Καλησπέρα σας! by Χρήστος Κατριμουστάκης
14:45
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και τον Απόλλων Σμύρνης στο γήπεδο της Τούμπας, για την 21η αγωνιστική της Super League Interwetten. by Χρήστος Κατριμουστάκης
14:47
Το παιχνίδι είναι προγραμματισμένο να ξεκινήσει στις 15:00. by Χρήστος Κατριμουστάκης
14:47
Πάμε να δούμε τις ενδεκάδες των δύο ομάδων by Χρήστος Κατριμουστάκης
14:50
ΠΑΟΚ: Ζίφκοβιτς, Βαρέλα, Ίνγκασον, Περέιρα, Βιεϊρίνια, Σβαμπ, Ελ Καντουρί, Μουργκ, Τζόλη, Ουάρντα και Κρμέντσικ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
14:51
Απόλλων: Βέρχουλστ, Μπρούτσιτς, Ντομίνγκες, Μπαξεβανίδης, Κολ, Ιωαννίδης, Μπεντινέλι, Κάλισιρ, Σλίβκα, Τσαμπούρης, Ντάουντα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
14:52
Διαιτητής: Βασίλειος Φωτιάς, Βοηθοί: Μιχαήλ Παπαδάκης, Βασίλειος Μωυσιάδης, 4ος Διαιτητής: Κωνσταντίνος Τσέτσιλας by Χρήστος Κατριμουστάκης
14:54
Ο Ζίφκοβιτς έμεινε εκτός βασικού σχήματος από τον Ουρουγουανό τεχνικό, όπως και ο Κρέσπο, ενώ από την πλευρά των φιλοξενούμενων έμειναν εκτός λόγω καρτών οι Λισγάρας, Φατιόν και Τσιλούλης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
14:57
Όλα έτοιμα για την έναρξη του ματς by Χρήστος Κατριμουστάκης
15:00
Σέντρα στο παιχνίδι by Χρήστος Κατριμουστάκης
15:02
3' Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά στο ματς χωρίς κάποια φάση by Χρήστος Κατριμουστάκης
15:04
4' Πρώτη τελική στο παιχνίδι με την κεφαλιά του Ουάρντα να περνά λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Βέρχουλστ by Χρήστος Κατριμουστάκης
15:05
6' Πιέζει ψηλά στο γήπεδο ο Απόλλωνας by Χρήστος Κατριμουστάκης
15:09
9' πρωτοβουλία κινήσεων από τον ΠΑΟΚ που παραμένει στην περιοχή του Απόλλων εδώ και 2-3 λεπτά by Χρήστος Κατριμουστάκης
15:13
13' το σουτ του Μουργκ πέρασε δίπλα από το δοκάρι του Βέρχουλστ, αλλά ο τερματοφύλακας των φιλοξενούμενων έδειχνε να ελέγχει την φάση. by Χρήστος Κατριμουστάκης
15:14
14' Απελπιστικά άουτ το σουτ του Σλίβκα μέσα από την μεγάλη περιοχή by Χρήστος Κατριμουστάκης
15:17
17' Έχει κερδίσει αρκετά κόρνερ ο ΠΑΟΚ, αλλά δεν έχει αξιοποιήσει κανένα by Χρήστος Κατριμουστάκης
15:17
Στο έδαφος ο Ντάουντα by Χρήστος Κατριμουστάκης
15:18
Συνεχίζεται κανονικά το ματς by Χρήστος Κατριμουστάκης
15:20
21' το παλεύει ο ΠΑΟΚ αλλά οι φιλοξενούμενοι έχουν κλείσει καλά τους χώρους by Χρήστος Κατριμουστάκης
15:21
15:23
15:28
27' αρκετές μονομαχίες στον χώρο κέντρου από τις δύο ομάδες που προσπαθούν αμφότερες να επιβάλλουν το παιχνίδι τους by www.sport-fm.gr
15:29
15:31
Μετά από κακό σουτ του Ελ Καντουρί, η μπάλα φτάνει στον Ουάρντα που τελειώνει την φάση από κοντά, με τον Κάλισιρ να κάνει τραγική άμυνα. by www.sport-fm.gr
15:32
15:34
15:35
15:36
36' Μεγάλη ευκαιρία του Απόλλων με το σουτ του Σλίβκα να περνάει ξυστά από το δοκάρι του Ζίφκοβιτς! by www.sport-fm.gr
15:39
39' Έφυγε όμορφα στην κόντρα ο Απόλλων αλλά ο Ντάουντα έχασε την κατοχή by Χρήστος Κατριμουστάκης
15:43
43΄ Δυνατό σουτ του Μουργκ και μεγάλη επέμβαση από τον Βέρχουλστ! by Χρήστος Κατριμουστάκης
15:46
Τέλος στο πρώτο ημίχρονο με τον ΠΑΟΚ να προηγείται με 1-0 του Απόλλωνα από το 29' με το γκολ του Ουάρντα! by Χρήστος Κατριμουστάκης
15:46
by Χρήστος Κατριμουστάκης
15:58
15:58
16:00
Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες για την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:02
Σέντρα και πάλι στο ματς by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:04
48' Στο έδαφος μετά από χτύπημα του Μπαξεβανίδη ο Τζόλης by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:07
