19:21
19:22
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη των αναμετρήσεων στο πλαίσιο της τελευταίας αγωνιστικής στη φάση των ομίλων του Europa League by Παύλος Κουστέρης
19:25
Τα ματς που κάνουν σέντρα στις 19:45 είναι τα: Α’ ΟΜΙΛΟΣ: Λιόν-Ρέιντζερς Σπάρτα Πράγας-Μπρόντμπι Β’ ΟΜΙΛΟΣ: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Αϊντχόφεν Στουρμ Γκρατς-Μονακό Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: Λέγκια Βαρσοβίας-Σπάρτακ Μόσχας Νάπολι-Λέστερ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ: Φενέρ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης Άντβερπ-Ολυμπιακός by Παύλος Κουστέρης
19:42
19:43
19:45
Έναρξη των αναμετρήσεων by Παύλος Κουστέρης
19:50
4' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΝΑΠΟΛΙ! Νάπολι-Λέστερ 1-0! Σκόρερ ο Ουνάς by Παύλος Κουστέρης
19:51
7' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ! 1-0 κόντρα στη Μονακό by Παύλος Κουστέρης
19:54
7' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΒΕΡΠ! Ο Ολυμπιακός μένει πίσω στο σκορ από τους Βέλγους (1-0) με γκολ του Μπαλικγουισά by Παύλος Κουστέρης
20:02
Το γκολ της Αντβέρπ
by Παύλος Κουστέρης
20:03
17' Λέγκια Βαρσοβίας-Σπαρτάκ Μόσχας 0-1 by Παύλος Κουστέρης
20:06
Το γκολ της Νάπολι κόντρα στη Λέστερ
20:10
24' Κάνει το 2-0 η Νάπολι κόντρα στη Λέστερ! Σκόρερ για τους Ιταλούς ο Ελμάς by Παύλος Κουστέρης
20:13
27' ΓΚΟΛ Η ΛΕΣΤΕΡ! Μειώνει σε 2-1 κόντρα στη Νάπολι με γκολ του Έβανς by Παύλος Κουστέρης
20:17
30' ΓΚΟΛ Η ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ! Ανοίγει το σκορ μέσα στην Τουρκία με επί της Φενέρ με γκολ του Σο by Παύλος Κουστέρης
20:17
30' ΓΚΟΛ Η ΜΟΝΑΚΟ! Ισοφαρίζει σε 1-1 το ματς με τη Στουρμ Γκρατς by Παύλος Κουστέρης
20:20
33' ΓΚΟΛ Η ΛΕΣΤΕΡ! Ισοφαρίζει σε 2-2 τη Νάπολι με το γκολ του Χολ by Παύλος Κουστέρης
20:26
42' Λιόν-Ρέιντζερς 0-1 by Παύλος Κουστέρης
20:28
43' Ρεάλ Σοσιεδάδ-Αϊνχόφεν 1-0 by Παύλος Κουστέρης
20:29
43' Σπάρτα Πράγας-Μπρόντμπι 1-0 by Παύλος Κουστέρης
20:29
42' Φενέρ-Άιντραχτ 1-1 by Παύλος Κουστέρης
20:31
Το γκολ της Άιντραχτ
20:35
Τα σκορ των πρώτων ημιχρόνων Α’ ΟΜΙΛΟΣ: Λιόν-Ρέιντζερς 0-1 Σπάρτα Πράγας-Μπρόντμπι 1-0 Β’ ΟΜΙΛΟΣ: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Αϊντχόφεν 1-0 Στουρμ Γκρατς-Μονακό 1-1 Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: Λέγκια Βαρσοβίας-Σπάρτακ Μόσχας 0-1 Νάπολι-Λέστερ 2-2 Δ’ ΟΜΙΛΟΣ: Φενέρ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης 1-1 Άντβερπ-Ολυμπιακός 1-0 by Παύλος Κουστέρης
20:43
Τα δύο γκολ της Λέστερ
20:43
Το 1-1 της Φενέρ
20:50
48' Λιόν-Ρέιντζερς 1-1 by Παύλος Κουστέρης
20:52
49' Σπάρτα Πράγας-Μπρόντμπι 2-0 by Παύλος Κουστέρης
21:02
53' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΝΑΠΟΛΙ! Ανακτά το προβάδισμα κόντρα στη Λέστερ και διαμορφώνει το 3-2 με το δεύτερο γκολ του Ελμάς by Παύλος Κουστέρης
21:08
62' Κάνει το 2-0 η Ρεάλ Σοσιεδάδ κόντρα στην Αϊντχόφεν by Παύλος Κουστέρης
21:24
21:32
89' Στουρμ Γκρατς-Μονακό 1-2 by Παύλος Κουστέρης
21:45
