Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στον Αστέρα Τρίπολης και τον Ατρόμητο by www.sport-fm.gr
Αστέρας Τρίπολης: Παπαδόπουλος – Κώτσιρας, Ματρικάρντι, Πασαλίδης, Τασουλής – Μουνάφο, Μπελόκ – Ντέλετιτς, Φερνάντεθ Λουίς, Σίτο – Μπαράλες by www.sport-fm.gr
Στον πάγκο των Αρκάδων: Μιχαήλ, Μαρκ Φερνάντεζ, Αντζουλάς, Ρίτζις, Ριέρα, Μπόρχα Φερνάντεζ, Χριστόπουλος, Τζίμας, Δουβίκας by www.sport-fm.gr
19:09
Ατρόμητος: Μανδάς – Κιβρακίδης, Ρισβάνης, Γούτας, Κατράνης – Χαρίσης, Μπουσούλατζιτς – Γκάλο, Ανδρούτσος, Μανούσος – Βέλλιος by www.sport-fm.gr
19:09
Στον πάγκο των φιλοξενούμενων: Μέγερι, Στρούγγης, Μπαένα, Μάντσον, Ντε Πο, Ραμπέγιο, Ούμπιντες, Ενσικουλού, Γιακουμάκης by www.sport-fm.gr
19:10
Διαιτητής: Αλέξανδρος Τσαμούρης Α’ βοηθός: Σταύρος Σίπκας Β’ βοηθός: Κωνσταντίνος Κωνστάντιος 4ος: Αλέξανδρος Κατσικόγιαννης VAR: Αθανάσιος Τζήλος AVAR: Χρήστος Τζιώτζιος by www.sport-fm.gr
19:14
19:15
19:17
2' Σέντρα από τον Ντέλετιτς, ο Μπαράλες τέλειωσε τη φάση με κεφαλιά, η μπάλα άουτ χωρίς ο Μανδάς να ανησυχήσει by www.sport-fm.gr
19:18
3' Μπαλιά του Μουνάφο για τον Ντέλετιτς, με τον Σέρβο να καθυστερεί και να κερδίζει μόνο το κόρνερ by www.sport-fm.gr
19:24
19:27
12' Έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων ο Αστέρας, ο Ατρόμητος προσπαθεί να γίνει επικίνδυνος μέσω αντεπιθέσεων by www.sport-fm.gr
19:33
18' Σέντρα από τον Τασουλή, τελευταία στιγμή έβαλε το κεφάλι του ο Κατράνης και απομάκρυνε by www.sport-fm.gr
19:45
28' Ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Εκτέλεση φάουλ του Γκάλο, κεφαλιά του Γούτα και η μπάλα δίπλα από το δοκάρι του Παπαδόπουλου. Άουτ. by www.sport-fm.gr
19:45
29' Νέα ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Λάθος στο ελεύθερο του Παπαδόπουλου, ο Ανδρούτσος πήρε την μπάλα, αλλά ο Έλληνας γκολκίπερ διόρθωσε το λάθος του by www.sport-fm.gr
19:45
19:49
34' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΚΑΙ 1-0 ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΣΑΛΙΔΗ! Ο Λουίς Φερνάντεθ με εκτέλεση φάουλ βρήκε την προώθηση του Πασαλίδη και με άγγιγμα της μπάλας έστειλε την μπάλα στα δίχτυα by www.sport-fm.gr
19:52
36' Τεράστια ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Εξαιρετική πάσα του Κατράνη στον Μανούσο, αυτός βρέθηκε απέναντι από τον Παπαδόπουλο, αλλά από πολύ κοντά... κατάφερε να στείλει την μπάλα άουτ. Δίπλα από το δοκάρι της εστίας του Έλληνα γκολκίπερ by www.sport-fm.gr
19:52
19:54
20:00
45' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ ΚΑΙ 1-1 ΜΕ ΤΟΝ ΡΙΣΒΑΝΗ! Εκτέλεση φάουλ του Γκάλο από τα αριστερά, κεφαλιά του Ρισβάνη που πρόλαβε τον Παπαδόπουλο και ο Ατρόμητος ισοφάρισε πριν από το ημίχρονο by www.sport-fm.gr
20:03
20:05
20:06
Αστέρας Τρίπολης και Ατρόμητος μένουν στο 1-1 με τους σέντερ μπακ να έχουν κάνει τη... δουλειά, καθώς Πασαλίδης (34') και Ρισβάνης (45) έχουν διαμορφώσει το σκορ, από ασίστ των Φερνάντεθ και Γκάλο αντίστοιχα by www.sport-fm.gr
20:20
Διπλή αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Εκτός οι Σίτο και Μουνάφο, μέσα οι Ριέρα και Μπόρχα Φερνάντεθ by www.sport-fm.gr
20:23
20:30
48' Ευκαιρία για τον Αστέρα. Σέντρα του Ντέλετιτς από τα δεξιά, άργησε ο Ριέρα να τελειώσει τη φάση και απομάκρυνε σωτήρια ο Κιβρακίδης by www.sport-fm.gr
20:33
20:35
20:38
20:43
20:45
66' Δοκάρι για τον Αστέρα Τρίπολης! Ο Τασουλής γύρισε μια μπάλα που φαινόταν χαμένη και ο Μανδάς αφού την έστειλε στο δοκάρι, μπλόκαρε με δεύτερη προσπάθεια. by www.sport-fm.gr
20:45
20:46
20:48
70' Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο. Μέσα οι Ραμπέγιο, Ενσικουλού, εκτός οι Ανδρούτσος και Μανούσος by www.sport-fm.gr
20:49
20:54
76' Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα Τρίπολης. Μακρινό σουτ του Ντέλετιτς με το αριστερό, καλή επέμβαση σε κόρνερ από τον Μανδά. by www.sport-fm.gr
20:57
20:57
21:01
21:04
86' Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο. Μέσα οι Γιακουμάκης, Ούμπιντες, εκτός οι Βέλλιος και Γκάλο. by www.sport-fm.gr
21:05
21:08
21:10
21:15
21:16
Αστέρας Τρίπολης και Ατρόμητος μένουν στο 1-1 όπως διαμορφώθηκε στο πρώτο ημίχρονο, με τα γκολ των Πασαλίδη (34') και Ρισβάνη (45') by www.sport-fm.gr