90+4' Λήξη αγώνα

90+3' Κίτρινη κάρτα στον Κατσιαμπή

90+1' Κίτρινη κάρτα στον Φαβάλι

89' Πλασέ του Σαγκανόφκσι, η μπάλα στο δεξί δοκάρι του Φερνάντεζ

84' Κίτρινη κάρτα στον Βέλλιο

82' Κίτρινη κάρτα στον Μιλάνο

81' Κίτρινη κάρτα στον Μπαζίνσκι

81' Πλασέ του Λέκι από πλάγια αριστέρα, απέκρουσε ο Λέκι

79' ΑΛΛΑΓΗ. Ο Αναστασάκος αντικαθιστά τον Περόνε

76' ΑΛΛΑΓΗ. Ο Βέλλιος αντί του Σαρακατσάνου

74' ΑΛΛΑΓΗ. Ο Σφακιανάκης στη θέση του Καραγκούνη

73' Κίτρινη κάρτα στον Μιχαηλίδη

72' Κίτρινη κάρτα στον Φερνάντεζ

71' Κίτρινη κάρτα στον Γιαννούλη

70' ΑΛΛΑΓΗ. Ο Φαβάλι αντικαθιστά τον Τάτο

65' Σέντρα-σουτ του Μιλάνο από τα αριστερά, μπλοκάρει ο Μιχαηλίδης

62' Σέντρα του Νεμπεγλέρα από τα δεξιά, ο Σαγκανόφσκι έπιασε την κεφαλιά αλλά έστειλε την μπάλα πάνω από την εστία του Φερνάντεζ

59' ΑΛΛΑΓΗ. Ο Ηλιάδης στη θέση του Γιάντση

58' Σουτ του Γιάντση εκτός μεγάλης περιοχής, η μπάλα λίγο άουτ

46' Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

45+1' Λήξη πρώτου ημιχρόνου

45+1' Κίτρινη κάρτα στον Σαρακατσάνο

45' ΓΚΟΛ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ, ΜΕΙΩΝΕΙ ΣΕ 2-1. Ο Παπαζαχαρίας με πολύ ωραία ψηλοκρεμαστή κεφαλιά, μειώνει σε 2-1, ύστερα από σέντρα του Κομπαγιάσι

40' Σουτ από πλάγια αριστερά του Κομπαγιάσι, αποκρούει ο Μιχαηλίδης

34' ΓΚΟΛ Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ, 2-0! Σουτ του Νεμπεγλέρα από το ύψος της μεγάλης περιοχής, ο Φερνάντεζ αποκρούει ασταθώς και ο Σαγκανόφκσι από κοντά διπλασιάζει τα τέρματα της ομάδας του

24' ΓΚΟΛ Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ, 1-0. Ο Περόνε από αριστερά έβγαλε τη σέντρα και ο επερχόμενος Καραγκούνης, με σουτ πάνω στην κίνηση "άνοιξε" το σκορ για τους γηπεδούχους

21' Κοντινή προβολή από τον Τάτο, αλλά χωρίς δύναμη με αποτέλεσμα να μπλοκάρει εύκολα ο τερματοφύλακας των φιλοξενούμενων

20' Σουτ του Σαρμιέντο η μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Φερνάντεζ

6' ΑΛΛΑΓΗ. Ο Γιαννούλης αντί του Μάρτος

1' Σουτ του Σαρμιέντο εκτός μεγάλης περιοχής, η μπάλα καταλήγει άουτ