Euro

Φοβερός Μλαντένοβιτς, έφτιαξε και το 2-0 του… καυτού Μίτροβιτς!

Ο Μλαντένοβιτς έδωσε ξανά έτοιμο γκολ στον Μίτροβιτς για το 2-0 της Σερβίας στο 32ο λεπτό της αναμέτρησης.

Σερβία με… σπασμένα τα φρένα! Η ομάδα του Στοΐκοβιτς βρήκε και δεύτερο τέρμα σε φάση-καρμπόν και με τους ίδιους πρωταγωνιστές, με τον Μλαντένοβιτς να «σερβίρει» ξανά και τον Μίτροβιτς να «εκτελεί» και πάλι.

Οι δύο παίκτες βρίσκονται με κλειστά μάτια και το απέδειξαν έντεκα λεπτά μετά το 1-0, με τον Μλαντένοβιτς να κάνει εξαιρετική κίνηση στον χώρο και άψογη σέντρα, με τον Μίτροβιτς να σκοράρει από κοντά για το 2-0.

Θυμηθείτε εδώ το 1-0 που ήρθε από συνεργασία... καρμπόν ανάμεσα στους δύο ποδοσφαιριστές.