50' Φωνάζουν για πέναλτι οι φιλοξενούμενοι πάνω στον Ιωαννίδη by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:07
Θα το δει στο VAR ο Φωτιάς, αφού από το replay φαίνεται να υπάρχει παράβαση by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:08
Πέναλτι για τον Απόλλωνα! by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:09
52' ΓΚΟΛ για τον Απόλλωνα με τον Τσαμπούρη που ισοφαρίζει σε 1-1 by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:12
55' Κίτρινη κάρτα του Τσαμπούρη για φάουλ στον Τζόλη by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:17
60' Ψάχνει και άλλο γκολ ο ΠΑΟΚ με τον Απόλλωνα να παραμένει απειλητικός by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:18
61' Τρομερή έμπνευση από τον Βιερίνια και σπουδαία επέμβαση του Βέλγου τερματοφύλακα by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:19
62' Μέσα οι Σβιντέρσκι και Καγκάβα, έξω οι Κρμέντσικ και Τζόλης by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:23
65' Μέσα οι Χουχούμης και Φερνάντες, έξω οι Μπρούτσιτς και Ντάουντα by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:23
16:28
71' Μεγάλη επέμβαση του Βέρχουλστ σε τετ-α-τετ του Σβιντέρσκι, κάνει ματσάρα ο Βέλγος! by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:30
72' Έξω ο Μουργκ, μέσα ο Ζίβκοβιτς by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:34
76' Έξω ο Μτεντινέλι, μέσα ο Κιτοκό by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:34
77' Πιέζει ασφυκτικά ο ΠΑΟΚ αλλά αντέχει ο Απόλλων by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:34
16:35
79' Το σουτ του Ιωαννίδη βρίσκει τον Ίνγκασον στο πρόσωπο με τρομερή ταχύτητα, στο έδαφος ο Ισλανδός by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:38
81' ΓΚΟΛ για τον Απόλλων με τον Μαρκ Φερνάντεζ! by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:38
Σοκάρει τον ΠΑΟΚ η αλλαγή του Γιώργου Παράσχου by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:42
85' Μακρινό σουτ του Φερνάντεζ, λίγο έξω by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:45
88' ΓΚΟΛ με τον Ίνγκασον, ισοφαρίζει ο ΠΑΟΚ! by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:45
Ροντέο το ματς! by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:47
Πέντε λεπτά ο έξτρα χρόνος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:49
90+2' Φάουλ σε καλό σημείο για τον ΠΑΟΚ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:50
Στο έδαφος βρίσκεται ο Σλίβκα, που βγαίνει εκτός αγωνιστικού χώρου. by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:51
Εκτελεί ο Βιερίνια πάνω στα σώματα αμυντικών. by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:52
90+5' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:53
Σοβαρός τραυματισμός για τον Βιτλή, έχει διακοπή προσωρινά ο αγώνας. by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:53
Ο παίκτης του Απόλλωνα βγαίνει εκτός με φορείο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:54
Εκτελείται το κόρνερ απομακρύνουν οι αμυντικοί. by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:55
90+8' Φάουλ σε πολύ καλό σημείο για τον ΠΑΟΚ, ελάχιστα έξω από την περιοχή του Απόλλωνα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:56
Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, με την έξυπνη συρτή εκτέλεση του Βιερίνια να περνάει δίπλα από το δοκάρι. by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:56
ΛΗΞΗ αγώνα. ΠΑΟΚ και Απόλλων Σμύρνης ήρθαν ισόπαλες 2-2 στην Τούμπα. by Χρήστος Κατριμουστάκης