Ενομπακάρε και Μιτάι αποκλείστηκαν από την αποστολή γιατί ήρθαν σε επαφή στο ξενοδοχείο με συγγενείς τους και προληπτικά έχουν απομονωθεί μέχρι να κάνουν έξτρα τεστ. by www.sport-fm.gr
Ατρόμητος: Γιαννιώτης – Γκάλο, Ρισβάνης, Γούτας – Νταβιώτης, Νάτσος, Σάλομον, Τομάσεβιτς – Αγκάγεφ, Μανούσος - Βέλλιος by www.sport-fm.gr
Στον πάγκο: Θεοδωράκης, Μανδάς, Στρούγγης, Κιβρακίδης, Ούμπιδες, Μπουσούλατζιτς, Αθανασίου, Ραμπέλο, Γιακουμάκης, Τριμμάτης, Κωτσόπουλος by www.sport-fm.gr
19:00
19:01
19:02
19:06
3' Καλή στιγμή για την ΑΕΚ. Γρήγορη επιθεση για την Ένωση με τον Ολιβέιρα μετά από πάσα του Λιβάγια να κάνει το σουτ από πλάγια. Εδιωξαν οι αμυντικοί. by www.sport-fm.gr
19:13
19:16
14' Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Βέλλιος έκανε του σουτ προς την εστία της ΑΕΚ αλλά δεν ήταν καλό. Δεν ανησύχησε ο Τσιντώτας. by www.sport-fm.gr
19:18
16' ΓΚΟΛ για τον Ατρόμητο. Αυτογκόλ από τον Σβάρνα με την μπάλα να βρίσκει στο σώμα του κεντρικού αμυντικού της ΑΕΚ μετά από εκτέλεση κόρνερ. by www.sport-fm.gr
19:24
20' Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο. Και πάλι από κόρνερ του Ατρομήτου ο Ρισβάνης έπιασε την κεφαλιά αλλά χωρίς να στοχεύσει καλά. by www.sport-fm.gr
19:27
Συμπληρώσαμε τα 25 λεπτά αγώνα. Η ΑΕΚ έχει την κατοχή της μπάλας αλλά δεν μπορεί να απειλήσει την εστιά του Ατρομητου. by www.sport-fm.gr
19:29
26' ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ. Ο Παουλίνιο ισοφαρίζει σε 1-1 με την άμυνα του Ατρόμητου να τον έχει ξεχάσει. by www.sport-fm.gr
19:34
Νωρίτερα ο Ατρόμητος είχε δοκάρι με τον Μανούσο μετά από εκτέλεση κόρνερ του Γκάλο. by www.sport-fm.gr
19:35
32' Δυνατό σουτ του Λιβάγια. Με δυσκολία ο τερματοφύλακας του Ατρομήτρου θα μπλοκάρει. by www.sport-fm.gr
19:42
19:46
43' Ο Σάλομον προσπάθησε να βρει τον Βέλλιο στη μεγάλη περιοχή της ΑΕΚ αλλά δεν μπόρεσε να κάνει καλό κοντρόλ ο τελευταίος. by www.sport-fm.gr
19:48
19:49
45'+1 Αντεπίθεση για τον Ατρόμητο. Ο Τσιντώτας πρόλαβε την μπάλα πριν αυτή φτάσει στον Αγκάγιεβ από την πάσα του Μανούσου. by www.sport-fm.gr
19:50
20:08
20:10
Κρίστισιτς και Ολιβέιρα εκτός για την ΑΕΚ. Στη θέση τους οι Μπότος και Αλμπάνης. by www.sport-fm.gr
20:10
20:16
51' Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Το εκτέλεσε ο Γκάλο με τον Τσιντώτα να μην μπορεί να μπλοκάρει και τελικά την άμυνα της ΑΕΚ να διώχνει μετά από ένα μπέρδεμα στην περιοχή. by www.sport-fm.gr
20:20
20:21
Εύστοχη εκτέλεση από τον Ούμπιντες. Δίνει και πάλι προβάδισμα (2-1) στον Ατρόμητο. by www.sport-fm.gr
20:22
Κακή εκτίμηση για τον Τσιντώτα ο οποίος ανέτρεψε τον Αθανασίου που είχε φύγει αρκετά πλάγια. by www.sport-fm.gr
20:30
20:30
Στον αγώνα οι: Τσιγκρίνσκι, Μπακάκης, Βέρντε, Αθανασιάδης στη θέση των Παουλίνιο, Οικονόμου, Σαμπανάτζοβιτς και Τσιντώτα by www.sport-fm.gr
20:31
20:35
71' Νέες αλλαγές για την ΑΕΚ. Εκτός οι Λάτσι, Λόπες και Σιμόες. Στον αγώνα οι Μάνταλος, Ινσούα και Μαχαίρας. by www.sport-fm.gr
20:36
20:42
20:46
83' Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο. Ο Γιακουμάκης βρέθηκε μόνος με τον Αθανασιάδη, ο οποίος νίκησε την... μονομαχία. by www.sport-fm.gr
20:47
83' Αλλαγή για την ΑΕΚ. Στο παιχνίδι ο Χνιντ. Εκτός ο Σβάρνας. Ντεμπούτο για τον Τυνήσιο στόπερ. by www.sport-fm.gr
20:52
87' Ο Ινσούα έβγαλε τη σέντρα στον Βέρντε αλλά εκείνος δεν πρόλαβε να σουτάρει. by www.sport-fm.gr
20:53
20:55
20:56
Μετά από εκτέλεση κόρνερ ο Γιακουμάκης έπιασε την κεφαλιά και η μπάλα σταμάτησε στο δοκάρι. by www.sport-fm.gr