Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση ανάμεσα στον Ατρόμητο και τον Αστέρα Τρίπολης στο Περιστέρι, για την 25η αγωνιστική της Super League. by Χρήστος Κατριμουστάκης
Ατρόμητος: Θεοδωράκης, Γούτας, Μαυρομμάτης, Τομάσεβιτς, Νάτσος, Σάλομον, Χαρίσης, Ούμπιδες, Αγκάγιεφ, Μουνίθ, Μανούσος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
Αστέρας Τρίπολης: Τσιφτσής, Κότσιρας, Άλβαρες, Χριστόπουλος, Σουάρεθ, Βαλιέντε, Μουνάφο, Ριέρα, Σίτο, Μπαράλες, Ρίτζις. by Χρήστος Κατριμουστάκης
Ο Σάββας Παντελίδης δεν μπορεί να υπολογίζει τον Λεωνίδα Κιβρακίδη που έχασε όλες τις προπονήσεις της εβδομάδας, όπως και τον Ανδρέα Γιαννιώτη, που επίσης κρίθηκε ανέτοιμος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:12
Ο Μίλαν Ράσταβατς δεν μπορεί να υπολογίζει στις υπηρεσίες του Καστάνιος, ο οποίος αισθάνθηκε ενοχλήσεις, και του τιμωρημένου Τίλικα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:13
Διαιτητές: Εμμανουήλ Σκουλάς, Βοηθοί: Ιωάννης Καραγκιζόπουλος, Θεόδωρος Αϊναλής, 4ος Διαιτητής: Γεώργιος Βρέσκας by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:14
Όλα έτοιμα για την έναρξη του παιχνιδιού by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:16
Σέντρα στο ματς by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:19
3' Πρωτοβουλία των κινήσεων για τον Ατρόμητο στα πρώτα λεπτά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:21
6' Χωρίς φάση μέχρι στιγμής το παιχνίδι. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:23
8' Φάουλ σε καλό σημείο για τον Αστέρα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:24
9' Η μπάλα κοντράρει στα σώματα και καταλήγει στην αγκαλιά του Θεοδωράκη. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:29
13' Αρκετές μονομαχίες με πολλά φάουλ στο χώρο του κέντρου. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:30
14' Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μουνίθ, λίγο έξω από το δεξί δοκάρι του Τσιτφτσή. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:32
16' Ο Ριέρα κλέβει την μπάλα αλλά η άμυνα του Ατρομήτου σώζει τον κίνδυνο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:35
19' ΓΚΟΛ για τον Ατρόμητο με τον Μανούσο! by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:36
Μετά από εκτέλεση κόρνερ, ο Μανούσος με όμορφη γυριστή κεφαλιά έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Τσιφτσή, την στιγμή που οι αμυντικοί του Αστέρα "πέταγαν" χαρταετό ενόψει Καθαράς Δευτέρας. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:38
23' Προσπαθεί να πάρει μέτρα στο γήπεδο ο Αστέρας. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:40
24' Στο έδαφος ο Θεοδωράκης, μπαίνει το ιατρικό επιτελείο του Ατρομήτου. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:44
28' Αναγκαστική αλλαγή τερματοφύλακα για τον Ατρόμητο, μέσα ο Μανδάς, έξω με δάκρυα στα μάτια ο Θεοδωράκης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:45
30' Ο Αστέρας έχει την κατοχή και ψάχνει το γκολ της ισοφάρισης, με τους γηπεδούχους να έχουν κλείσει τους χώρους. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:48
by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:49
34' Ζητούν πέναλτι οι παίκτες του Ατρομήτου για χέρι, τίποτα λέει το VAR. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:52
36' Η κεφαλιά του Μπαράλες περνάει λίγο πάνω από τα δοκάρια του Μανδά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:55
39' Φάουλ σε εξαιρετικό σημείο για τον Αστέρα by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:55
Μπλοκάρει ο Μανδάς που έδειχνε να ελέγχει την φάση. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:56
40' Τεράστια χαμένη ευκαιρία για τους φιλοξενούμενους, με τον Μπαράλες να μην μπορεί να στείλει την μπάλα στα δίχτυα από κοντά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:00
44' Δύο συνεχόμενες επεμβάσεις από τον Μανδά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:03
45+3' ΓΚΟΛ για τον Ατρόμητο by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:04
