Γαλλία

Απίστευτη Νις, διαλύει με 6-0 από ημίχρονο τη Σεντ Ετιέν!

Ανεπανάληπτο πρώτο ημίχρονο για τη Νις κόντρα στη Σεντ Ετιέν, για την 5η αγωνιστική της Ligue 1!

Απίστευτα πράγματα από τη Νις στο πρώτο ημίχρονο της εντός έδρας αναμέτρησής της με τη Σεντ Ετιέν για την 5η αγωνιστική της Ligue 1!

Οι γηπεδούχοι έδειξαν από τα πρώτα λεπτά του ματς τις... άγριες διαθέσεις τους, παίρνοντας το προβάδισμα με 2-0 πριν καν συμπληρωθούν 8 λεπτά αγώνα, όμως δεν σταμάτησαν εκεί κόντρα στην απογοητευτική αντίπαλό τους.

Τσο και Μουκοκό σκόραραν ακόμα δύο φορές μέσα σε δύο λεπτά (24', 26') για το 4-0, ενώ βρήκαν δύο ακόμα τέρματα πριν ολοκληρωθεί το πρώτο ημίχρονο, πηγαίνοντας στα αποδυτήρια με το εμφατικό και απίστευτο υπέρ τους 6-0!