Κύπελλο Ελλάδας

Επεισόδια στο ημίχρονο της αναμέτρησης Σπάρτακος Γραικοχωρίου – ΠΑΣ Γιάννινα μεταξύ των οπαδών!

Πολύ άσχημες εικόνες διαδραματίστηκαν στην Ηγουμενίτσα καθώς στο ημίχρονο της αναμέτρησης Σπάρτακος–ΠΑΣ Γιάννινα, οπαδοί των φιλοξενούμενων προσέγγισαν τους γηπεδούχους και δέχθηκαν μπουκάλια!

Οπαδικό επεισόδιο στην Ηγουμενίτσα για το Κύπελλο Ελλάδας!

Στην αναμέτρηση του Σπάρτακου Γραικοχωρίου με αντίπαλο τον ΠΑΣ Γιάννινα, ο «Άγιαξ της Ηπείρου» βρέθηκε να προηγείται με σκορ 5-0 από το πρώτο μέρος, έχοντας παράλληλα και τέσσερα ακυρωθέντα τέρματα!

Ωστόσο στην ανάπαυλα οπαδοί των φιλοξενούμενων, εισήλθαν στον αγωνιστικό χώρο, με σκοπό να προσεγγίσουν εκείνους των γηπεδούχων οι οποίοι «απάντησαν» πετώντας μπουκάλια προς εκείνους του ΠΑΣ.

Παρόλα αυτά η κατάσταση δεν ξέφυγε με αποτέλεσμα οι οπαδοί της ομάδας των Ιωαννίνων να επιστρέψουν στη δική τους κερκίδα.

Πηγή φωτογραφίας: Super-FM.gr