19:11
19:13
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση Απόλλων Σμύρνης-ΠΑΟΚ για την 8η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας. by www.sport-fm.gr
19:14
Ο Απόλλων Σμύρνης έρχεται από 4 σερί ήττες, ενώ την Τρίτη έχασε 1-0 από τον Παναθηναϊκό σε εξ αναβολής αναμέτρηση. by www.sport-fm.gr
19:17
Ο ΠΑΟΚ πέρασε από το Αγρίνιο, 3-1 τον Παναιτωλικό, ενώ την Πέμπτη συνέτριψε 4-1 εντός την Αϊντχόφεν για το Europa League. by www.sport-fm.gr
19:20
Η ενδεκάδα του Απόλλωνα: Βέρχουλστ - Μπρούσιτς, Λισγάρας, Ντομίνγκες - Τσαμπούρης, Φατιόν, Σλίβκα, Μπαξεβανίδης - Μπεντινέλι, Τσιλούλης - Ιωαννίδης by www.sport-fm.gr
19:22
Η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ: Ζίβκοβιτς - Ροντρίγκο, Κρέσπο, Ίνγκασον, Λύρατζης - Σβαμπ, Ντόουγκλας - Α. Ζίβκοβιτς, Τζόλης, Μουργκ - Σφιντέρσκι by www.sport-fm.gr
19:22
19:23
Στον πάγκο για τον Απόλλωνα οι Κώτσαρης, Κολ, Λαγός, Φερνάντεθ, Ρώσση, Μουνιέ, Ντάουντα, Βιτλής, Κιτόκο. by www.sport-fm.gr
19:24
Στον πάγκο για τον ΠΑΟΚ οι Πασχαλάκης, Ουαγκέ, Μιχαηλίδης, Τσιγγάρας, Εσίτι, Νινούα, Ελ Καντουρί, Μπίσεσβαρ, Τσόλακ. by www.sport-fm.gr
19:43
Εξαιρετική αντεπίθεση από τον ΠΑΟΚ, με τον Σβαμπ να βρίσκει στον κενό χώρο τον Σφιντέρσκι, ο οποίος πλάσαρε σωστά τον Βέρχουλστ. by www.sport-fm.gr
19:47
19:50
19:51
Βαθιά μπαλιά του Ίνγκασον στον Ζίβκοβιτς, ο οποίος μπήκε στην περιοχή και δέχθηκε το μαρκάρισμα από τον Μπρούσιτς. by www.sport-fm.gr
19:51
19:54
19:57
19:57
Μετά από εκτέλεση φάουλ του Μπεντινέλι, ο Ιωαννίδης πήρε την κεφαλιά από το ύψος της μικρής περιοχής, αλλά έφυγε ακριβώς δίπλα από το δοκάρι. by www.sport-fm.gr
20:02
35' Φάουλ για τον Απόλλωνα σε καλό σημείο για γέμισμα στην αντίπαλη περιοχή. by www.sport-fm.gr
20:03
20:05
Ο Απόλλων έχει κερδίσει μέτρα στα τελευταία λεπτά και πιέζει για την ισοφάριση. by www.sport-fm.gr
20:06
20:07
20:08
20:09
41' Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Σουτ του Μουργκ μέσα από την περιοχή, έδιωξε ο Βέρχουλστ. by www.sport-fm.gr
20:13
20:14
20:15
45'+2' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Δυνατό σουτ του Ίνγκασον μέσα από την περιοχή, έδιωξε εντυπωσιακά ο Βέρχουλστ. by www.sport-fm.gr
20:15
Τέλος του πρώτου ημιχρόνου, ο ΠΑΟΚ προηγείται 1-0 του Απόλλωνα με το τέρμα του Σφιντέρσκι στο 15'. by www.sport-fm.gr
20:37
51' Καλή στιγμή για τον Απόλλωνα, αλλά ο Φατιόν δεν βρήκε την μπάλα όπως θα ήθελε μέσα από τη μικρή περιοχή. by www.sport-fm.gr
20:41
53' Καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ, αλλά το πλασέ του Τζόλη βρήκε σε σώμα αντιπάλου. by www.sport-fm.gr
20:44
20:47
20:47
20:48
20:49
Μετά από εκτέλεση κόρνερ, ο Τσιλούλης πετάχτηκε στο πρώτο δοκάρι και με προβολή έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Ζίβκοβιτς. by www.sport-fm.gr
20:51
67' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Ελ Καντουρί πήρε τη θέση του Τζόλη. Για να δούμε τώρα την αντίδραση του ΠΑΟΚ, που έδωσε δικαιώματα στους γηπεδούχους και τιμωρήθηκε ανάλογα. by www.sport-fm.gr
21:08
82' Δύο αλλαγές για τον Απόλλωνα. Κολ και Ντάουντα αντικαθιστούν Φατιόν και Μπεντινέλι. by www.sport-fm.gr
21:19
93' Φάουλ υπέρ του Απόλλωνα. Όλοι οι παίκτες των γηπεδούχων στην αντίπαλη περιοχή. by www.sport-fm.gr
21:19
21:19
21:20
21:21
21:22
Σε προβολή του Μιχαηλίδη, η μπάλα βρήκε στο χέρι του Μπρούσιτς και ο διαιτητής έδειξε αμέσως την "άσπρη βούλα". by www.sport-fm.gr
21:22
21:22
21:23
Τέλος αγώνα, ο ΠΑΟΚ ζορίστηκε, αλλά επικράτησε 3-1 του Απόλλωνα στη Ριζούπολη! by www.sport-fm.gr
21:24
Στο 15' προηγήθηκαν με τον Σφιντέρσκι οι φιλοξενούμενοι, στο 63' απάντησε ο Τσιλούλης. Δύο πέναλτι από Σβαμπ (78') και Αουγκούστο (97') χάρισαν τη νίκη στους Θεσσαλονικείς. by www.sport-fm.gr