Europa League

Ασύλληπτη φάση για τον ΠΑΟΚ: Δεν κατάφερε να σκοράρει σε τετ-α-τετ ο Ντέλιας!

Ο ΠΑΟΚ είχε τεράστια ευκαιρία να παγώσει το «Αλί Σάμι Γεν» στο φινάλε του πρώτου μέρους, αλλά ο Κωνσταντέλιας δεν κατάφερε να νικήσει σε τετ-α-τετ τον Γκιουβέντς.

Την ευκαιρία να παγώσει το «Αλί Σάμι Γεν» στο φινάλε του πρώτου μέρους και να δώσει το προβάδισμα στον ΠΑΟΚ απέναντι στη Γαλατά είχε ο Γιάννης Κωνσταντέλιας, αλλά την σπατάλησε.

Ήταν το 1ο λεπτό των καθυστερήσεων όταν ο Ντέλιας έφυγε στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας και βρέθηκε φάτσα με τον Γκιουβέντς, ωστόσο δεν κατάφερε να τον νικήσει και το 0-0 παρέμεινε.

Ασύλληπτη φάση, την οποία ο «δικέφαλος του βορρά» θα έπρεπε να μετουσιώσει σε γκολ…