Euro

Τρομερός Πάλμερ, μπήκε στο 70' και ισοφάρισε σε 1-1 για την Αγγλία με σουτάρα στο 73'!

O Κόουλ Πάλμερ ήρθε από τον πάγκο για την Αγγλία και μέσα σε τρία λεπτά κατάφερε να σκοράρει, ισοφαρίζοντας σε 1-1 κόντρα στην Ισπανία!

Η απίθανη «ρέντα» του Γκάρεθ Σάουθγκεϊτ όσον αφορά στις αλλαγές συνεχίζεται!

Ο Βρετανός προπονητής «επιστράτευσε» τον Κόουλ Πάλμερ, τον οποίο έβαλε στον τελικό στο 70' στη θέση του Κόμπι Μέινου. Τρία λεπτά αργότερα, ο μεσοεπιθετικός της Τσέλσι πήρε το «στρώσιμο» του Τζουντ Μπέλιγχαμ και με τρομερό διαγώνιο σουτ (και μικρή βοήθεια από την κόντρα), έστειλε την μπάλα στα δίχτυα για το 1-1 της Αγγλίας κόντρα στην Ισπανία!

Υπενθυμίζουμε ότι στον ημιτελικό των «τριών λιονταριών» με την Ολλανδία ο Πάλμερ με τον Γουότκινς είχαν έρθει από τον πάγκο και συνδυάστηκαν για το γκολ του τελευταίου που έστειλε την Αγγλία στον τελικό.