90+6' Λήξη αγώνα

90+5' ΚΟΚΚΙΝΗ Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ. Ο Ολιβέιρα αποβάλλεται με 2η κίτρινη κάρτα

87' ΓΚΟΛ Η ΛΑΡΙΣΑ 2-1. Σέντρα του Κατσιαρού από τα αριστερά, ο Ζέσους έπιασε την πρώτη κεφαλιά και ο Νταμπίζας με δεύτερη καρφωτή κεφαλιά πρόλαβε την έξοδο του Μιχαηλίδη και μείωσε για την ομάδα του κάμπου

86' ΑΛΛΑΓΗ. Ο Τάτος στη θέση του Φαβάλι

85' ΔΟΚΑΡΙ. Σέντρα του Φαβάλι και πάλι από τα δεξιά, αλλά ο Μπαζίνσκι έστειλε αυτή τη φορά την μπάλα στο δοκάρι

83' Μακρινό συρτό σουτ από τον Σφακιανάκη, με την μπάλα να καταλήγει άουτ

81' ΑΛΛΑΓΗ. Ο Καλαντζής αντί του Περόνε

71' ΑΛΛΑΓΗ. Ο Σφακιανάκης αντικαθιστά τον Μπρίτο

70' Κίτρινη κάρτα στον Μπαζίνσκι

68' ΑΛΛΑΓΗ. Ο Βελάσκο αφήνει τη θέση του στον Τουάμα

68' Κίτρνη κάρτα στον Φαβάλι

63' Κίτρινη κάρτα στον Νταμπίζα

63' ΓΚΟΛ Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2-0. Ο Φαβάλι εκτελεί φάουλ από τα δεξιά, η μπάλα πέφτει μέσα στην περιοχή της Λάρισας με τους αμυντικούς των φιλοξενούμενων να αδυνατούν να διώξουν, κάτι που εκμεταλλεύθηκε ο Μπαζίνσκι και με προβολή διπλασίασε τα γκολ των Περιστεριωτών

60' Ο Ρομέου επιχειρεί ένα φαλτσαριστό σουτ έξω από την περιοχή του Ατρόμητου και στέλνει την μπάλα ελάχιστα άουτ, δίπλα από το αριστερό δοκάρι της εστίας των γηπεδούχων

56' ΑΛΛΑΓΗ. Ο Κάσας στη θέση του Πούρι

54' Κίτρινη κάρτα στον Μελίσση

53' Σέντρα-σουτ του Μελισσά απευθείας στα χέρια του Βιέρα

49' Κεφαλιά του Μετίν απο το ύψος της μικρής περιοχής, η μπάλα πάνω από τα δοκάρια της εστίας της Λάρισας

46' Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

45' Λήξη πρώτου ημιχρόνου

39' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ 1-0. Κόρνερ από τον Φαβάλι, ο Νάστος πιάνει τη γυριστή κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι και ο επερχόμενος Αναστασάκος με προβολή ανοίγει το σκορ για την ομάδα του

35' Φάουλ για τη Λάρισα σε καλή θέση. Ο Μετίν ανέλαβε την εκτέλεση στέλνοντας την μπάλα αρκετά πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Μιχαηλίδη

28' Σέντρα του Μπρίτο προς τον Αναστασάκο, αυτός πιάνει το σουτ πάνω στην κίνηση αλλά δεν κατάφερε να στείλει την μπάλα προς την εστία, με αποτέλεσμα αυτή να καταλήξει πολύ ψηλά άουτ.

18' Κίτρινη κάρτα στον Βελάσκο

15' Από μία κίτρινη κάρτα σε Κατσιαρό και Ολιβέιρα επειδή πιάστηκαν στα χέρια, όταν ο παίκτης της Λάρισας ανέτρεψε από πίσω τον Μπαζίνσκι και μετά του ζήτητσε τα "ρέστα" πιστεύοντας ότι έκανε θέατρο, σε μία φάση που θεωρείται ως μη γενόμενη αφού ο αμυντικός των γηπεδούχων είχε υποδειχθεί οφσάιντ

6' Σουτ του Μελισσά μέσα από τη μεγάλη περιοχή της Λάρισας, με την μπάλα να περνάει αρκετά πάνω από την εστία του Βιέρα