Ατρόμητος-Παναθηναϊκός

Παρακολουθήστε live από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για το Κύπελλο Ελλάδας.

18:40
Καλησπέρα σας φίλες και φίλοι. by Σπύρος Σιαμπλής
18:41
Μαζί θα παρακολουθήσουμε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση του Ατρόμητου με τον Παναθηναϊκό, για την 5η φάση του Κυπέλλου Ελλάδας, στο Περιστέρι. by Σπύρος Σιαμπλής
18:43
Πριν από οτιδήποτε άλλο, θυμηθείτε εδώ την αρχική 11άδα του Παναθηναϊκού. by Σπύρος Σιαμπλής
18:43
Κι εδώ εκείνη του Ατρόμητου. by Σπύρος Σιαμπλής
18:44
Διαιτητής της αναμέτρησης έχει οριστεί ο Άγγελος Ευαγγέλου, ενώ χρέη διαιτητή VAR θα εκτελέσει ο Αριστοτέλης Διαμαντόπουλος. by Σπύρος Σιαμπλής
18:47
Δείτε πλάνα από την άφιξη της αποστολής του Παναθηναϊκού στο Περιστέρι.
by Σπύρος Σιαμπλής
18:50
Επιστρέφοντας στα αγωνιστικά, τώρα, στον πάγκο των γηπεδούχων θα καθίσουν οι Μανδάς, Βασιλαντωνόπουλος, Χατζηισαΐας, Καστεγιάνο, Αθανασίου, Ντένιτς, Μπεντινέλι, Τζαβίδας και Πισάνο. by Σπύρος Σιαμπλής
18:50
Ενώ στον πάγκο των φιλοξενούμενων θα βρίσκονται οι Διούδης, Βέλεθ, Ιωαννίδης, Χατζηθεοδωρίδης, Μπουζούκης, Βιγιαφάνιες, Αϊτόρ, Κώτσιρας και Μαουρίσιο. by Σπύρος Σιαμπλής
18:52
Ο λιλιπούτειος φίλος του Παναθηναϊκού θα δει από κοντά την αγαπημένη του ομάδα! Εικόνα live 21968961/13134.jpg by Σπύρος Σιαμπλής
18:56
Οι αναπληρωματικοί των δύο ομάδων μπαίνουν στο γήπεδο. by Σπύρος Σιαμπλής
18:56
Οι ποδοσφαιριστές των δύο ομάδων κάνουν τώρα την εμφάνισή τους στον αγωνιστικό χώρο μαζί με τους διαιτητές... by Σπύρος Σιαμπλής
18:58
Ενώ ακολουθούν οι καθιερωμένες φωτογραφίες και χειραψίες ανάμεσα στους πρωταγωνιστές. by Σπύρος Σιαμπλής
18:58
Όρκος νίκης από τους παίκτες του Ατρόμητου... by Σπύρος Σιαμπλής
18:58
Όλα είναι έτοιμα πλέον για την έναρξη της αναμέτρησης! by Σπύρος Σιαμπλής
18:59
1’ Αρχίζει ο αγώνας, με τον Ατρόμητο στη σέντρα. by Σπύρος Σιαμπλής
19:04
4' Ο Παπαδόπουλος ανατρέπει τον Αλεξανδρόπουλο, αλλά δεν καταλογίζεται φάουλ. by Σπύρος Σιαμπλής
19:04
5' Σέντρα του Χουάνκαρ από αριστερά, άουτ η μπάλα. by Σπύρος Σιαμπλής
19:05
6' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο, με τον Κουλούρη να αφήνει την μπάλα, αυτή να καταλήγει στον Κωτσόπουλο, που αρχικά κόβεται από τον Βέλεθ όμως την ξαναγυρίζει στον συμπαίκτη του, αλλά το πλασέ του περνάει δίπλα από την εστία του Μπρινιόλι!
19:09
10' Νέα φάση για τους γηπεδούχους, με τον Κουλούρη να καθυστερεί να σουτάρει και την μπάλα να κοντράρει προτού απομακρυνθεί... by Σπύρος Σιαμπλής
19:16
Συμπληρώθηκαν τα πρώτα 15 λεπτά. Ανούσια κατοχή μπάλας από πλευράς Παναθηναϊκού και επιπόλαια λάθη στα μετόπισθεν έως τώρα, πιο επικίνδυνος στις αντεπιθέσεις ο Ατρόμητος, που κρατάει τον αντίπαλο μακριά από την περιοχή του... by Σπύρος Σιαμπλής
19:17
17' Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό, από την ωραία προσποίηση στον Γκαλβάο και τη σέντρα του Χατζηγιοβάνη από δεξιά, με τον Καρλίτος να νικάει στον αέρα του Παπαδόπουλο αλλά η κεφαλιά που κάνει είναι άστοχη!
