Παρακολουθήστε σε real-time την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στη Νότια Κορέα και την Αλγερία.

21:39
Καλησπέρα, μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση της Ν.Κορέας απέναντι στην Αλγερία, για την 2η αγωνιστική του 8ου ομίλου.
21:42
Καθοριστικό ματς και για τις δύο ομάδες, που μετά την ήττα της Ρωσίας απέναντι στο Βέλγιο θέλουν να κάνουν βήμα πρόκρισης.
21:43
Πάμε να δούμε τις συνθέσεις των δύο ομάδων:
21:43
Ν. Κορέα (Μπο Χονγκ): Γιουνγκ, Γιουν, Κβον Κιμ, Χο Χονγκ, Γιονγκ Λι, Κι, Τσουνγκ Γιονγκ Λι, Κου, Χαν, Τσου Γιουνγκ Παρκ, Σον Στον πάγκο: Τσαν Σου Κιμ, Κουακ, Χουάνγκ, Μπο Κιούνγκ Κιμ, Χα, Κέουν Χο Λι, Γιόνγκ Γου Παρκ, Σιν Γουκ Κιμ, Γι, Σέουνγκ Γκιου Κιμ, Τζου Χο Παρκ, Μπέομ Γιουνγκ Λι
21:43
Αλγερία (Βαχίντ Χαλίλχοτζιτς): Εμπολί, Μπουχέρα, Μεσμπά, Χαλίσε, Μαντί, Μεντζανί, Μπραχίμι, Φεγκουλί, Ντζαμπού, Μπενταλέμπ, Σλιμανί Στον πάγκο: Μοχάμεντ, Γκουλάμ, Μπελκαλέμ, Γιεμπντά, Λασέν, Γκιλάς, Σουντανί, Ζεμαμούσε, Κανταμούρο, Ταϊντέρ, Μαχρέζ, Μοστέφα
21:44
Διαιτητής της αναμέτρησης θα είναι ο Ρολδάν Πέρεζ από την Κολομβία.
21:46
Aρκετός κόσμος στο "Εστάδιο Χοσέ Πινέιρο"
21:54
Οι δύο ομάδες κάνουν την είσοδό τους στον αγωνιστικό χώρο.
21:56
Η ώρα των δύο Εθνικών Ύμνων.
22:00
1' Έναρξη της αναμέτρησης
22:05
4' Πέναλτι ζητούν οι Αλγερινοί για ανατροπή του Φεγκουλί στην περιοχή.
22:09
9' Μεγάλη ευκαιρία για την Αλγερία. Σλιμανί παίρνει την κεφαλιά και η μπάλα φεύγει δίπλα απ' την εστία του Γιουνγκ.
22:14
15' Γρήγορο ματς μέχρι στιγμής, με τις δύο ομάδες να παίζουν επιθετικά.
22:19
19' Σουτ του Ντζαμπού για τους Αλγερινούς, η μπάλα φεύγει άουτ.
22:22
21' Μεγάλη ευκαιρία για την Αλγερία. Ο Σλιμανί δεν μπορεί να βρει σωστά την μπάλα και οι Κορεάτες απομακρύνουν.
22:26
26' ΓΚΟΛ, 1-0, η Αλγερία με τον Σλιμανί!
22:28
Ο Σλιμανί βγήκε τετ-α-τετ με τον Γιουνγκ και τον νίκησε με ωραία προβολή!
22:29
28' ΓΚΟΛ, 2-0, η Αλγερία με κεφαλιά του Χαλίσε έπειτα από κόρνερ!
22:36
36' Οι Κορεάτες προσπαθούν να πιέσουν, όμως δεν δημιουργούν φάσεις.
22:38
38' ΓΚΟΛ, 3-0, η Αλγερία με τον Ντζαμπού
22:38
Ο Σλιμανί μπαίνει στην περιοχή σπάει στον Ντζαμπού και αυτός με κοντινό πλασέ κάνει εύκολα το 3-0.
22:43
43' Το ματς έχει χάσει τον ρυθμό του
22:47
45+2' Τέλος πρώτου ημιχρόνου!
22:48
Οι Αλγερινοί κάνουν πάρτι απέναντι στην Ν. Κορέα και προηγούνται 3-0.
23:03
46' Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο
23:07
50' ΓΚΟΛ, 3-1, μειώνει η Νότια Κορέα.
23:08
Ο Σον κάνει ωραία κίνηση και με συρτό σουτ περνάει τη μπάλα κάτω απ' τα πόδια του Εμπολί.
23:11
54' Κίτρινη κάρτα στον Λι.
23:15
58' Αλλαγή για τη Ν. Κορέα. Στη θέση του Πάρκ πέρασε ο Κιμ.
23:17
60' Τρομερή φάση. Σουτ κεραυνός από τον Κι, ο Εμπολί πετάγεται και διώχνει εντυπωσιακά.
23:19
62' ΓΚΟΛ, 4-1, η Αλγερία με τον Μπραχίμι!
23:20
Εξαιρετικός συνδυασμός του Μπραχίμι με τον Φεγκουλί, ο πρώτος κάνει το πλασέ και η μπάλα καταλήγει στα δίχτυα.
23:24
64' Αλλαγή για τη Ν. Κορέα. Ο Χο Λι στη θέση του Γιόνγκ Λι.
23:25
67' Κίτρινη κάρτα στον Μπουχέρα.
23:26
69' Κίτρινη κάρτα στον Χαν
23:30
72' ΓΚΟΛ, 4-2, η Ν.Κορέα μειώνει με τον Κου.
23:31
76' Πιέζει η Ν. Κορέα
23:36
77' Αλλαγή για την Αλγερία. Στη θέση του Μπραχίμι πέρασε ο Λασέν.
23:36
79' Κεφαλιά του Γκιλάς η μπάλα πάνω από την εστία του Γιουνγκ.
23:45
88' Μέσα στην περιοχή ο Γι έκανε το σουτ αλλά η μπάλα πέρασε άουτ.
23:46
89' Αλλαγή για την Αλγερία. Ο Μπελκαλέμ στη θέση του Μπουγκέρα.
23:52
90'+4' Λήξη του αγώνα. Μεγάλη νίκη για την Αλγερία με σκορ 4-2 που την βάζει σε τροχιά πρόκρισης!