Σε τρεις δόσεις, το τριήμερο 20-22 Δεκεμβρίου, θα διεξαχθούν οι αγώνες της τέταρτης φάσης του Κυπέλλου ΟΠΑΠ, όπου θα συμμετέχουν για πρώτη φορά φέτος ομάδες της Σούπερ Λίγκας. Οι αγώνες είναι νοκ άουτ και σε περίπτωση ισοπαλίας θα ακολουθήσει παράταση και πέναλτι.

22-12 (Δημοτικό Κομοτηνής) 19.00: Πανθρακικός-Άρης

* Εκκρεμούν οι αγώνες της τρίτης φάσης για να οριστούν ημερομηνίες για τα ζευγάρια Αετός Σκύδρας/Πιερικός-Ολυμπιακός και Καλλιθέα/Βέροια-Δόξα Δράμας.

Την Τρίτη η κλήρωση του Κυπέλλου Ελλάδας - Οι ομάδες που θα συμμετέχουν

Πανηγύρισε ιστορική πρόκριση στο Κύπελλο η Νέα Ιωνία - Τα ζευγάρια της 3ης φάσης

Άνετα στην επόμενη φάση του Κυπέλλου η Ηλιούπολη με πρωταγωνιστή τον Μάνο

Ο ΠΑΣ σκόρπισε με 11 γκολ τον Σπάρτακο Γραικοχωρίου, άνετα στην επόμενη φάση οι Καλαμάτα και Πανιώνιος

Επεισόδια στο ημίχρονο της αναμέτρησης Σπάρτακος Γραικοχωρίου – ΠΑΣ Γιάννινα μεταξύ των οπαδών!

Μητσοτάκης: «Το πρώτο μεγάλο τεστ θα είναι ο τελικός Κυπέλλου το 2025 με γεμάτο ΟΑΚΑ»

Μόλις... πέμπτη μεγαλύτερη νίκη στην ιστορία του Κυπέλλου το 14-0 της Κηφισιάς!

Ούτε ένα, ούτε δύο, αλλά… 14-0: Διέλυσε τον Διαγόρα Ικαρίας και προκρίθηκε στο Κύπελλο η Κηφισιά!

Το πρόγραμμα της 2ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας

Κύπελλο: Τα αποτελέσματα της 1ης φάσης και τα ζευγάρια της 2ης - Πρόκριση για Εθνικό στην παράταση, πεντάρα η Ζάκυνθος