Παρακολουθήστε live από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για το Super League 1.

16:59
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση ανάμεσα στον Ατρόμητο και στον Αστέρα Τρίπολης για την 24η αγωνιστική της Super League. by Αναστασία Βοσνάκη
16:59
Δεν έχουν την πολυτέλεια να αναζητούν τα λάθη του τελευταίου αγώνα τους. Ο Ατρόμητος προηγήθηκε 2-0 του ΟΦΗ και ισοφαρίστηκε, ενώ ο Αστέρας Τρίπολης έχασε στην έδρα του από τον Ιωνικό, αν και σκόραρε πρώτος. Ωστόσο και οι δύο παραμένουν στους στόχους τους, με το μεταξύ τους παιχνίδι βέβαια να γίνεται ιδιαίτερα κρίσιμο. by Αναστασία Βοσνάκη
17:00
Στον πρώτο γύρο ο Αστέρας, που μέχρι τότε σκόραρε πολύ δύσκολα, επικράτησε με 6-2, μένοντας για τέταρτο παιχνίδι μεταξύ τους αήττητος. Ήταν η πρώτη φορά που αγώνας τους είχε τόσα πολλά γκολ και μι από τις δύο ομάδες πέτυχε έξι. by Αναστασία Βοσνάκη
17:00
Στο Περιστέρι πέρσι ο Αστέρας πήρε ισοπαλία, αφού ο Ατρόμητος είχε κάνει πέντε νίκες στη σειρά. Ο Ατρόμητος είναι αήττητος στα τελευταία 11 μεταξύ τους στο Περιστέρι, με οκτώ νίκες και τρεις ισοπαλίες. Ο Αστέρας νίκησε για τελευταία φορά πριν από εννέα χρόνια, στις 17 Μαρτίου 2013 με 2-0. by Αναστασία Βοσνάκη
17:01
Η ιστορία: Νίκες Ατρομήτου: 11, Ισοπαλίες: 10, Νίκες Αστέρα Τρίπολης: 13 Με γηπεδούχο τον Ατρόμητο: Νίκες Ατρομήτου: 8, Ισοπαλίες: 5, Νίκες Αστέρα Τρίπολης: 3 by Αναστασία Βοσνάκη
19:07
Πάμε να δούμε τις ενδεκάδες των δυο ομάδων. by Αναστασία Βοσνάκη
19:07
Ατρόμητος (Κρις Κόλμαν): Γιαννιώτης, Κιβρακίδης, Χατζηϊσαΐας, Μαυρομμάτης, Καστεγιάνο, Χαρίσης, Σάλομον, Μουνίθ, Ροτάριου, Κουλούρης, Αλιμπέκ by Αναστασία Βοσνάκη
19:08
Αστέρας Τρίπολης (Μίλαν Ράσταβατς): Τσιφτσής, Καρμόνα, Πίτσου, Αντζουλας, Τασουλής, Μουνάφο, Κανελλόπουλος, Κρέσπι, Σίτο, Σονί, Μπαράλες by Αναστασία Βοσνάκη
19:19
Στον πάγκο για τον Ατρόμητο: Μάριτς, Βασιλαντωνόπουλος, Παπαδόπουλος, Σπιριντόνοβιτς, Ογκουστ, Κλωναρίδης, Τζοβάρας, Ντένιτς, Ναμπί. by Αναστασία Βοσνάκη
19:22
Στον πάγκο για τον Αστέρα: Παπαδόπουλος, Άλβαρες Γκαρθία, Ιγκλέσιας, Σανταφέ, Καπίγια, Τιλίκα, Ριέρα, Μπενίτο. by Αναστασία Βοσνάκη
19:23
Την αναμέτρηση ορίστηκε να διευθύνει ο κ. Καραντώνης, με βοηθούς τους κ.κ. Παπαδάκη, Νικολακάκη και τέταρτο τον κ. Ζαμπαλά. Στο VAr θα είναι ο Βούλγαρος Στογιάνοφ και ο κ. Φωτόπουλος. by Αναστασία Βοσνάκη
19:29
1' Σέντρα στην αναμέτρηση! by Αναστασία Βοσνάκη
19:31
2' Γκολ ο Ατρόμητος με σουτ του Μουνίθ! by Αναστασία Βοσνάκη
