90+4' Λήξη αγώνα

90+3' "Κεραυνός" του Λουτσιάνο εκτός περιοχής, δύσκολη απόκρουση του Μιχαηλίδη

89' Κίτρινη κάρτα στον Λουτσιάνο

81' ΑΛΛΑΓΗ. Ο Μπλένχιο στο γήπεδο αντί του Μπρίτο

78' Κίτρινη κάρτα στον Φαμπιανέσι

77' ΑΛΛΑΓΗ. Ο Σουάνης στη θέση του Αλσαΐφι

76' Κίτρινη κάρτα στον Μελισσά

70' ΑΛΛΑΓΗ. Ο Αναστασάκος αφήνει τη θέση του στον Καλαντζή

65' ΑΛΛΑΓΗ. Ο Φαμπιανέσι παίρνει τη θέση του Παπαδημητρίου

64' Κίτρινη κάρτα στον Φλίσκα

62' ΑΛΛΑΓΗ. Ο Μελισσάς αντικαθιστά τον Κουτσόπουλο

57' ΑΛΛΑΓΗ. Ο Λουτσιάνο στη θέση του Λέιτε

50' Δυνατό σουτ του Κουτσόπουλου, με την μπάλα να καταλήγει ψηλά άουτ

46' Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

45+1' Λήξη πρώτου ημιχρόνου

45' Κίτρινη στον Φαβάλι

45' ΓΚΟΛ Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ. Ο Αναστασάκος μπήκε από τα δεξιά στην περιοχή της Ξάνθης και πάσαρε την κατάλληλη στιγμή στον επερχόμενο Φαβάλι, ο οποίος με τακουνάκι πάνω στην κίνηση, έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Γκσπούρνινγκ, κάνοντας το 1-0 για τους γηπεδούχους.

39' Κίτρινη κάρτα στον Νεμπεγλέρα

38' Κίτρινη κάρτα στον Νάστο

34' Ο Πόι εκτελεί συρτά ένα φάουλ, λίγο έξω από τη μεγάλη περιοχή της ομάδας του Περιστερίου, με τον Μιχαηλίδη να μπλοκάρει

30' Ο Φαβάλι βρέθηκε απέναντι από τον Γκσπούρνινγκ, αλλά το πλασέ του επιθετικού του Ατρόμητου απέκρουσε με πολύ ωραία προσπάθεια ο Αυστριακός τερματοφύλακας, κρατώντας το "μηδέν" για την ομάδα του

27' Κίτρινη κάρτα στον Αλσαΐφι

24' Σουτ του Μπρίτο μέσα από την περιοχή της Ξάνθης, αλλά τα φάλτσα που έχει η μπάλα της δίνουν μια περίεργη τροχιά, με αποτέλεσμα να περάσει πλάι από το δεξί δοκάρι του Γκσπούρνινγκ

16' Ο Στρμπα έβγαλε τον Πόι απέναντι από τον Μιχαηλίδη, αλλά ο επιθετικός της Ξάνθης πλάσαρε ελάχιστα άουτ

15' Κόρνερ για τον Ατρόμητο, ο Σφακιανάκης πιάνει την κεφαλιά στην περιοχή της Ξάνθης, όμως στέλνει την μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του τερματοφύλακα των ακριτών

14' Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Περόνε, με την μπάλα να περνάει πάνω από την εστία των φιλοξενούμενων

12' Κάθετη πάσα του Φαβάλι στον Μπρίτο, ο οποίος τετ α τετ με τον Γκσπουρνινγκ έχασε μεγάλη ευκαιρία να ανοίξει το σκορ, αφού γλίστρησε και έκανε ένα κακό πλασέ, στέλνοντας την μπάλα άουτ