοβιτς ταλαιπωρείται ακόμα από ίωση. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:27
Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:30
Ξεκίνησε το ματς! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:31
1' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΛΙΝΓΚΜΑΡΚ! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:32
Φανταστική προσπάθεια του Κουλούρη από τα αριστερά, αποφεύγει δύο αμυντικούς του Παναιτωλικού και στρώνει διαγώνια στο ύψος της περιοχής στον Σουηδό, ο οποίος με σουτ στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα στα 47''! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:32
Όπως και στο Περιστέρι στον πρώτο γύρο βρέθηκαν οπαδοί του Παναιτωλικού, έτσι και σήμερα στο Αγρίνιο, οι φίλοι του Ατρομήτου έχουν δυναμική παρουσία. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:33
4' Κλέβει ο Ατρόμητος, αλλά δεν μπορεί να κάνει κάτι ο Κουλούρης μέσα στην περιοχή. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:34
5' Κόρνερ για το Ατρόμητο από τα αριστερά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:35
6' Απίθανη διπλή επέμβαση του Ανέστη σε βολίδα του Μουνίθ! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:36
7' Οφσάιντ για τον Παναιτωλικό. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:40
11' Κόρνερ για τους γηπεδούχους αριστερά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:41
12' Τρέχει στην αντεπίθεση ο Ατρόμητος, κόβουν οι αμυντικοί του Παναιτωλικού. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:43
by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:43
Πέντε τελικές προσπάθειες ο Ατρόμητος με τις δύο στον στόχο, καμία οι Αγρινιώτες. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:44
14' Κερδίζει ένα φάουλ στην άμυνα ο Μαυρομμάτης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:47
18' Πολλές μονομαχίες στον χώρο του κέντρου και προσπάθειες να βγουν στην αντεπίθεση. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:48
19' Ο Ντίας στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα μετά από κόρνερ, αλλά ο επόπτης σηκώνει τη σημαία. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:50
21' Περιμένουμε να ελεγχθεί η φάση από το VAR. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:51
22' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ, ο Καραντώνης συμβουλεύεται το VAR και μετρά το τέρμα! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:54
25' Πιέζει ασταμάτητα ο Παναιτωλικός, αμύνεται ο Ατρόμητος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:57
28' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ ΜΕ ΣΟΥΤΑΡΑ ΤΟΥ ΜΟΥΝΙΘ! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:58
Ο Ισπανός παίρνει την μπάλα 10-15 μέτρα έξω από την περιοχή και με ένα δυνατό αριστερό φαλτσαριστό σουτ, αφήνει άγαλμα τον Ανέστη! by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:00
31' Κόρνερ από τα δεξιά ο Ατρόμητος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:02
33' Πολλά φάουλ στο ματς, ευτυχώς δεν επηρεάζουν τον ρυθμό. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:03
34' Εκτέλεσε απευθείας από μακριά με φάλτσο ο Μουνίθ, μπλοκάρει άνετα ο Ανέστης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:05
35' Τακουνάκι του Λούι από κοντά, κόρνερ διώχνει ο Στρούγγης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:05
36' ΓΚΟΛ Ο ΝΤΙΑΣ ΜΕ ΚΕΦΑΛΙΑ ΚΑΙ 2-2 Ο ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ! by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:06
Φάση καρμπόν με το πρώτο γκολ, με τη μπάλα να σπάει με κεφαλιά μετά το κόρνερ και τον Ντίας να την στέλνει στα δίχτυα από κοντά στο δεύτερο δοκάρι! by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:06
21:06
21:08
38' Απίθανη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό, με τον Νταγκό να κατεβάζει τη μπάλα στο δεύτερο δοκάρι από κόρνερ και να σουτάρει με δύναμη πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Γιαννιώτη. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:10
40' Νέο σουτ του Νταγκό με το δεξί, «ξυρίζει» τα δοκάρια του Γιαννιώτη. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:11
41' Φάουλ του Έρλινγκμαρκ στον Ντουάρτε και κίτρινη κάρτα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:13
43' Φαλτσαριστό σουτ του Κουλούρη περνάει πάνω από τη γωνία του Ανέστη. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:15
45' Γιαννιώτης εντυπωσιακά 20 μέτρα έξω από την περιοχή του σώζει τον Ατρόμητο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:16
Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:17
45+2' Έχει «χαλάσει» λίγο ο ρυθμός του παιχνιδιού. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:17
45+3' Κερδίζει φάουλ ο Νταμπό από τον Κιβρακίδη, έξω από την περιοχή! by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:36
47' Ο Χαρίσης κλέβει τη μπάλα στον χώρο του κέντρου, μπαίνει στην περιοχή αλλά από την πίεση που δέχεται, το σουτ του φεύγει ψηλά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:38
49' Τεράστια στιγμή με τον Στρούγγη να πλασάρει στον αέρα μετά από κεφαλιά-πάσα του Μαυρομμάτη, αλλά την μπάλα να φεύγει ψηλά! by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:42
53' Τράβηγμα του Καστεγιάνο στον Ντουάρτε και φάουλ στο όριο της μεγάλης περιοχής, από αριστερά σχεδόν στην γραμμή του άουτ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:43
54' Κεφαλιά του Βέργου, ελάχιστα έξω από το δεξί δοκάρι του Γιαννιώτη. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:44
55' Αψιμαχίες μεταξύ των παικτών! by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:44
Έχουν μπει και από τους πάγκους μέσα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:45
Όλα έχουν ξεκινήσει από ένα σκληρό φάουλ του Χαρίση στον Νταγκό. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:46
57' Κίτρινη κάρτα σε Χαρίση και Κορνέλιους. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:47
59' Ξανά ένταση, αυτή τη φορά παράπονα στον Καραντώνη από τους παίκτες του Ατρομήτου για αγκωνιά στον Μουνίθ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:53
63' Κίτρινη κάρτα στον Μουνίθ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:57
68' Προσπαθεί από αριστερά αρκετές φορές ο Κορνέλιους, αλλά τίποτα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:00
72' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΥΛΟΥΡΗ! by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:02
Ο Έλληνας επιθετικός παίρνει τη μπάλα μετά από τακουνάκι του Χαρίση, μπαίνει περιοχή από τη δεξιά γωνία και με έναν κεραυνό στο αριστερό παραθυράκι του Ανέστη κάνει το 2-3! by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:04
74' Μπαρμπόσα, Μεντόσα, Βαρόνε στη θέση των Ντίας, Μάρτνενσον, Νταγκό. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:05
76' Έξω ο Μουνίθ, μέσα ο Καρτάλης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:06
78' Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:07
79' Σάλομον στο έδαφος, ζητάει αλλαγή. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:08
80' Μέσα ο Ντένιτς, έξω ο Αυστριακός. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:09
22:11
82' Καρέλης, Μόρσεϊ στη θέση των Ντουάρτε, Αντούνες. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:14
22:14
12-9 οι τελικές προσπάθειες υπέρ του Ατρομήτου. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:15
87' Σουτ του Κουλούρη από μακριά, δεν ανησυχεί ο Ανέστης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:19
90' Ο Μόρσει πήγε να βάλει γκολ, όμως η κεφαλιά του δεν βρίσκει στόχο! by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:19
90+1' Νταβιώτης αντί Κλωναρίδη. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:20
Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος! by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:22
90+3' Κίτρινη κάρτα στον Αναστασίου. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:23
90+4' Πέφτει στην περιοχή και ζητάει πέναλτι ο Καρέλης, δεν υπάρχει κάτι. by Χρήστος Κατριμουστάκης