Ατρόμητος-ΠΑΟΚ

Παρακολουθήστε σε real time την εξέλιξη του αγώνα στο Περιστέρι, ανάμεσα σε Ατρόμητο και ΠΑΟΚ για την 4η αγωνιστική των πλέι οφ.

20:13
Καλησπέρα σε όλους. Παίρνουμε την σκυτάλη απ' το Παναθηναϊκός-Αστέρας Τρίπολης και μαζί θα παρακολουθήσουμε τον αγώνα του Ατρόμητου με τον ΠΑΟΚ για την 4η αγωνιστική των πλέι οφ.
20:15
Η μέχρι στιγμής βαθμολογία, με τους Ατρόμητο και ΠΑΟΚ να έχουν ματς λιγότερο. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 10 Π.Α.Ο.Κ. 4 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ 4 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 3
20:15
Για να δούμε τις συνθέσεις των δύο ομάδων.
20:15
Ατρόμητος: Σηφάκης, Φυτανίδης, Λαζαρίδης, Ταυλαρίδης, Γιαννούλης, Παπαδόπουλος, Δημούτσος, Ούμπιδες, Πίτου Γκαρσία, Μπρίτο, Ναπολεόνι
20:16
ΠΑΟΚ: Γλύκος, Σκόνδρας, Τζαβέλλας, Λίνο, Βίτορ, Κίτσιου, Λάζαρ, Αθανασιάδης, Κάτσε, Νάτχο, Στοχ
20:16
Στον πάγκο για τους Περιστεριώτες: Τσενάμο, Φωτάκης, Μπάλλας, Καραμάνος, Κιβρακίδης, Φάμπιο, Γεωργίου
20:16
Στον πάγκο για τους Θεσσαλονικείς: Γιακουμής, Λούκας, Κουλούρης, Σαλπιγγίδης, Κατσουράνης, Σπυρόπουλος, Μάρτενς
20:23
Οι δύο ομάδες έχουν αποσυρθεί στα αποδυτήρια και παίρνουν τις τελευταίες οδηγίες.
20:27
Σιγά-σιγά οι δύο ομάδες εισέρχονται στον αγωνιστικό χώρο.
20:32
1' Σέντρα στο Περιστέρι
20:32
Δοκάρι στα 30'' για τον Ατρόμητο!
20:32
Σέντρα του Ούμπιδες απ' τα δεξιά, κακή έξοδος του Γλύκου, με τον Παπαδόπουλο να κάνει την κεφαλιά και την μπάλα να σταματάει στο δοκάρι του ΠΑΟΚ!
20:35
Δυνατά έχει μπει ο Ατρόμητος που πιέζει, ψάχνεται στα πρώτα λεπτά ο ΠΑΟΚ
20:36
5' Αναγκαστική αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Βίτορ αποχωρεί και μπαίνει ο Κατσουράνης
20:40
Έχει ισορροπήσει τον αγώνα ο ΠΑΟΚ που προσπαθεί να δημιουργήσει παιχνίδι.
20:43
12' Κίτρινη κάρτα στον Τζαβέλλα
20:47
16' Καλό σουτ του Στοχ από μακριά, με διπλή προσπάθεια ο Σηφάκης μπλοκάρει την μπάλα
20:53
Συμπληρώσαμε 20 λεπτά αγώνα, καλύτεροι οι Περιστεριώτες μέχρι στιγμής.
20:58
27' Κίτρινη κάρτα στον Λάζαρ για σκληρό μαρκάρισμα στον Ούμπιδες
21:00
Μέτριο πολύ το θέαμα, χωρίς φάσεις. Μόνο το δοκάρι στα 30'' έχουμε.
21:05
Φωνάζει ο Γεωργιάδης στον Κίτσιου για να αναλάβει περισσότερες πρωτοβουλίες επιθετικά.
