Γκάφα που θα μνημονεύεται για καιρό και ήδη έχει αρχίσει να γίνεται viral είδαμε στην αναμέτρηση Βοϊβοντίνα-Ραντνίτσκι για το σερβικό πρωτάθλημα.

Στο 59’ και με το σκορ στο 1-1, ο γκολκίπερ των γηπεδούχων έδωσε με το πόδι πάσα στον συμπαίκτη του, Σιντ Κόρατς. Εκείνος, ωστόσο, θεωρώντας πως του παραχώρησε το ελεύθερο, έπιασε την μπάλα για να την τοποθετήσει και να κάνει ένα γέμισμα. Ο διαιτητής δεν είχε άλλη επιλογή από το να τιμωρήσει το ολέθριο λάθος καταλογίζοντας πέναλτι, χάρη στο οποίο οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν.

Το παιχνίδι είχε και άλλες συγκινήσεις καθώς οι γηπεδούχοι με γκολ στο 87’ και στο 90’ έκαναν την ανατροπή, αλλά στις καθυστερήσεις ισοφαρίστηκαν για το τελικό 3-3.

Αμυντικός «Karate Kid» έσωσε σίγουρο γκολ πάνω στη γραμμή

Ο πρόεδρος της Αϊτής ήπιε νερό από την… κανάτα στη γενική συνέλευση του ΟΗΕ

Επανάληψη μήτηρ πάσης μαθήσεως: Κόλλησε η βελόνα και… επί τρία το ρεπορτάζ του Τσορμπατζόγλου στον bwinΣΠΟΡ FM

Απίστευτη ακρίβεια στη λεπτομέρεια: Το καλύτερο τατού του Κριστιάνο Ρονάλντο

Πρώην παίκτης της Κηφισιάς πανηγυρίζει τον θρίαμβο του Ερυθρού Αστέρα στο ντέρμπι δίπλα σε σημαία Ολυμπιακού!

Επικό «γλέντι» στον Μίλερ: Σκόνταψε σε κορδέλα και τρεις συμπαίκτες του στη Μπάγερν Μονάχου τον… μιμήθηκαν!

Το’ πε και το’ κανε: Ο Ηρακλής Αντύπας κουρεύτηκε μετά το Conference του Ολυμπιακού

Το «γύρισε» στο ποδόσφαιρο ο Τσιτσιπάς: Βάρεσε σουτάκια και αποθεώθηκε από τον κόσμο της Τζένοα

Κάνει πλάκα στα 44 του και στο… μπιτς ποδοβόλεϊ ο Ροναλντίνιο!

Πικάρισμα των οπαδών της Αλ Αχλί σε Κριστιάνο με «Μέσι, Μέσι, Μέσι»