Recommendations

Παναθηναϊκός: «Άστοχος» στο ημίχρονο που κυριάρχησε, δεν του δόθηκε πέναλτι, μένει χωρίς νίκη σε ντέρμπι!

Ο Διονύσης Δεσύλλας γράφει για το ισόπαλο (0-0) του Παναθηναϊκού με τον Ολυμπιακό στο ΟΑΚΑ.

Ο Παναθηναϊκός έμεινε στο μηδέν στο ντέρμπι με τον Ολυμπιακό, ήταν άστοχος στο πρώτο καλό του ημίχρονο, στην επανάληψη η απόδοσή του έπεσε και η ισοπαλία (0-0) δεν τον αφήνει ικανοποιημένο.

Οι «πράσινοι» ήθελαν οπωσδήποτε νίκη απέναντι στον αιώνιο αντίπαλο για να ξαναμπούν στο κόλπο, έμειναν όμως για τρίτο ντέρμπι στον πρώτο γύρο του πρωταθλήματος δίχως τρίποντο, μετρώντας δυο ισοπαλίες και μια ήττα και μάλιστα χωρίς να σκοράρουν!