19:20
20' Σέντρα του Γκαλβάο από αριστερά, αδύναμη κεφαλιά του Κουλούρη, μπλοκάρει εύκολα ο Μπρινιόλι. by Σπύρος Σιαμπλής
19:21
21' Κόρνερ για τον ΠΑΟ, από τα δεξιά. by Σπύρος Σιαμπλής
19:22
22' Εκτέλεση του κόρνερ από τον Χατζηγιοβάνη, απομακρύνεται η μπάλα στο δεύτερο δοκάρι. by Σπύρος Σιαμπλής
19:25
Εν τω μεταξύ, ο Παναθηναϊκός δικαιώθηκε στη Επιτροπή Εφέσεων και θα έχει κανονικά κόσμο στα παιχνίδια του με ΟΦΗ και ΠΑΟΚ! by Σπύρος Σιαμπλής
19:26
19:26
25' Κίτρινες κάρτες σε Αλεξανδρόπουλο και Κωτσόπουλο, για την αψιμαχία που ξεκίνησε από το μαρκάρισμα του Κιβρακίδη στον Ρούμπεν Πέρεθ. by Σπύρος Σιαμπλής
19:29
19:33
Ημίωρο στην αναμέτρηση και δεν έχει αλλάξει κάτι. δραματικά, με εξαίρεση ίσως τα νεύρα των ποδοσφαιριστών που αυξήθηκαν. Οι φιλοξενούμενοι «απάντησαν» στις χαμένες ευκαιρίες, με τον Καρλίτος, αλλά συνεχίζουν να μην μπορούν να πατήσουν περιοχή, έχοντας πρόβλημα στην δημιουργία, την ώρα που οι Περιστεριώτες μένουν πιστοί το πλάνο τους και ψάχνουν μια «κόντρα» για να σκοράρουν. by Σπύρος Σιαμπλής
19:33
31' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό, από αριστερά τώρα, περνάει κι αυτό ανεκμετάλλευτο. by Σπύρος Σιαμπλής
19:34
19:34
34' Κίτρινη κάρτα στον Κώτσιρα, για φάουλ πάνω στον Σάλομον. by Σπύρος Σιαμπλής
19:37
36' Σέντρα σουτ του Χατζηγιοβάνη από δεξιά, με τον Γιαννιώτη να αποκρούει με δυσκολία... by Σπύρος Σιαμπλής
19:38
38' Γκολ! 1-0 ο Παναθηναϊκός, με την σέντρα του Χουάνκαρ από αριστερά στο δεύτερο δοκάρι, την προβολή-γύρισμα του Χατζηγιοβάνη παράλληλα με την εστία και τον Καρλίτος να σκοράρει σε κενή εστία, ενώ η φάση ελέγχεται και μέσω VAR...
19:44
41' Σέντρα του Κιβρακίδη, ο Κωτσόπουλος σουτάρει, στέλνοντας τη μπάλα άουτ. by Σπύρος Σιαμπλής
19:44
45' Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις. by Σπύρος Σιαμπλής
19:46
45'+1' Λήξη του πρώτου ημιχρόνου, με τον Παναθηναϊκό να προηγείται του Ατρόμητου με 1-0. by Σπύρος Σιαμπλής
20:01
Χωρίς αλλαγές ξεκινούν στην επανάληψη οι δύο ομάδες. by Σπύρος Σιαμπλής
20:01
46’ Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου, με τον Παναθηναϊκό στη σέντρα. by Σπύρος Σιαμπλής
20:04
48' Σέντρα του Κωτσόπουλου από δεξιά για τον επερχόμενο Κουλούρη, προλαβαίνει και διώχνει ο Κώτσιρας, πριν ο δεύτερος γίνει απειλητικός... by Σπύρος Σιαμπλής
20:12
56' Σουτ του Κουλούρη από το ύψος της μεγάλης περιοχής, είναι αδύναμο και η μπάλα καταλήγει στην αγκαλιά του Μπρινιόλι. by Σπύρος Σιαμπλής
20:15
58' Ωραία κίνηση του Καρλίτος, που στρώνει την μπάλα στον Παλάσιος, αλλά το σουτ του λίγο έξω από την περιοχή είναι άστοχο... by Σπύρος Σιαμπλής
20:17
60' Αναγκαστική αλλαγή για τους γηπεδούχους. Έξω ο Κιβρακίδης, μέσα ο Βασιλαντωνόπουλος. by Σπύρος Σιαμπλής
20:17
61' Κόρνερ για τον Ατρόμητο, από τα δεξιά. by Σπύρος Σιαμπλής
20:18
61' Εκτέλεση του κόρνερ από τον Νάτσο, ο Παπαδόπουλος κάνει την κεφαλιά αλλά αυτή περνάει άουτ. by Σπύρος Σιαμπλής
20:19
63' Πολύ καλή φάση για τον Παναθηναϊκό, με τον Καρλίτος να αφήνει πίσω του τον Νάτσο, να βγάζει κάθετα για τον Χατζηγιοβάνη, αλλά εκείνον να μην μπορεί να νικήσει στο τετ α τετ τον Γιαννιώτη, ενώ η μπάλα βρίσκει και πάνω του στη συνέχεια!