21:09
37' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ
21:09
Μετά από εκτέλεση κόρνερ, ο Ταυλαρίδης από κοντά -κι αφού ο Γλύκος έκανε ξανά κακή έξοδο- εκτέλεσε τον γκολκίπερ του ΠΑΟΚ για το προβάδισμα των Περιστεριωτών
21:16
44' Ο Κάτσε σουτάρει από μακριά, διώχνει ο Σηφάκης
21:18
Ημίχρονο στο Περιστέρι, προηγείται 1-0 ο Ατρόμητος.
21:35
Σέντρα στο δεύτερο μέρος
21:38
Ο Σαλπιγγίδης πέρασε στον αγώνα αντί του Κίτσιου, με τον Γεωργιάδη να θέλει να κάνει πιο επιθετική την ομάδα του
21:41
Καλύτερα έχει μπει ο ΠΑΟΚ στην επανάληψη, που πιέζει αρκετά τον Ατρόμητο για να φτάσει στην ισοφάριση.
21:46
57' Μακρινό σουτ του Σκόνδρα, φεύγει ψηλά άουτ
21:48
59' Κίτρινη κάρτα στον Πίτου Γκαρσία
21:49
60' Τεράστια ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ!
21:50
Ωραία μπαλιά του Λίνο, ο Αθανασιάδης πλασάρει τον Σηφάκη, αλλά ο Λαζαρίδης με αυτοθυσία το βγάζει πάνω στη γραμμή!
21:51
Μίνι διακοπή στο παιχνίδι, διότι έχουν σχιστεί τα δίχτυα.
21:56
65' Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Μέσα ο Καραμάνος αντί του Ναπολεόνι
21:57
68' "Ξυράφι" μπαλιά απ' τα αριστερά για τον Ατρόμητο, πετάχτηκε ο Παπαδόπουλος αλλά δεν μπόρεσε να κάνει την προβολή
21:58
69' Κίτρινη κάρτα στον Σκόνδρα
22:00
Έχει ανέβει αρκετά ο Ατρόμητος στο τελευταίο δεκάλεπτο, με τον ΠΑΟΚ να 'χει χάσει ξανά την φρεσκάδα του.
22:01
72' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Μέσα ο Κουλούρης, έξω ο Λάζαρ
22:03
74' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ
22:04
Κάθετη του Στοχ στον Λίνο, ο Βραζιλιάνος γυρνάει για τον Σαλπιγγίδη στο δεύτερο δοκάρι, που αφύλαχτος έκανε την κεφαλιά και ισοφαρίζει σε 1-1.
22:07
78' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ
22:08
Πάλι ο Στοχ βγάζει για τον Λίνο, ο τελευταίος κάνει νέα εξαιρετική μπαλιά, με τον Αθανασιάδη να μπαίνει στην πορεία της μπάλας και να γράφει το 2-1 για τον ΠΑΟΚ!
22:10
80' Πολύ καλή στιγμή για τον Ατρόμητο, με τον Μπρίτο να σουτάρει αφύλαχτος εν κινήσει, αλλά να στέλνει απελπιστικά άουτ την μπάλα
22:11
82' Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Μέσα ο Φάμπιο αντί του Πίτου Γκαρσία
22:12
83' Σουτ του Νάτχο, μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια ο Σηφάκης
22:15
86' Μακρινό σουτ του Στοχ, απομακρύνει ο Σηφάκης
22:19
90' Αποβολή για τον Τζαβέλλα. Δεύτερη κίτρινη κάρτα για τον διεθνή άσο και ο ΠΑΟΚ με δέκα στα εναπομείναντα έξι λεπτά των καθυστερήσεων,
22:20
ΠΕΝΑΛΤΙ ΚΕΡΔΙΖΕΙ Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
22:21
Λάθος υπόδειξη του διαιτητή... κανένα πέναλτι στην φάση.
22:26
Ο ΠΑΟΚ κάνει την ανατροπή και παίρνει σπουδαία νίκη με σκορ 2-1 κόντρα στον Ατρόμητο, συνεχίζοντας να παλεύει για την έξοδο στο Τσάμπιονς Λιγκ.