Europa League

Κόλεϊ: «Ήρθαμε εδώ για να κερδίσουμε, οπότε είμαι απογοητευμένος - Κρατάμε τα θετικά και συνεχίζουμε»

Ο Ομάρ Κόλεϊ δήλωσε απογοητευμένος από το αποτέλεσμα του ΠΑΟΚ στην Πόλη κόντρα στη Γαλατάσαραϊ και τόνισε την ανάγκη να κρατήσει η ομάδα τα θετικά και να συνεχίσει δυναμικά την πορεία της.

Παρότι παρουσίασε καλό αγωνιστικό πρόσωπο στην έδρα της Γαλατάσαραϊ για την 1η αγωνιστική του Europa League, ο ΠΑΟΚ έχασε ευκαιρίες και δέχθηκε δύο «φθηνά» γκολ, γνωρίζοντας τελικά την ήττα με 3-1.

Μετά την αναμέτρηση, ο Ομάρ Κόλεϊ δήλωσε απογοητευμένος από το αποτέλεσμα, καθώς η ομάδα του πήγε στην Πόλη για τη νίκη, και τόνισε την ανάγκη να κρατήσει ο ΠΑΟΚ τα θετικά και να συνεχίσει δυναμικά την πορεία της.

«Είμαστε απογοητευμένοι γιατί ήρθαμε εδώ για να παίξουμε ποδόσφαιρο και να κερδίσουμε. Χάσαμε όμως τη συγκέντρωσή μας και σκόραραν. Είναι πολύ απογοητευτικό γιατί παίξαμε καλά, ειδικά στο πρώτο ημίχρονο.

Όλα όμως στο ποδόσφαιρο είναι λεπτομέρειες. Πρέπει να βελτιωθούμε ενόψει του επόμενου αγώνα, να κρατήσουμε τα θετικά και να εμφανιστούμε καλύτεροι»