Το μπαράζ για την άνοδο στη δεύτερη κατηγορία της Αργεντινής ολοκληρώθηκε πρόωρα. Στο πέμπτο λεπτό του δευτέρου ημιχρόνου, οι παίκτες της Σαν Χόρχε ντε Τουκουμάν κάθισαν στον αγωνιστικό χώρο και αρνήθηκαν να συνεχίσουν τον αγώνα απέναντι στην Αλβαράδο, που ως τότε προηγείτο με 1-0, σε ένδειξη διαμαρτυρίας για τη διαιτησία.

Η Σαν Χόρχε ντε Τουκουμάν εξέφρασε με τον τρόπο αυτό την οργή της, καθώς είχε ήδη δύο αποβολές στο ματς, στο 24’ και στο 48’, ενώ άλλοι πέντε παίκτες της είχαν δει κίτρινη κάρτα στο πρώτο μέρος.

Φυσικά ο αγώνας διακόπηκε από τον διαιτητή και τα αρμόδια όργανα αναμένεται να κατακυρώσουν το παιχνίδι και την άνοδο στην Αλβαράδο.

Η... πονηρή ματιά του Μουρίνιο στο Φενέρμπαχτσε-Ολυμπιακός που έγινε viral!

Απίστευτο σκηνικό: Σκύλος μπούκαρε σε γήπεδο γκολφ και έκλεψε το μπαλάκι του Μπέιλ!

Σαν glitch στο FIFA: Ο τερματοφύλακας της Λιντς έκανε την πιο απίθανη γκάφα που έχουμε δει!