Ο Παναθηναϊκός μπήκε με το… δεξί τόσο στις ευρωπαϊκές του υποχρεώσεις όσο και στο ελληνικό πρωτάθλημα. Οι «πράσινοι» τώρα συγκεντρώνονται για τον αγώνα της Πέμπτης (10/10 21:15) όπου θα αντιμετωπίσουν την Μπάγερν Μονάχου στο νέο και… ανακαινισμένο ΟΑΚΑ! Διαβάστε εδώ περισσότερα

«Σύλλογος Μεγάλος...το podcast»: Πέναλτι-ορισμός του Ρέτσου

LIVE Monday Action: Η διαιτησία του Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός, το πέναλτι του Περέιρα και η πρωτιά του ΠΑΟΚ

Ο Ηλιόπουλος δεν πήγε ποτέ στα αποδυτήρια των διαιτητών

Ο Ρέτσος έγινε Τζολάκης και ο Ζίμπερτ διαιτήτευσε αγώνα χάντμπολ!

Μπάλντοκ: «Είναι κρίμα που δεν κερδίσαμε τον Ολυμπιακό, ελέγχαμε απόλυτα το πρώτο ημίχρονο»

Παναθηναϊκός: «Άστοχος» στο ημίχρονο που κυριάρχησε, δεν του δόθηκε πέναλτι, μένει χωρίς νίκη σε ντέρμπι!

Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός: Ντσούνος, Πιτταράς, Καντέλης, Σταματέλος, Παγκάκης κάνουν σέντρα στο ντέρμπι

Ολυμπιακός: Ο τρίτος αντίπαλος του Μεντιλίμπαρ, ο Μασούρας και το… απωθημένο του Ελ Κααμπί

Σιντιμπέ μετά το πέρασμά του από την ΑΕΚ: «Δεν είμαι ούτε τελειωμένος, ούτε γέρος»

Ρότσα: «Δαγκωτό» για παραμονή Αλόνσο, η καυτή ατάκα για Ιωαννίδη και ντέρμπι