18:03
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στον Ατρόμητο και τον Πανιώνιο by www.sport-fm.gr
18:03
18:04
Η ομάδα που καίγεται βαθμολογικά είναι ο Πανιώνιος, καθώς είναι στην τελευταία θέση με 22 βαθμούς by www.sport-fm.gr
18:04
Θέλει τη νίκη ώστε να μπορέσει να εκμεταλλευθεί ενδεχόμενη βαθμολογική απώλεια της Ξάνθης, που την ίδια ώρα θα αντιμετωπίζει εκτός την ΑΕΛ by www.sport-fm.gr
18:05
Από την άλλη, ο Ατρόμητος στοχεύσει μεν στην 7η θέση, αλλά θέλει... δώρο από τη Λαμία που αντιμετωπίζει εκτός έδρας τον Αστέρα Τρίπολης by www.sport-fm.gr
18:07
18:59
19:00
Ατρόμητος: Μέγερι – Γκάλο, Ρισβάνης, Γούτας, Κατράνης – Νάτσος, Μπουσούλατζιτς – Ενσικουλού, Ραμπέγιο, Ανδρούτσος – Μανούσος by www.sport-fm.gr
19:00
Στον πάγκο των γηπεδούχων: Μανδάς, Στρούγγης, Καχίλα,Κιβρακίδης, Ούμπιδες, Νταβιώτης, Χαρίσης, Γιακουμάκης, Βέλλιος by www.sport-fm.gr
19:00
Πανιώνιος: Κότνικ – Ρέντζας, Σταυρόπουλος, Ντομίνγκες, Σαραμαντάς – Κόρμπος, Μαξίμοβιτς, Παπανικολάου – Τσιλούλης, Λυμπεράκης, Αραμπούλι by www.sport-fm.gr
19:01
Στον πάγκο των φιλοξενούμενων: Νίκας, Οικονομάκης, Άρσε, Δούμτσιος, Ρέτσος, Παπαγεωργίου, Κιάκος, Μιλόγεβιτς, Ευαγγέλου by www.sport-fm.gr
19:02
Διαιτητές: Αριστοτέλης Διαμαντόπουλος, Χρυσούλα Κουρομπύλια, Ιορδάνης Δημητριάδης by www.sport-fm.gr
19:02
19:03
19:16
19:26
8' Ευκαιρία για τον Ατρόμητο, με την εκτέλεση φάουλ του Γκάλο να περνά στην εξωτερική πλευρά των διχτυών του Κότνικ by www.sport-fm.gr
19:32
15' Πρώτη απειλή από τον Πανιώνιο. Επικίνδυνη σέντρα του Λυμπεράκη από τα αριστερά, δεν βρήκε την μπάλα ο Αραμπούλι που ήταν σε θέση βολής. by www.sport-fm.gr
19:36
20' Κεφαλιά του Μανούσου σε εκτέλεση φάουλ του Γκάλο, η μπάλα πέρασε λίγο έξω. by www.sport-fm.gr
19:48
27' Ωραία ατομική προσπάθεια του Ενσικουλού από τα αριστερά, έκανε το πλασέ με το δεξί, η μπάλα δίπλα από το δοκάρι του Κότνικ by www.sport-fm.gr
19:48
19:58
43' Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο. Ωραίο σουτ από τον Νάτσο, έπεσε και έδιωξε με δυσκολία ο Κότνικ by www.sport-fm.gr
20:00
20:00
43' Κίτρινη για τον Πανιώνιο, την είδε ο Μαξίμοβιτς για φάουλ στον Ενσικουλού. by www.sport-fm.gr
20:04
Ημίχρονο στο Περιστέρι. Ατρόμητος-Πανιώνιος 0-0! Ανώτεροι συνολικά οι γηπεδούχοι, λίγες οι καλές φάσεις σε αυτό το διάστημα, με την καλύτερη να είναι η κεφαλιά του Μανούσου στο 8', ενώ απείλησε και ο Νάτσος με καλό σουτ στο 43', ενώ οι φιλοξενούμενοι, που γενικότερα δυσκολεύονται να φτιάξουν φάσεις, είχαν το γύρισμα του Λυμπεράκη στο 15' για τον Αραμπούλι που δεν έφτασε στην μπάλα. by www.sport-fm.gr
20:20
20:22
46' Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Κεφαλιά του Ρισβάνη έπειτα από κόρνερ του Γκάλο και επέμβαση του Κότνικ που παραχώρησε κόρνερ. by www.sport-fm.gr
20:27
20:29
20:30
20:37
20:37
20:46
67' Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Βέλλιος αντί του Ενσικουλού και ο Γιακουμάκης παίρνει τη θέση του Ανδρούτσου by www.sport-fm.gr
20:55
20:55
21:04
21:05
90' Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Γυριστό του Βέλλιου σε κόρνερ του Γκάλο, μπλόκαρε ο Κότνικ. by www.sport-fm.gr
21:06
21:07
90+1' ΤΡΟΜΕΡΗ ευκαιρία για τον Πανιώνιο. Ο Τσιλούλης μπούκαρε στην περιοχή, πλάσαρε γλυκά, κόντρα στον Γούτα και κέρδος ένα κόρνερ για τους φιλοξενούμενους by www.sport-fm.gr
21:11
Τέλος στο Περιστέρι! Ατρόμητος-Πανιώνιος 0-0! Με αυτό το αποτέλεσμα (κι εφόσον παραμείνει το 0-0 στη Λάρισα), οι κυανέρυθροι τερματίζουν στην τελευταία θέση. Κι υποβιβάζονται αν δεν υπάρξει αναδιάρθρωση by www.sport-fm.gr