Τελικά σκορ σε όλες τις αναμετρήσεις Α’ ΟΜΙΛΟΣ Λιόν-Ρέιντζερς 1-1 Σπάρτα Πράγας-Μπρόντμπι 2-0 Β’ ΟΜΙΛΟΣ: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Αϊντχόφεν 3-0 Στουρμ Γκρατς-Μονακό 1-2 Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: Λέγκια Βαρσοβίας-Σπάρτακ Μόσχας 0-1 Νάπολι-Λέστερ 3-2 Δ’ ΟΜΙΛΟΣ: Φενέρ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης 1-1 Άντβερπ-Ολυμπιακός 1-0 by Παύλος Κουστέρης
21:49
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη των αναμετρήσεων των 22:00 by Αποστόλης Λιβάνιος
21:50
5ος όμιλος Λάτσιο-Γαλατασαράι Μαρσέιγ-Λοκομοτίβ Μόσχας 6ος όμιλος Λουντογκόρετς-Μίτιλαντ Μπράγκα-Ερυθρός Αστέρας 7ος όμιλος Σέλτικ-Μπέτις Φερεντσβάρος-Λεβερκούζεν 8ος όμιλος Γκενκ-Ραπίντ Βιέννης Γουέστ Χαμ-Ντιναμό Ζάγκρεμπ by Αποστόλης Λιβάνιος
21:58
Απρόοπτο για τον ΠΑΟΚ. Ξεκινάει ο Αουγκούστο αντί του Ελ Καντουρί, που ένιωσε ενοχλήσεις στην προθέρμανση. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:02
Έναρξη των ματς! by Αποστόλης Λιβάνιος
22:03
3' ΓΚΟΛ η Σέλτικ, 1-0! Με κεφαλιά του Γουέλς by Αποστόλης Λιβάνιος
22:04
4' ΓΚΟΛ η Ντιναμό Ζάγκρεμπ στην έδρα της Γουέστ Χαμ, 0-1! Με τηλεκατευθυνόμενη γκολάρα του Όρσιτς. Αξίζει να το δεύτερο το συγκεκριμένο τέρμα, με την πρώτη ευκαιρία θα το εχουμε by Αποστόλης Λιβάνιος
22:07
22:18
Δεν έχει αλλάξει κάτι στα παιχνίδια, μόλις δύο γκολ έως τώρα στη ζώνη των 22:00 by Αποστόλης Λιβάνιος
22:19
22:28
Το γκολ του ΠΑΟΚ (Conference)
22:29
30' ΓΚΟΛ η Ραπίντ κόντρα στην Γκενκ, 0-1. Έπειτα από υποδειγματική αντεπίθεση, ο Λιούμπιτσιτς άνοιξε το σκορ με άψογο τελείωμα by Αποστόλης Λιβάνιος
22:34
22:35
36' ΓΚΟΛ η Μαρσέιγ, 1-0 τη Λοκομοτίβ Μόσχας. Ο Μίλικ άνοιξε το σκορ by Αποστόλης Λιβάνιος
22:37
Η κατάσταση έχει διαμορφωθεί ως εξής... by Αποστόλης Λιβάνιος
22:37
5ος όμιλος Λάτσιο-Γαλατασαράι 0-0 Μαρσέιγ-Λοκομοτίβ Μόσχας 1-0 6ος όμιλος Λουντογκόρετς-Μίτιλαντ 0-0 Μπράγκα-Ερυθρός Αστέρας 0-0 7ος όμιλος Σέλτικ-Μπέτις 1-0 Φερεντσβάρος-Λεβερκούζεν 0-0 8ος όμιλος Γκενκ-Ραπίντ Βιέννης 0-1 Γουέστ Χαμ-Ντιναμό Ζάγκρεμπ 0-1 by Αποστόλης Λιβάνιος
22:46
Ημίχρονο στην Αγγλία: Γουέστ Χαμ-Ντιναμό Ζάγκρεμπ 0-1 by Αποστόλης Λιβάνιος
22:49
Μόνο το Μπράγκα-Ερυθρός Αστέρας είναι σε εξέλιξη, στα υπόλοιπα έχουμε ημίχρονο by Αποστόλης Λιβάνιος
22:50
Ημίχρονο και στην Πορτογαλία πλέον by Αποστόλης Λιβάνιος
22:51
23:03
Έναρξη στο δεύτερο μέρος! by Αποστόλης Λιβάνιος
23:12
52' ΓΚΟΛ η Μπράγκα, 1-0 τον Ερυθρό Αστέρα! Σκόρερ ο Γκαλένο με πέναλτι. Ειναι γκολ το οποίο μπορεί να δώσει πρόκριση και πρωτιά στους Ίβηρες. Αν παραμείνει δηλαδή, αυτό το σκορ by Αποστόλης Λιβάνιος
23:22
Ησυχία στα παιχνίδια έπειτα από το γκολ της Μπράγκα by Αποστόλης Λιβάνιος
23:28
ΓΚΟΛ η Μπέτις, 1-1 τη Σέλτικ στο 70'. Σκόρερ ο Ιγκλέσιας by Αποστόλης Λιβάνιος
23:29
70' ΓΚΟΛ ο Ερυθρός Αστέρας, 1-1 την Μπράγκα με πέναλτι του Κάται by Αποστόλης Λιβάνιος
23:30
72' ΓΚΟΛ η Σέλτικ, 2-1! Σκόρερ ο Χέντερσον by Αποστόλης Λιβάνιος
23:33
75' ΓΚΟΛ η Μπέτις, 2-2! Σκόρερ ο Μπόρχα Ιγκλέσιας και πάλι by Αποστόλης Λιβάνιος
23:39
77' ΓΚΟΛ η Σέλτικ και 3-2 την Μπέτις, με πέναλτι του Τέρνμπουλ by Αποστόλης Λιβάνιος
23:40
81' ΓΚΟΛ η Φερεντσβάρος, 1-0 τη Λεβερκούζεν. Σκόρερ ο Λαϊντουνί by Αποστόλης Λιβάνιος
23:46
88' ΓΚΟΛ η Σέλτικ, 4-2 την Μπέτις by Αποστόλης Λιβάνιος