19:32
3' Κόρνερ για τον Αστέρα by Αναστασία Βοσνάκη
19:33
Περνάει ανεκμετάλλευτο by Αναστασία Βοσνάκη
19:33
Οι Περιστεριώτες μπήκαν πολύ δυνατά στο ματς, με γκολ από τα... αποδυτήρια. by Αναστασία Βοσνάκη
19:39
9' Σουτ ο Ροτάριου, μπλοκάρει ο Τσιφτσής. by Αναστασία Βοσνάκη
19:40
11' Σουτ ο Κουλούρης, τον πρόλαβε ο Τσιφτσής. by Αναστασία Βοσνάκη
19:41
12' Κόρνερ για τον Ατρόμητο by Αναστασία Βοσνάκη
19:41
Πέρασε ανεκμετάλλευτο. by Αναστασία Βοσνάκη
19:43
14' Φάουλ για τον Αστέρα σε καλό σημείο. by Αναστασία Βοσνάκη
19:44
Εκτέλεσε ο Σονί, έβγαλε σε κόρνερ ο Γιαννιώτης. by Αναστασία Βοσνάκη
19:44
Το κόρνερ πέρασε ανεκμετάλλευτο. by Αναστασία Βοσνάκη
19:49
20' Αρκετή ένταση υπάρχει στο ματς. by Αναστασία Βοσνάκη
19:53
24' Κάρτα ο Μπαράλες. by Αναστασία Βοσνάκη
19:54
Πολλά νεύρα.... Οι παίκτες και των δυο ομάδων παίζουν με ένταση. Ένταση προκλήθηκε πριν από λίγη ώρα και με τον κόσμο του Ατρομήτου, που ''αντάλλαξε'' μερικές κουβέντες με τους αναπληρωματικούς του Αστέρα. by Αναστασία Βοσνάκη
19:58
20:00
31' Απίστευτη χαμένη ευκαιρία του Μπαράλες που δεν κατάφερε να σκοράρει με κεφαλιά από πλεονεκτική θέση. by Αναστασία Βοσνάκη
20:03
34' Αναγκαστική αλλαγή για τον Ατρόμητο. Έξω ο Κιβρακίδης, μέσα ο Βασιλαντωνόπουλος. by Αναστασία Βοσνάκη
20:07
38' Κόκκινη στον Κρέσπι. Σκληρό μαρκάρισμα στον Μουνίθ, με 10 ο Αστέρας για 2ο σερί παιχνίδι! by Αναστασία Βοσνάκη
20:10
41' Σουτ ο Ροτάριου, η μπάλα στα χέρια του Τσιφτσή. by Αναστασία Βοσνάκη
20:12
43' Σέντρα ο Βασιλαντωνόπουλος, μπλοκάρει ο Τσιφτσής. by Αναστασία Βοσνάκη
20:14
45' Κίτρινη ο Βασιλαντωνόπουλος. by Αναστασία Βοσνάκη
20:15
Δυο λεπτά ο έξτρα χρόνος. by Αναστασία Βοσνάκη
20:15
45+1' Σουτ ο Κουλούρης, η μπάλα ψηλά άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:18
Τέλος στο πρώτο μέρος. Ατρόμητος- Αστέρας: 1-0 με γκολ του Μουνίθ στα πρώτα δευτερόλεπτα του αγώνα. Οι Αρκάδες παίζουν με 10 παίκτες μετά την αποβολή του Κρέσπι στο 38'. by Αναστασία Βοσνάκη
20:31
46' Παπαδόπουλος αντί Μαυρομμάτη για τον Ατρόμητο. by Αναστασία Βοσνάκη
20:32
46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο. by Αναστασία Βοσνάκη
20:36
Αναγνωριστικό το πρώτο πεντάλεπτο του β' μέρους, ο Ατρόμητος δίνει χώρους στον Αστέρα ώστε να κλέψει μπάλες και να φύγει στην κόντρα θέλοντας να εκμεταλλευτεί το αριθμητικό του πλεονέκτημα. by Αναστασία Βοσνάκη
20:37