20:20
63' Κίτρινη κάρτα στον Σάρλια, για χέρι. by Σπύρος Σιαμπλής
20:26
69' Βιτάλ αντί Παλάσιος, η πρώτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. by Σπύρος Σιαμπλής
20:27
70' Διπλή αλλαγή ο Ατρόμητος. Έξω Νάτσος και Κωτσόπουλος, μέσα Ντένιτς και Τζαβίδας, by Σπύρος Σιαμπλής
20:28
71' Μια ακόμα καλή φάση για τον Παναθηναϊκό, με τον Σάλομον να κινδυνεύει να πετύχει... αυτογκόλ με κεφαλιά, αλλά ο Γιαννιώτης αποκρούει με δυσκολία σε κόρνερ! by Σπύρος Σιαμπλής
20:29
74' Σέντρα του Ντένιτς από δεξιά, προβολή του Βασιλαντωνόπουλου, άουτ η μπάλα. by Σπύρος Σιαμπλής
20:32
76' Μπεντινέλι και Αθανασίου μέσα, έξω Καρτάλης και Μαυρομάτη. by Σπύρος Σιαμπλής
20:33
Συνεχίζει με δέκα προσωρινά ο Παναθηναϊκός, λόγω τραυματισμού του Χουάνκαρ. by Σπύρος Σιαμπλής
20:34
78' Επιστρέφει ο Χουάνκαρ, αλλά θα γίνει αλλαγή. by Σπύρος Σιαμπλής
20:35
80' Αλλαγή για τον ΠΑΟ, με τον Σάντσες να παίρνει τη θέση του τραυματία Χουάνκαρ. by Σπύρος Σιαμπλής
20:37
81' Ο Βιτάλ παίρνει όμορφα τη μπάλα, συγκλίνει και σουτάρει αλλά ο Στρούγγης κόβει με τάκλιν. by Σπύρος Σιαμπλής
20:40
84' Φάουλ σε καλό σημείο για τον Ατρόμητο, μπλοκάρει ο Μπρινιόλι. by Σπύρος Σιαμπλής
20:41
85' Μεγάλη επέμβαση του Γιαννιώτη με το στήθος στο τελείωμα του Χατζηγιοβάνη, που προηγουμένως έχει μπει όμορφα στη μικρή περιοχή. by Σπύρος Σιαμπλής
20:43
87' Ένα σουτ του Κουλούρη σταματά στα αντίπαλα σώματα. by Σπύρος Σιαμπλής
20:43
88' Φάουλ του Παπαδόπουλου στον Ιωαννίδη από πίσω, με τον Παναθηναϊκό να κερδίζει πολύτιμα δευτερόλεπτα. by Σπύρος Σιαμπλής
20:45
90' Έξω ο Χατζηγιοβάνης, μέσα ο Πούγγουρας. by Σπύρος Σιαμπλής
20:46
Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος. by Σπύρος Σιαμπλής
20:47
91' Αδύναμη κεφαλιά από πλεονεκτική θέση του Βιτάλ, σταματά τη μπάλα ο Γιαννιώτης. by Σπύρος Σιαμπλής
20:48
92' Μετά από εκτέλεση φάουλ, ο Παπαδόπουλος πήρε την κεφαλιά αλλά η την έστειλε ψηλά. by Σπύρος Σιαμπλής
20:49
94' Τελευταίο κόρνερ, όλοι μέσα για Ατρόμητο. by Σπύρος Σιαμπλής
20:50
Οι Περιστεριώτες κερδίζουν φάουλ ελάχιστα έξω από την περιοχή του Παναθηναϊκού και ο Ατρόμητος έχει μια ακόμα ευκαιρία. by Σπύρος Σιαμπλής
20:51
95' Ο Αθανασίου την στέλνει ψηλά και τέλος στο ματς! by Σπύρος Σιαμπλής