Οφσάιντ λέει ο επόπτης by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:04
Θα το δουν στο VAR by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:05
Τελικά το γκολ του Αγκάγιεφ δεν μετράει, συνέχεια στο ματς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:06
Τέλος πρώτου ημιχρόνου, με τον Ατρόμητο να προηγείται με 1-0, χάρη στο γκολ του Μανούσου στο 20'. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:06
18:20
Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες για το δεύτερο ημίχρονο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:22
Αλλαγή για τον Ατρόμητο, μέσα ο Νταβιώτης, έξω ο Αγκάγιεφ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:23
Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο! by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:24
47' Αδύναμο σουτ του Φερνάντεθ, καταλήγει στην αγκαλιά του Μανδά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:25
18:29
51' Μεγάλη ευκαιρία του Κρέσπι, με τον Τομάσεβιτς να κάνει σωτήρια προβολή. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:31
54' Πιέζει αρκετά ο Αστέρας, σε μόνιμη θέση άμυνας ο Ατρόμητος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:36
58' Συνεχίζουν να έχουν την κυριαρχία στο κομμάτι της κατοχής οι Αρκάδες. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:36
59' Ο Βαλιέντε πιάνει την κεφαλιά, αλλά ο Μανδάς μπλοκάρει και πάλι. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:39
61' Αλλαγή για τον Αστέρα, μέσα ο Ιγκλέσιας, έξω ο Βαλιέντε. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:40
63' Σουτ εντός περιοχής από τον Φερνάντεθ, με την μπάλα να φεύγει απελπιστικά άουτ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:45
67' Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο, μέσα οι Γκάλο και Κωτσόπουλος, έξω οι Μουνίθ και Μανούσος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:47
69' Πατάει συνεχώς περιοχή ο Αστέρας, καλά κλεισμένος ο Ατρόμητος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:51
72' Κίτρινη κάρτα στον Ιγκλέσιας by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:53
74' Κίτρινη κάρτα στον Τομάσεβιτς για σκληρό μαρκάρισμα by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:54
75' Κίτρινη κάρτα στον Νάτσο by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:54
76' ΓΚΟΛ για τον Αστέρα! by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:55
Στην πρώτη του επαφή με την μπάλα, λίγα δευτερόλεπτα μετά την είσοδό του στο ματς, ο Αλί Μπαμπά με εντυπωσιακό σουτ ισοφαρίζει για τους Αρκάδες. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:57
80' Αλλαγή για τον Ατρόμητο, μέσα ο Χριστοδουλόπουλος, έξω ο Ούμπιδες. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:59
81' Μπλοκάρει το σουτ του Χριστοδουλόπουλου ο Τσιφτσής. Πρώτη τελική για τους Περιστεριώτες στο δεύτερο ημίχρονο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:02
85' Άλλη μια κάρτα του Σκουλά στον πάγκο του Ατρομήτου. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:04
87' Κίτρινη κάρτα στον Μπαράλες για χτύπημα στον Γούτα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:06
89' Ξανά σουτ του Χριστοδουλόπουλου, ξανά στη θέση του ο Τσιφτσής. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:08
90' Δεύτερη κίτρινη στον Ιγκλέσιας και αποβολή! by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:09
Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:10
Συμπληρώθηκαν τα τρία λεπτά, θα παίξουμε λίγο ακόμα... by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:13
Τέλος στο ματς! Ατρόμητος και Αστέρας Τρίπολης ήρθαν ισόπαλοι με σκορ 1-1 στο Περιστέρι. Οι Περιστεριώτες προηγήθηκαν με τον Μανούσο (20'), αλλά ο Αλί Μπαμπά ισοφάρισε στο 76' για το τελικό σκορ. Επέκτεινε το αήττητό του στα 10 ματς ο Αστέρας, αν και ουσιαστικά χάνει έδαφος ενόψει των πλέι οφ και στο κυνήγι ενός εισιτηρίου που οδηγεί στην Ευρώπη της νέας σεζόν. by Χρήστος Κατριμουστάκης