51' Φάουλ για τον Ατρόμητο στα όρια της περιοχής. Κάρτα στον Πίτσου. by Αναστασία Βοσνάκη
20:38
52' Τρομερή επέμβαση του Τσιφτσή στην εξαιρετική εκτέλεση φάουλ του Κουλούρη. by Αναστασία Βοσνάκη
20:42
56' Μεγάλη φάση για τον Αστέρα. Ο Σονί έκανε το σουτ έξω από την περιοχή, ο Γιαννιώτης δύσκολα σε κόρνερ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:44
58' Φάουλ του Παπαδόπουλου στον Μπαράλες, άουτ δείχνει ο διαιτητής. Έξαλλοι στον Αστέρα με τον Καραντώνη... by Αναστασία Βοσνάκη
20:47
60' Συνεχίζουν τις έντονες διαμαρτυρίες οι Αρκάδες για διαδοχικές φάσεις, μία σε φάουλ του Σονί που δεν δόθηκε και στη συνέχεια για ένα κόρνερ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:47
Τα... ακούει από την κερκίδα ο Ιγκλέσιας, παρότι έχει περάσει από τον Ατρόμητο. by Αναστασία Βοσνάκη
20:48
Νέα ένταση, αυτή τη φορά με έναν άνθρωπο από τον πάγκο του Αστέρα και τον αντίπαλο πάγκο. by Αναστασία Βοσνάκη
20:49
63' Κλωναρίδης, Έρλινγκμαρκ μέσα, έξω οι Ροτάριου, Σάλομον για τον Ατρόμητο. Μέσα οι Ιγκλέσιας, Άλβαρες για τον Αστέρα, έξω οι Τασουλής, Κανελλόπουλος. by Αναστασία Βοσνάκη
20:52
66' Κόρνερ για τον Αστέρα που πιέζει. by Αναστασία Βοσνάκη
20:54
68' Νέο κόρνερ... by Αναστασία Βοσνάκη
20:55
Στο έδαφος ο Παπαδόπουλος μετά από μονομαχία με τον Ίγκλεσιας. by Αναστασία Βοσνάκη
20:57
72' Εκτέλεση κόρνερ του Σονί, η μπάλα περνάει απ' όλους. by Αναστασία Βοσνάκη
21:00
74' Γκολ για τον Ατρόμητο με σουτ του Έρλινγκμαρκ! by Αναστασία Βοσνάκη
21:01
2-0 ο Ατρόμητος, παρότι δεν πάταγε καλά στο δεύτερο ημίχρονο κατάφερε να βρει το δεύτερο γκολ στην αντεπίθεση και παίρνει μεγάλο προβάδισμα για τη νίκη. by Αναστασία Βοσνάκη
21:01
76' Μέσα ο Ντένιτς, έξω ο Αλιμπέκ για τον Ατρόμητο. by Αναστασία Βοσνάκη
21:04
79' Σέντρα του Καρμόνα προς τον Μπαράλες, μπλόκαρε ο Γιαννιώτης. by Αναστασία Βοσνάκη
21:08
Τελευταίο δεκάλεπτο, να δούμε αν μπορεί κάτι να αλλάξει στο ματς... by Αναστασία Βοσνάκη
21:09
83' Κάρτα στον Χαρίση, φάουλ για τον Αστέρα εκτός περιοχής. by Αναστασία Βοσνάκη
21:10
85' Φοβερή εκτέλεση του Άλβαρες, ελάχιστα δίπλα από το αριστερό "Γ" της εστίας. by Αναστασία Βοσνάκη
21:13
87' Μέσα οι Καπίγια, Ριέρα, έξω οι Μουνάφο, Αντζουλάς. by Αναστασία Βοσνάκη
21:16
4 λεπτά ο έξτρα χρονος. by Αναστασία Βοσνάκη
21:20
Τέλος στο ματς! Ο Ατρόμητος επικράτησε 2-0 του Αστέρα χάρη στα τέρματα των Μουνίθ (1'), Έρλινγκμαρκ (74'). Με δέκα από το 38' έπαιζαν οι Αρκάδες λόγω αποβολής του Κρέσπι. by Αναστασία Βοσνάκη